Środa, pierwszy dzień w #pracbaza od 19 grudnia. Heh...
#witcher3

Środa, pierwszy dzień w #pracbaza od 19 grudnia. Heh...
#witcher3

Zaloguj się aby komentować
@cebulaZrosolu a tak sie kurde e cieszyłem brakiem odśnieżania rozjadow i brakiem białego gówna xDDD
@bori zaszniezylo tory, gdzie jesteś jak cię potrzeba xD
#pracbaza #kolej #pkp #zimowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh i k⁎⁎wa cannot, noone wants to pay me to play video games smoke weed and masturbate ehh.
#gownowpis #pracbaza #heheszki


Zaloguj się aby komentować
No i następne dwa dziadki odeszły na zasłużoną emeryturę, a będxie ich dużo, dużo więcej.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho

Zaloguj się aby komentować
Ktoś nie ogarnął i dostęp całej firmy do projektu wygasł dzisiaj xd mieliśmy nadzieję, że to się stanie 31.12.2025 ale chyba ewidentnie ktoś dzisiaj przyszedł do pracy i wcisnął F5.
Więc będzie płacone za granie dzisiaj i mam nadzieję, aż do czwartku.
Będę grau w gre i jadł pomarańcze. Wieczorem trening.
#norwegia #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Udało się samemu wydostać. Przy okazji zaliczyłem trzy przystanki, ale koniec końców samochód stoi przodem do wyjazdu.
Strasznie dziś opony nie kleją. Już rano miałem problem ruszyć spod domu.
Co z tego, że bieżnik nielichy jak nie klei.
Dzięki szmacie, gumowej wycieraczce i szufli misja zakończona połowicznym sukcesem.
#lesnapracbaza #pracbaza #zima

Zaloguj się aby komentować
Pożegnajmy się z Polską jaką pamiętamy
#wiadomoscipolska #afera #praca #pracbaza #januszex #korposwiat

Zaloguj się aby komentować
Przybory do szkółki na 2026 kupione.
Ciekawe ile wytrzymają xd
Btw, nie polecam allegrowicza, Miarki chamsko wrzucone do koperty. Poobdzierały się, jakieś upierniczone, niby mają robić robotę, a nie wyglądać, jednak niesmak pozostał
#lesnapracbaza #pracbaza #amazon

@Airbag kilka miesięcy temu kupiłem w action fajną miarę - 5m, szeroka taśma, która do 2 metrów nie się załamuje. 2 blokady taśmy (dodatkowa od dołu by przytrzymać jak to zwykle robię palcem xD). 13zl jakoś kosztowała i na razie działa lux :)
O to ta: https://www.action.com/pl-pl/p/3210191/miara-zwijana-werckmann/
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gugiel przypomniał mi moją pierwszą pracę w Telco. To był 2017 rok - chwilę po wprowadzeniu się do Warszawy. Na zdjęciu moje stanowisko pracy, prywatny telefon W995 i kubek, który ktoś mi zwyczajnie ukradł z biura
#pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj przysnalem w pracy. Niedlugo,bo 15 minut,ale zawsze. Polecam #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ankieta skierowana do UOP'owców.
Ile dni urlopu (zaległego) przeszło na 2026?
ps. Nie, nie wliczamy w tę wartość puli 20/26 dni które otrzymujemy na 2026.
#pracbaza #praca #podroze #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Promienie Słońca rozświetlają już ten 2026 rok
#nowyrok #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Warszawo waaaaalcz xD
Jak dobrze że na moim IZ śniegu nie ma i nie ma mnie w pracy xD
#pracbaza
#100twarzykolejarzy #kolej #warszawa #gownowpis #zimowypierdalaj


Zaloguj się aby komentować