Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Możesz mieć technologię z 21 wieku, możesz być innowacyjny jak cholera, możesz używać do wszystkiego ai (chociaż wtedy to jesteś po prostu debilem). A i tak czasami potrzebujesz najprostszych rozwiązań. #pracbaza #druk3d Szpula się zawijała to trzeba było kombinować ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Zaloguj się aby komentować
Od 02.01 mam nowe stanowisko w #pracbaza HR zapomniały poinformować zakład o zmianie mojego stanowiska Stary szef powiedział, że już nie może mi mówić co mam robić Nowy szef zapomniał, że ma nowego pracownika
Chyba dziś odświeżę sobie #freecad .. ktoś pisał że nowa aktualizacja zrobiła go bardziej przystępny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
@cebulaZrosolu Ukończyłem technikum informatyczne, nikt nie chciał mnie zatrudnić, bo nie miałem doświadczenia. Studiowalem historię (tak), bo mnie faktycznie interesowała. Jednocześnie nastawiałem się, że gówno znacze na rynku i skończę u jakiegoś Janusza. Mam pracę jako historyk. Niby robię to co lubię, ale czuję się jak frajer, bo zarabiam śmieszne pieniądze i faktycznie nie mam żadnej satysfakcji. Gdyby nie trzymała mnie umowa na czas nieokreślony i żałosne próby uzyskania kredytu na mieszkanie to szukałbym czegokolwiek lepszego.
Zaloguj się aby komentować
Takie tam z pierwszego dnia pracy w nowym roku ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#pracbaza #chwalesie #zalesie #las #jezioro #przyroda #ptaki





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To trochę przykre, że trzeba takie informacje wywieszać...
#pracbaza


@cebulaZrosolu A propos poziomu typu "biuro". Posłuchaj sobie albo poczytaj transkrypcję nagranych rozmów polityków "Przychodzi Oleksy do Gudzowatego", albo rozmowy profesora Belki w Pędzącym Króliku. Na co dzień szanowani obywatele, kulturka, ale kiedy myślą, że nie słuchają tego wyborcy i nie nagrywa kamera, to jest taki rynsztok, że głowa mała. Potem ludzie to czytają i czują się rozgrzeszeni, że przeklinają.
Zaloguj się aby komentować
Czy możecie mi z doświadczenia polecic jakas marke odzieży roboczej? Chodzi mi o polary na hale, chlodnie. #pytanie #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurłaaa, drugi poniedziałek w tygodniu... 🫠
Dobrze, że przynajmniej między poniedziałkiem a piątkiem tylko dwa dni.
Powodzenia tam wszystkim, co dziś wracają z urlopu.
#pracbaza #poniedzialek #niechcemisie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Film obejrzany, maska zakładana, idę gasić pożar
#pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Ehhhh 7h corocznego słuchania tego samego od 13 lat xD
#pracbaza
Problem z włączeniem rzutnika, filmik, gadanie, nakładanie maseczek, gaszenie pożaru, fantom i do domu.

Zaloguj się aby komentować
jprdl
ale boli
ale parzy
jakby diabła wodą święconą polewali
#pracbaza #kolchoz
Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak się samemu oszukać i przyjechać na szkolenie BHP do pracy godzinę za wcześnie… #praca #pracbaza #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Wracamy do codziennej rutyny. Ścieżki rowerowe nieźle przygotowane, -10 stopni, spodnie Softshell dały radę
#pracbaza #rower


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować