Zdjęcie w tle
MichailBialkov

MichailBialkov

Koneser
  • 15wpisy
  • 134komentarzy
Na portalu ze śmiesznymi obrazkami (moim własnym) rasistowski mode już wywalił ten obrazek. Wódz plemienia nie może sobie korzystać z komputera i pojechać w Bieszczady, rozumiecie to? #rasizm #bekazpisu #wykop
2946a70f-542b-4672-8a57-403636dd0cc2
Sielski_Chlop

Serio? To kradnę I też wrzucę jak uda mi się zalogować na konto

Anteczek

Ale co jest w tym rasistowskiego? xD

DexterFromLab

@Anteczek rasistowskie jest uszkodzenie mózgu moderatora na wykopie

Sielski_Chlop

No nie wiem. Mój murzyn wisi już 17h na wypoku

Zaloguj się aby komentować

Ale bym sobie pożył w takim 2005 bez smartphonów i social media
banita77

@MichailBialkov Dziś rozmawiałem o tym ze znajomym. Wspomnienia, że kiedyś to były czasy (lata 90te-2000). Wszystko gna do przodu i teraźniejsi 18-latkowie za 20-30 lat też będą wspominać, że kiedyś to było...

kominiorz_sandomierz

Jak se pomysle ze w tamtych latach sluchalem takiego szajsu jak to:

https://www.youtube.com/watch?v=M2ApeEx_9e4

To mi sie rzygac chce. Wata w uszach jak chuj

agent_carramba

Co za Problem. Odkładasz telefon wyłączasz powiadomienia.

Zaloguj się aby komentować

Dobry jeżu anaszpanie, dlaczego to lato jest takie pochmurne, duszne i chujowe?

Cóż ci zawinił ten naród polski, umenczon pod socjalistyczno-katolickim butem, że nawet słońca nam żałujesz?

Czym żeśmy cie, jeżu anaszpanie sprawiedliwy, urazili, że odwróciłeś się od nas w jedynych dwóch miesiącach szczęścia pomiędzy wieczną jesienią?

Wołam do ciebie ja, uniżon właściciel konkurencyjnego portalu ze śmiesznymi obrazkami, za grzechy swe żałujący, z mafiozami już nierozmawiający, choć pieniążki od katolewaków biorący (pecunia non olet hehe).

#heheszki #polityka #pogoda #hejtomodlitwa
Zielczan

@MichailBialkov ten lipiec był tak zjebany, że szkoda gadać, może że 4 dni ciepłe były

Zaloguj się aby komentować

Potrzebuję porady w sprawie wyboru smartfona. Szukam:
  • dobrego aparatu z szybką migawką
  • ekranu z always on display
  • maks 6.7 cala, bez zakrzywień ekranu
  • chociaż przyzwoicie stabilny soft
  • Android, nie mogę się przyzwyczaić do iOS xd
Dzięki
#telefony #android
grzyp-prawdziwek

Galaxy a33 5g polecam. Niewielki za niewielkie monety.

Zaloguj się aby komentować

Chciałbym zaprosić wszystkich obecnych tutaj muzyków szukających ludków do wspólnego grania do społeczności Szukam zespółu, szukam muzyka. Moze uda się nam tu wyprodukować jakieś hejto bandy
https://www.hejto.pl/spolecznosc/szukam-zespolu-szukam-muzyka
#reklamawewnetrzna
67e18856-1e67-494b-aaf0-755267873a55
kakabix

@MichailBialkov eh, aż się czasy świetności ogłoszeń na rockmetal przypominają

MichailBialkov

@kakabix fakt, to byli czasy dziś wszystko na fejsie a i tak ciężko kogoś znaleźć

dradrian-zwierachs

@MichailBialkov muzyków spotkasz na ulicy, to najskuteczniejszy sposób.

Zaloguj się aby komentować

Chciałbym zaprosić wszystkich obecnych tutaj muzyków szukających ludków do wspólnego grania do społeczności Szukam zespółu, szukam muzyka. Moze uda się nam tu wyprodukować jakieś hejto bandy
https://www.hejto.pl/spolecznosc/szukam-zespolu-szukam-muzyka
#reklamawewnetrzna
d0a98551-9e45-4e4f-9622-d0e872243c32

Zaloguj się aby komentować

Panie Rumun!
Może by Pan oprócz wrzucania mocarnego gówna na wykop wrzucał nam tu coś fajnego dla równowagi?
Z wyrazami szczerego szacunku #rumun
kurlapejter

@MichailBialkov kiepski to post, nie dam piorunatu pełna kultura, nie wkurzaj Rumuna🫠

Zaloguj się aby komentować

Dla osób chcących uczyć się gry na gitarze, pamiętajcie o złotych zasadach!
Ucz się grać na instrumencie, który cię interesuje, zamiast katować się gitarą klasyczną. Chcesz grać na elektryku - kup elektryka. Wybierz model podobny do wiosła swojego idola i do dzieła.
Zacznij od nauki akordów i prostych piosenek, np "Gdybym miał gitarę". Później, jeśli chcesz, zainteresuj się skalą pentatoniczną i triadami. Dadzą ci mnóstwo bluesowego, rockowego i hendrixowego funu, ale przydadzą się też w każdym rodzaju muzyki.
Poszperaj po kanałach na YouTube, gdzie znajdziesz ciekawe materiały do nauki. Polecam kanał naszego krakowskiego guru Bazoka. Są też świetne angielskie źródła, np Justin Guitar, Paul Davids, Guitar Pilgrim, Stich Method Guitar.
Lepiej ćwiczyć 15 minut dziennie na luzie, niż siąść raz w tygodniu i na kilka godzin.
Nie musisz znać nut, tabulatury są o wiele prostsze i wystarczą ci na bardzo, bardzo długo.
Gdy masz okazję, nagrywaj się telefonem i odsłuchuj nagrań. Wyłapiesz błędy i szybko je skorygujesz.
Gdy tylko ogarniesz podstawy, śmiało szukaj ludzi do wspólnego grania. Od lepszych od siebie najszybciej nauczysz się grać.
Jeśli myślisz o tym poważnie, znajdź dobrego nauczyciela, choćby online. Posiadanie mentora to ogromna wartość.
Trzymaj gitarę na widoku, żeby częściej po nią sięgać. Pamiętaj tylko, żeby nie stała przy źródle ciepła. Może się wtedy odkształcić i przestać stroić. W końcu to tylko kawałek drewna.
Unikaj tanich gitar typu Sounder, Vision i innych paździerzy z Allegro - tylko się zniechęcisz. Na początek najlepsza jest średnio-półkowa używka znanej marki do 800-1000zł, choćby poobijana. Posłuży latami, a jeśli się znudzisz, to o wiele łatwiej ją odsprzedasz. Jeśli masz zagwozdkę, pisz na tagu, pomożemy wybrać!
Gitara powinna mieć możliwie niską akcję strun, żeby nie przeciążać twoich palców, które i tak przez dobry miesiąc będą pobolewać. Żeby upewnić się, że gitara jest w najlepszej formie, zanieś ją do lutnika na setup. Dodatkowy koszt, ale gra się o wiele łatwiej.
Jeśli nie masz jak grać z nagłośnieniem, zamiast wzmacniacza kup sobie prosty multiefekt i słuchawki. Dodatkowym benefitem będą wbudowane automaty perkusyjne i looper, którym nagrasz sobie podkład do akompaniamentu. Klasyk, który wspominam najlepiej to Zoom G1xon i nadal szczerze go polecam.
Możesz uzyskać fajne brzmienia używając komputera jako symulacji całego chainu (efekty, wzmak, kolumna). Behringer robi tanie, zewnętrzne karty muzyczne, a w necie znajdziesz setki wtyczek symulujących wzmacniacze, kolumny, przestery, reverby, delaye i inne efekty. Szukaj ich na blogach, w postach typu "Top 10 guitar amplifier free VST". Ściągnij też program, który je obsłuży, np Reaper.

Protipy z komentarzy:
@Anhed :
Zaprzyjaźnij się z metronomem, lepiej grać równo i wolno niż szybko i nierówno
@AlphaBravoSix :
Bierz na warsztat utwory, których lubisz słuchać na co dzień (motywacja do nauki ulubionego riffu Metalliki będzie dużo większa niż zmuszenie się do ogrywania kolejnej skali modalnej na siłę)
Pamiętaj, że technika gry jest bardzo ważna - nie ciężko zrazić się do gry przy bólu nadgarstka, lewego przedramienia czy pleców. Odpowiednia pozycja, ułożenie rąk i stawianie palców na gryfie ma duży wpływ na komfort i jakość gry.
Ćwicz wolno! Nigdy nie zaczynaj nauki utworu w tempie 100% - bo szanse na niepowodzenie są niemal pewne. A po co się zrażać na starcie?
Jeśli masz pytania - pisz śmiało. Cheers!
#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #nauka
tegie

@MichailBialkov ale ja pytałem o klasyki, a Ty mi chyba same elektryki podesłałeś

MichailBialkov

@tegie zle zrozumiałem, sorry. Na klasykach się nie znam, wiem tylko ze na yamahy nikt nie narzeka

tegie

@MichailBialkov jasna sprawa, dziękówa. Cały wpis bardzo fajny

Zaloguj się aby komentować

Redpill potrafi zmienić chłopca w mężczyznę. To ogromna siła. Na takiej zmianie korzystają wszyscy:
  • sam zainteresowany, który odnajdzie w sobie siłę do działania,
  • kobiety w jego otoczeniu, które zauważą zmianę i świeżo zapaloną iskrę,
  • a także społeczeństwo jako całość, gdy z nową energią mężczyzna ruszy zmieniać świat na lepsze zamiast neetować w piwnicy i użalać się nad sobą.
Dzieje sie tak dlatego, że w swojej istocie redpill nigdy nie miał czepiać się kobiet, lecz mężczyzn. W swojej esencji wskazuje drogę do bycia najlepszą wersja samego siebie, każe wyrabiać dobre nawyki, budować silny charakter. Dopiero taki mężczyzna, który w życie rusza jak dzik w żołędzie, jest atrakcyjny dla kobiet, a jego opiekuńczość jest wartościowa. Odwracasz sytuację i opiekuńczy chlopiec w ciele dorosłego kończy jako simp.
Chciałbym odczarować tu na hejto te mity i ekstrema, które wyrosły na plecach redpilla. Wszelkie blackpille, purplepille, przegrywy - są to osoby, które moim zdaniem nie zrozumiały najważniejszego przesłania - robisz to dla siebie, nie dla zdobycia kobiet. Ubrali sie, uczesali, przypakowali, ale chwiejny charakter i słabość pozostały w głowie. Później zaczyna się złość, złość przeradza się w hejt. I ten hejt później widzą normicy. Dlatego nie dziwię się, że wiele osób chciałoby zakazać wstępu takim osobom.
Ja wolę po raz dziesiąty wyciągnąć do nich rękę, tak jak inni redpillowcy wyciągnęli ją do mnie, gdy sam byłem na dnie. A dziś tylko uśmiecham się do wspomnień spędzając czas z rodziną, którą założyłem i której jestem oparciem. Naprawdę - da się. Tylko skupmy się na najważniejszym, a nie na marginesie.
Do usłyszenia w następnym wpisie!
#redpill #przegryw #blackpill
MichailBialkov

@TRPEnjoyer być może masz racje. Myślałem, że tacy jak @pozytywny_gosc1 zostali na wykopie kisić się w swojej bezsilności i wzajemnie udowadniać sobie statystykami, że teraz to już tylko Chady mają rodziny. Niesamowite, że typ wyśmiewa każdą pozytywną akcję, żeby tylko utrzymać więcej ludzi w przegrywie. Boi się, że zostanie sam w wiadrze.

MichailBialkov

Po odzewie kolegów przegrywów postanowiłem przestać próbować ich zbawiać. Kto będzie chciał z przegrywu wyjść, ten znajdzie drogę. Resztę czeka samotność i to jak widzę zasłużona.


Woda całego tego spierdolenia umysłowego jest dla mnie zbyt głęboka, bym odważył się w niej pływać i już popieram banicję tagu #przegryw. @TRPEnjoyer miałeś absolutną rację XD

TRPEnjoyer

@MichailBialkov Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.


Nie wiem, co poszło nie tak, #foreveralone takie nie było, ba! Incele takie nie są, przecież terminy jak gymmaxxing, statusmaxxing czy ascending zostały przez nich wprowadzone. Śledziłem kiedyś braincels zanim ich zbanowali, tragikomedia, acz z realnymi ludźmi zamiast aktorów. Swoje chłopy, po prostu w życiu im się źle wylosowało i popełnili kilka błędów i są w dupie - stąd też ten ból dupy i pewna doza toksyczności, no ale to zrozumiałe.


A później przyszedł #blackpill, przyjęto dogmat "nic się nie da", zaczęto wściekle atakować ludzi mówiących, że coś się da (stąd zasrywanie redpilla). Dosłownie wzorcowy przykład "Crabs in a Bucket". Masakra.

Zaloguj się aby komentować

Raz się modowi ulało i cyk afera. Niesamowite, jak ludziom zależy na dobrym jakościowo portalu po tym jak mój portal ze śmiesznymi obrazkami upadł i sobie głupi ryj rozwalił. Dobrze to wróży! #afera
nielizlyzki

Bo ulało mu się w kierunku najbardziej roszczeniowej, złośliwej i pozbawionej zasad grupy użytkowników.

antynormik

@MichailBialkov dokładnie jebać @lubieplackijohn i niech usunie konto najlepiej

tXFkuMyXZ3

@MichailBialkov skasowali mi konto już, za nic

Zaloguj się aby komentować

Załatwiłem wam tu taki przypływ użytkowników, a ciągle tylko słyszę szkalowanie na tagu. Bialkov to, Bialkov tamto. A po co, a na co. Myślicie, że da sie taki wielki portal spierdolić w jedną noc?
Odpowiadam: otóż da się.
Biorę gryza rogala i pozdrawiam cieplutko z serwerowni. Jutro jedziemy z Elfikiem i Maciejem na sesję w psiebiśniegach, także luźno. Do następnego! #wykop
Shadov

Trzymajcie się w tej serwerowni!

WdrozeniowiecWykopu2.0

@MichailBialkov pytaliśmy się przecież z zespołem o jakieś zamknięte beta testy a ty się roześmiałeś jedząc rogala i kazałeś puszać na proda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MichailBialkov

@WdrozeniowiecWykopu2.0 kto produkcji nie wyjebie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować