#lodzkurwa
Dworzec Kaliski. Tabliczka do gaszenia petów i srania ptaków.
Wydaje mi się że jej pierwotne przeznaczenie było inne.
Ale mogę się mylić - w końcu to #lodz
#opornikwpodrozy


#lodzkurwa
Dworzec Kaliski. Tabliczka do gaszenia petów i srania ptaków.
Wydaje mi się że jej pierwotne przeznaczenie było inne.
Ale mogę się mylić - w końcu to #lodz
#opornikwpodrozy


Zaloguj się aby komentować
Przypomniała mi się historia z pociągu , którą się z wami podzielę. Akcja miała miejsce ok 2008r. #lodzkurwa kiedy jeszcze ludzie ze sobą rozmawiali i nie siedzieli wgapieni w telefony. Jadę sam w przedziale i widzę jak kręci się przy drzwiach chłopak level 27 i zerka. Byłem pewny że jedzie gdzieś dalej i chce znaleźć kompana do pogadania. "Dzień dobry, można" - pewnie. Po chwili zaczynamy gadać o wszystkim i o niczym. Opowiada o swojej dziewczynie i że pracuje w banku. Nromalna gadka. Po jakiś 40min pada że obchodzi dzisiaj urodziny. To wszystkiego najlepszego! W tym momencie zaczyna się docelowa historia 😀 Nieznajomy pyta czy praktykuje pasowanie. Na początku nie wyłapałem ocb. Mówię za na 18 miałem i tyle na co on że praktykuje. Nastała chwila ciszy. Wstał i zasuną firanki, zdjął pasek i mówi do mnie 27. Zsunął spodnie i położył się na fotelach. Nie zastanawiając się długo zacząłem lać go tym pasem po d⁎⁎ie :) przy 18 pasie zdjął majtki i mówi "ostatnie 9 na gołą" trochę ręka już zmęczona, ale luz leję go dalej i kątem oka patrzę na drzwi żeby nie wszedł konduktor z kontrolą biletów bo chyba by nie łykną że to taki prezent urodzinowy. Kilka razy wyłapał klamrą bo mi jakoś zeszło ale tylko jękną "ałłł" i lałem go dalej. Po wszystkim wstał i się ubrał. Po dosłownie 4 min dojechaliśmy do jego stacji docelowej. Jebaniutki miał wszystko wyliczone! #truestory #pociagi #zalesie #zboczeniec

Zaloguj się aby komentować
ŁÓDŹ, K⁎⁎WA!
J⁎⁎⁎ny pieniądze bierze a biletów nie drukuje, tego jeszcze nie widziałem, w normalnym mieście wyskakuje błąd.
Opierdolił mnie na 2 bilety (droższe niż w Warszawie) i kilka innych osób też.
Od razu czuję się jak w domu.
Home sweat home.
#lodzkurwa #zydyjebane #lodz #zlodzieje #mpk


@Opornik I jeszcze zbiorkomy zastrzegają sobie, że nawet przy zepsutym automacie i tak musisz mieć bilet w trakcie kontroli
W Krakowie już działają od jakiegoś czasu biletomaty EMV, co kończy temat bawienia się z papierami - powiew cywilizacji.
Co mnie trochę dziwi, bo pamiętam, że ten system był testowany i przez chwilę działał w Łodzi jakoś 5 lat temu. MPK postanowiło oszczędzić?
Zaloguj się aby komentować
Tyle wygrać! Cały przedział dla mnie, nawet okno otwierane jak za starych czasów! I usrane, jak drzewiej bywało!
I bilet za śmieszne 28zł.
Nostalgłem.
Przez wiele, wiele lat nie mogłem trafić na moje ukochane przedziałowce, ale ostatnio mam szczęście.
Katamaranem jadę, katamaran, na torach, no nie wytrzymie.
#kolej #pkp #opornikwpodrozy #wagonprzedzialowy #lodzkurwa



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Magiczna moc nauczycielskiej odporności przestaje działać, gdy przytulisz milion ludzi, a potem wyjdziesz na dwór, gdzie jest jakieś minus milion stopni.
#ogolnopolskiehejtopiwo #lodzkurwa

Zaloguj się aby komentować
Dobra, nie zapytałem. Z kim ja tam jeszcze gadałem oprócz @myoniwy i @Zielonywewszystkim co mnie o tę pracę w Norwegii pytał a ja jak na spowiedzi się ze wszystkiego wysprzegliłem?
#ogolnopolskiehejtopiwo #hejtopiwolodz
#lodzkurwa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Opornik 5 minut po tym jak poczuł się odrobinę lepiej, przestał srać wodą, i pomyślał, że może jednak da radę wpaść na to #hejtopiwo skoro jest blisko, bo przecież co może się stać
#lodzkurwa #lodz #grypazoladkowa #grypa #zdrowia

Zaraza jelitówką jest możliwa na długo przed pojawieniem się objawów (nawet 1-3 dni wcześniej) i trwa przez cały czas trwania choroby, a nawet do kilku dni, a czasem nawet 2 tygodni po ustąpieniu dolegliwości, ponieważ wirus jest nadal wydalany z kałem. Największe ryzyko zarażenia istnieje jednak podczas pełnego rozwoju objawów (biegunka, wymioty).
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejtomeme #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #ociepleniewizerunkulodzi #lodzkurwa

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj odwiedziłem #lodz w związku z wyjątkowym koncertem #nocnykochanek. Z okazji premiery nowego albumu, który jest filmem, oraz 10 lecia wydania pierwszego albumu (Hewi Metal), mamy trasę "Dziesięć na 10". Lokacje większe niż zwykle, koncert dłuższy niż zwykle. Najpierw grany jest w całości nowy album, a teledyski wyświetlane są w tle na rzutniku. Zespół robi muzykę na żywo do obrazu. Potem chwila przerwy i grają normalny koncert.
Jak to bywa z Nocnym Kochankiem (a przynajmniej ja tak mam), niezależnie jak oceniasz album w skali od 1-10, po koncercie dajesz mu +3. Petarda koncert, w drugiej części koncertu wszystkie grane hity były wzbogacane wizualnie.
Udział piosenkarza zwiększył się o pianino, piosenkę MILF gra i jednocześnie śpiewa właśnie on. Zauważyłem też, że zakłada wysokie buty na platformach, co od razu mi się skojarzyło z KISS.
Po koncercie chciałem zdobyć setlistę, ale niestety obok mnie stały równie cwane dziewczyny i to im się dostały setlisty z oczywistych względów. Ale pozwoliły mi zrobić zdjęcie xD już miałem wyciągać swojego asa w rękawie, bo wiem gdzie zawsze jest umieszczona jedna kartka, ale ochrona szybko zaczęła wypraszać z sali :(
Jak zdobyć setlistę po koncercie nie zdradzę, bo mi będziecie kraść. Raz mi tak koleżanka zwinęła sprzed nosa, bo jej zdradziłem ten sekret.
#muzyka #lodzkurwa #metal


@DerMirker było nieco bardziej kameralnie i znacznie taniej (zarówno bilety jak i merch), ale sodówa nie uderzyła im do głowy i gdybyś się zdecydował iść na koncert to jest spora szansa na kolejne autografy, bo tradycyjnie po koncercie schodzą i zbijają piątki z fanami - autograf nie będzie problemem
Byle dopchać się do barierek :D
Zaloguj się aby komentować
600 lat temu Władysław Jagiełło nadał prawa miejskie Łodzi.
#wiadomoscipolska #lodz #lodzkurwa
Zaloguj się aby komentować

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły w nocy pożar łódzkiego szpitala - Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji. Zginął pacjent, dwie osoby ranne.
W sali, w której przebywał pacjent, najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia. Według...