Ściągnąłbym sobie 20 godzin TikToka do scrollowania w samolocie.
#gownowpis #podroze #podrozujzhejto #technologia
Ściągnąłbym sobie 20 godzin TikToka do scrollowania w samolocie.
#gownowpis #podroze #podrozujzhejto #technologia
Zaloguj się aby komentować
Mmm, wczorajszy seks był za⁎⁎⁎⁎sty!
#gownowpis #seks #podrozujzhejto
#jestembolcemnaboku
Zaloguj się aby komentować

Na wygasłym wulkanie postawiono najstarszy, murowany zamek w Polsce - Zamek Wleń. Nie jest to jedyna gotycka atrakcja regionu. Przyciąga też Wieża Książęca w Siedlęcinie z unikalnymi freskami o Legendzie Arturiańskiej. W pobliżu jest też romański kościół w Świerzawie. Są też inne atrakcje.
#podroze...
Czasem słońce czasem deszcz w Sudetach Wałbrzyskich, górach Sowich i górach Suchych, choć dziś były mokre raczej.
#nivaznegdziedroga
#podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Pozdrowienia z wietrznego miasta. Dziś nawet nie wieje.
#podroze #podrozujzhejto #rzym

Zaloguj się aby komentować

Jedna z najlepszych wysp w Tajlandii, krystalicznie czysta woda, lokalny klimat i brak sklepów sieciowych 7/11. Czysty raj, jedno z najpiękniejszych miejsc, jeśli ktoś planuje wypad do Tajlandii
#podroze #podrozujzhejto #azja #azjatki #tajlandia #turystyka #hejto

Jedni nazywają go Wieżą Ariańską, inni Arianką lub Grobiskiem, ale można się spotkać także z inną nazwą. Grobisko ariańskie w Krynicy znane jest również jako polski Tadż Mahal. Jaka jest jego historia?
Fot. Grobisko na drzeworycie Jana Krajewskiego, 1883.
domena publiczna
#hejto #ciekawostki...
#mechanikasamochodowa #podrozujzhejto ale sprzęgło zaśmierdziało jak wjechałem z 4 pasażerkami pod tą górę. Brenna.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Wieża w Siedlęcinie to największa i najlepiej zachowana średniowieczna wieża mieszkalna w Polsce. Kryje 700-letni strop oraz unikalne średniowieczne freski opowiadające legendę sir Lancelota - rycerza okrągłego stołu. Na najwyższej kondygnacji podziwiać można wyjątkową więźbę dachową.
#podroze...
Podszedłem pod bramkę na lotnisku i nie ma miejsca i stoję w kolejce i się że mnie śmieją internauci.
Z podpieraka w dragonsden też się śmiali.
#podrozujzhejto #pamietniczek
Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu pozdrawia z podróży 🚄
Zawsze miło spróbować wody, której się jeszcze nie piło. Ostatnio, gdy jechałam, rozdawali jeszcze Ostromecko, a tu Arctica rzucili. Miło, że to mineralna, choć 380 mg/l to niespecjalnie dużo.
#woda #pendolino #pociagi #podrozujzhejto


Zaloguj się aby komentować

Najwyższy szczyt Polski, Rysy często zdobywa się od strony słowackiej. Ten szlak jest z parkingu krótszy oraz prostszy. Nie oznacza to, że nie ma trudniejszych momentów. Są łańcuchy oraz strome podejścia, ale nie powinny one być problemem dla sprawnego fizycznie turysty.
#podroze #podrozujzhejto...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Trochę w nawiązaniu do tego wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/dzien-dobry-jesli-ktos-bedzie-w-okolicach-gorlic-to-mam-ciekawa-polecajke-wieza- chciałbym Wam Drodzy Użytkownicy polecić kolejne miejsce w powiecie gorlickim. Jest to niesamowity kościół w Binarowej z początku XVI w, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wnętrze świątyni jest bogato zdobione polichromiami co wywiera naprawdę piorunujące wrażenie. Miejsce można zwiedzać za darmo z sympatyczna Panią Małgorzatą, która raczy nas ciekawostkami na temat kościoła.
#podroze #podrozujzhejto #polska #architektura





Ogolnie w tamtych rejonach (juz nawet nie pamietam czy to Beskid Niski czy jakis inny, ale chyba niski) robilismy sobie rajd jednego dnia po tych kosciołkach to wiele bylo otwartych ael wiele bylo zamknietych na amen. Nie moga tam zrobic jak w cerkiwach na Podlasiu, ze nawet jak zamkniete i nie ma baćki, tzn "kierownika" to drzwi sa otwarte, ale jest zaknieta za nimi krata ze mozna wsadzić łeb i je sobie obejrzec w srodku bez wchodzenia?
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
Jeśli ktoś będzie w okolicach Gorlic to mam ciekawą polecajkę: wieża widokowa na Łysuli w miejscowości Dominikowice. Bardzo ładna konstrukcja, z której roztaczają się wspaniałe widoki m.in. na Tatry, Biecz. A chyba największą ciekawostką jest to, że wieżę można opuścić w ok. 12 sekund zjeżdżając z niej spieralną rurą
Namiary: https://maps.app.goo.gl/NjxkYw2aA9fwXJyr6
Parkingi (bezpłatne) są dwa: górny, mniejszy oddalony od wieży jakieś 20 min spacerkiem przez las, oraz dolny, większy usytułowany ok 10 min piechotą dalej.
#podroze #podrozujzhejto #polska





Zaloguj się aby komentować

Legnica to miasto, które może się pochwalić najstarszym w Polsce ceglanym zamkiem wystawionym przez Bolesława Wysokiego. Urokliwy rynek zdobią Śledziówki oraz piękny ratusz. W panoramie wybijają się wieże wiekowych kościołów. Nieopodal stąd do Legnickiego Pola, gdzie stoczyła się bitwa z...