Zaloguj się aby komentować
Jak szef obieca koledze Anżejowi, że ogarnie większe hantle na siłkę to ogarnie i nie trzeba mu co roku przypominać. Wprawdze kolega Anżej od 5lat nie pracuje już z nami ale większe hantle są, pojawiły się już w tym roku. Szef dowiózł, jestem z niego dumny.
Wysłałem też zdjęcie koledze ale jego komentarz nie nadaje się do publicznego cytowania. Chyba nie jest dumny ¯\_(ツ)_/¯
#hejtokoksy #andrzejuniedenerwujsie i trochę #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj o 13 info, że płatny stand-by wpada do końca dnia, a jutro cały dzień płatnego postojowego. Szybka kalkulacja zostać na służbowym mieszkaniu, oglądać seriale i się obijać cały weekend czy wsiadać w auto i dojechać na +/- 22 do domu...
Wiadomix, że wsiadłem w auto, walnąłem trasę i chociaż sobotę całą spędzę z kobietą i córkami.
#czujedobrzeczlowiek #pracbaza
W niedzielę o 13 powtórka, tylko w kierunku na zachód.
#oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować
Wpisy o zimie i jak to jest z zaspami przypomniały mi, jak jakieś 12 lub 13 lat temu spadły kolosalne ilości śniegu.
Pracowałem wtedy w innej firmie co była w małym miasteczku w kuj pom
Akurat mieliśmy projekt, nie pamiętam czy to był grudzień czy styczeń a może luty, śniegu było w cholere
Traf chciał ze do nas przyjechali angole bo mieliśmy projekt
Śnieg pojawił się w nocy a dzień wcześniej angole były odstawione do hotelu.
Wstałem rano, prysznic coś na ząb, patrzę z kawą przez okno.. K⁎⁎wa Syberia.
Wyszedłem do garażu, musiałem lopata ogarnąć śnieg bo nie chciało mi otworzyć drzwi i ruszam.
Miałem opla insignie na szerokich laczkach to jadę do firmy. Po drodze telefon, M. Byś wziął Anglików z hotelu bo się boją jechać.
Podjechałem, w miarę odśnieżone/ubite pisze sms kom dałn aj łejt, wylazlem na fajkę bo jeszcze paliłem z 4/5 dziennie.
Idą. Jak jebane pingwiny w tych botkach.
Siadają w aucie ciepło milusio muzyka.
Jedziemy. Hotel był w lesie, skraj drogi od spychacza ściany po 2,5 metra śniegu.
Jadę se palę fajkę okno otwarte, jeden z nich też pali. Wbijam na międzymiastową, tam to samo. Ściany śniegu po 2 - 3 metry przed nami piaskarka. Jedziemy do zakładu, wyprzedzam piaskarke.
W aucie cisza i oczy 00
I słyszę głos
The fucking have Syberia here and business as usual.
And we fuckin struggle with 5cm of snow in Britain
#pracbaza #heheszki #zimowypierdalaj
cos w tym jest. do nas przyjechali kiedyś meksykanie- sam head of menagment, przyjechali zimą, zacząl sypac śnieg, to wyszli przed firmę i lepili bałwana podjarani, wszystko było cacy do momentu az mieli jechac do hotelu, ale rozjebali auto z wypozyczalni jeszcze na parkingu pod firmą. no i dramat koniec, co oni teraz poczną? drugie auto z wypożyczalni zamówione, podstawili superba 4x4 ale sombreros nie chcieli wsiadac za kółko, no to jedzie mój menago ich odstawic do hotelu a ja za nim moja ładzinką, zeby zabrać kierasa z hotelu na firme. w pewnym momencie na górce skodowe 4x4 nie dało rady bo sie wjebało w zaspe z nawianego na drogę sniegu. ładzia wyciągła skodzine z zaspy a potem torowała drogę w kolejnych. aż do hotelu, jeden sombrero to nawet sie do mnie przesiadł i jechał z bananem na ryju za każdym razem jak nivka rozbijała zaspy krzyczał z radością polacos locos... krejzi krejzi winter. Chyba im sie podobało, bo potem dostaliśmy projekty co miały być robione w US and Ej. No i c⁎⁎j z tego po podwyżki dostałem wtedy 100zł
@Michumi smichy hichy. Mi dziś 30 cm zawianegu śniegu z jednej strony szosy zawalilo i z drugiej auto jedzie. Ja przepuszczam. On przejechal a ja co? Koła boksują. Awaryjne i do tyłu i do przodu i do tyłu i do przodu....Koleś z naprzeciwka busem - wysiadł i pyta czy tam dalej przejedzie. Mówię że tak bo szczerze jakieś 100m tylko tego nawianego było i się wpierdzielilem.
A tutaj widzę 250cm śniegu po bokach i jazda. Szacunek na dzielni.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No to jeszcze pół godzinki i 2 tygodnie urlopu. Co prawda nie mojego ale szefa więc zgadnijcie kto będzie odpoczywał w robocie?
#pracbaza #chwalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Janusz Filipiak powiedział kiedyś:
Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów
Za to mój szef za czasów mojej pracy w januszexie działał w myśl zasady:
Każde narzędzie da się zastąpić skończoną liczbą bezpłatnych nadgodzin pracowników.
#pracbaza #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#oswiadczenie
Myślałem, że mam jeszcze bułkę, a okazuje się, że jednak już ją zjadłem (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#najgorzej #zalesie #pracbaza #smuteczek
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #pracbaza
Lubię faceta z IT u mnie w robocie . Spalił mi sie kabel zasilający w lapku, wiec ukradłem od drukarki 3d. Poszedłem go dzisiaj zapytac czy mógłby mi pożyczyć tqki kabel na weekend, bo chce cos wydrukować, ale jednocześnie używać laptopa i ze oddam po weekendzie.
"Ok here is one, but please - bring it back after weekend "

Zaloguj się aby komentować
6:00 melduje w #pracbaza
jeszcze lepiej, bo piątek
A piątek w #austria to praca do 12

Zaloguj się aby komentować
Ja myślałem że to my byliśmy pokoleniem rise and grind xD
#heheszki #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Mogę się pochwalić tutaj, bo tutaj nikt mnie nie zna. Teoretycznie od 1 stycznia pracuje na czarno i nie zamierzam tego zmieniać.
Ale od początku - we wrześniu zdecydowałem się na powrót do Polski z UK, od 1 października zacząłem nową pracę. Problem polega na tym, że mam mieszane uczucia i nie wiem czy chcę zostać na dłużej w Polsce, czy jednak znowu wyemigrować. Dlatego cenię sobię elastyczność i nie chcę być związany nigdzie okresem wypowiedzenia.
Moja umowa na okres próbny wygasła 31 grudnia. Oczywiście dostałem nową, na czas nieokreślony, już w połowie grudnia. Od tego czasu leży w HR, a ja "zapomniałem" jej podpisać. Ciekawe kiedy ktoś się zorientuje.
Teoretycznie, jeśli pracodawca mnie wyjątkowo wkurzy, mogę oddać firmowego laptopa oraz badge'a i po prostu wyjść.
#pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Drodzy Panowie zmuszeni do pracy na zewnątrz w zimową pogode.
Szukam polecenia butów S3 w wersji zimowej. Mam obecnie dunlopy, buty są dobre ale nie na taką pogodę.
#pracbaza #buty #praca #zzyciaelektryka
@Soadfan HH to gówno, wydałem na kewlarowe 7stów i rozjebały sie po 3 miesiącach I TO CHODZENIA bo wtedy kierownikiem budowy bylem xD
Softshell ze straussa to najlepsze na co wydałem 250 zeta w zyciu xD
teraz sie czaje na spodnie ze snicersa z wbudowanymi nakolannikamim bo mnie te z opaskami wkurwiaja xD
Zaloguj się aby komentować
A ja dzisiaj w #pracbaza ogladam do porzygu mafia dubbing ai. Polecam tego allegrowicza. https://youtu.be/IpIQTDjyUwI https://youtu.be/Jrw7XpN-h0o https://youtu.be/eBuJQpoW34E https://youtu.be/AFOZgO4L_80
#heheszki #ai
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #korposwiat
hehehehehe mistrz tabelek, czyli braku umiejętności obsługi excela czy innego dowolnego edytora danych po miesiącu na L4 zwolnił się, do tego stopnia że już ma usunięte dostępy. Wychodzi, że nie robił nic.
Zdziwienie jest, że nie ma ofert w IT. Jak tacy "specjaliści" zajmują miejsce. Nie pierwszy taki, w nie pierwszym korpo. Gdzie CV i gadka się kleiła, jak przyszło co do czego to dno.
Zaloguj się aby komentować
Pewnie wszyscy pracujecie na Teams, nie?
No to można fajnie potrollować kolegów
#pracbaza #praca #teams #informatyka

Zaloguj się aby komentować