Hejto.pl
Zdjęcie w tle

K44

Osobistość
  • 161wpisów
  • 908komentarzy

18 330,06 + 6,20 = 18 336,26


Mója osobista trenerka wygoniła mnie z domu i powiedziała ze bez 5km na zegarku nie wracaj. Strzeliłem 6 z językiem na brodzie. Miłego weekendu.


#sztafeta #bieganie


#sztafeta #bieganie


Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować

Żona wyłapała że w jej korpo jedna z koleżanek zgarnia najlepsze tematy dla siebie i nie dzieli się po równo z innymi co należy do jej obowiązków. Oddaje same śmieci a najlepsze kąski przytula sobie z czego ma nie małą prowizje. Do tego ukrywa to we wszystkich statystykach żeby nikt tego nie wyłapał.  Problem w tym że jak żona wrzuciła to na tapetę to jej kierownik mocno na nią siadł i poblokował jej dostępy żeby nie mogła nic podejrzeć. Prawdopodobnie ma odpaloną działkę z tych tematów. Sprawa jest mocno rozgłosniona i jutro będzie rozmowa z dyrektorem. Wiem że są mocno przygotowani i będą chcieli dojechać żonę. Usłyszała od osób trzecich że może to się skończyć sądem za pomówienia. Na szczęście ma udokumentowane dysproporcje i ukrywanie tego, wiec luz. Czuję że jak ją przycisnął to powie żeby sie walili i rzuci papierami. Nie wiem jak mogę jej pomóc sie bronić. Jakieś pomysły? #korposwiat #praca #gownokorpo

@K44 ja ze swojego doświadczenia powiem tak:

świata nie naprawi, najlepiej to przygotować sobie kwity, Udokumentować różnice w wynagrodzeniu, ogarnąć sobie inna robotę, a obecną podać do sądu (koniecznie dobry adwokat) - pozwać o zwrot niewypłaconej prowizji


Opcja nr 2

Nie rzucać papierami, czekać na ruch pracodawcy aż zwolnią sami

Wówczas jak wyżej tj prawnik i pozwać tylko nie o kasę a o przywrócenie do pracy i wówczas zaczyna się zabawa


Przerabiałem oba tematy i oba "do przodu"

  1. prawie 40k z odsetkami ale czas trwania 3 lata

  2. ugoda na 18k ale czas tylko 4 miesiące

@K44 praca Twojej żony to nie Twoja praca. Wesprzyj ją jak możesz, ale ostatecznie to jej działka. Większe firmy mają anonimowe metody raportowania różnych problemów i nieścisłości "whistleblowing", więc to zawsze może być opcja.

Zaloguj się aby komentować

Staram się odszukać niedawno wrzucony wpis odnośnie robota sprzątającego Wrocławski dworzec. Ktoś pamięta kto wrzucał?

#robotyka #roboty #ciekawostki #wroclaw

Przypomniała mi się historia z pociągu , którą się z wami podzielę. Akcja miała miejsce ok 2008r. #lodzkurwa kiedy jeszcze ludzie ze sobą rozmawiali i nie siedzieli wgapieni w telefony. Jadę sam w przedziale i widzę jak kręci się  przy drzwiach chłopak level 27 i zerka. Byłem pewny że jedzie gdzieś dalej i chce znaleźć kompana do pogadania. "Dzień dobry, można" - pewnie.  Po chwili zaczynamy gadać o wszystkim i o niczym. Opowiada o swojej dziewczynie i że pracuje w banku. Nromalna gadka. Po jakiś 40min pada że obchodzi dzisiaj urodziny. To wszystkiego najlepszego! W tym momencie zaczyna się docelowa historia 😀 Nieznajomy pyta czy praktykuje pasowanie. Na początku nie wyłapałem ocb. Mówię za na 18 miałem i tyle na co on że praktykuje. Nastała chwila ciszy. Wstał i zasuną firanki, zdjął  pasek i mówi do mnie 27. Zsunął spodnie i położył się na fotelach. Nie zastanawiając się długo zacząłem lać go tym pasem po d⁎⁎ie :) przy 18 pasie zdjął majtki i mówi "ostatnie 9 na gołą" trochę ręka już zmęczona, ale luz leję  go dalej i kątem oka patrzę na drzwi żeby nie wszedł konduktor z kontrolą biletów bo chyba by nie łykną że to taki prezent urodzinowy. Kilka razy wyłapał klamrą bo mi jakoś zeszło ale tylko jękną "ałłł" i lałem go dalej. Po wszystkim wstał i się ubrał. Po dosłownie 4 min dojechaliśmy do jego stacji docelowej. Jebaniutki miał wszystko wyliczone! #truestory #pociagi #zalesie #zboczeniec

71fa8299-7906-4d64-8c9f-ff27f707d2b2

kiedy jeszcze ludzie ze sobą rozmawiali i nie siedzieli wgapieni w telefony


@K44 dobrze, że te czasy minęły - mój introwertyzm by mnie zabił

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

9 750,19 + 4,42 = 9 754,61


Niedzielne sprawdzenie formy

po pół rocznej przerwie. Postaram się wrócić do was na stałe.


#sztafeta #bieganie


Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować

Na ostatniej imprezie sąsiedzkiej zarzuciłem że za miesiąc robię grilla dla całego osiedla. Grill gazowy już kupiony (jeszcze nie skręcony), ale padło żeby zrobić imprezę  tematyczną - lata "80" Chciałbym wystylizować caly ogród przedmiotami z tamtych lat. Macie jakieś propozycje/pomysły? Mogę pójść na grubo! Aczkolwiek nie chciałbym mocno nadwyrężać budżetu ma dekoracje. #sasiedzi #impreza #lata80 #lata90

Zaloguj się aby komentować

119 973 787−100 = 119 973 687

Z uwagi na fakt że nie pije mleka i z białym nabiałem jestem obrażony to na widok jak wciągam twaróg żona zdziwiona się pyta: A co cię tak wzięło na twaróg? Nie pytaj! 😀 Dorzucam cegiełkę, ale na zupkę chińską z twarogiem to mnie nie namówicie!

#pletwalztwarogu #twarog

e2f15a21-f414-44ca-8a7e-f1ab3833a02c

Zaloguj się aby komentować

Tatusiu powiesisz mi ramkę ze zdjęciami? Oczywiście ze tak! Wiertara w łapy i lecimy. Jeden kołeczek to nie trzeba schodzic po profesjonalny detektor do garażu. I to był błąd 🙁 przy wierceniu światło zgasło wiec wszystko w temacie. Podniesienie bezpieczników nic nie dało wiec wbijam do skrzynki przy drodze. Otwieram i widzę że jeden topikowy do wymiany. Zamiast podlecieć do sklepu i wymienić to głupi zgłosiłem do elektrowni i czekałem 7h bez jednej fazy. Czas wymiany z otworzeniem skrzynki 1min. Człowiek uczy sie przez całe życie, a i tak umiera głupi. #elektryka #elektrykapradnietyka #usterka

56a27171-091f-4910-bb59-024060bb9499

Jeden kołeczek to nie trzeba schodzic po profesjonalny detektor do garażu.

@K44 zasada numer jeden: kiedy chwytasz za wiertarkę, to każdy milimetr ściany traktuj jako swojego wroga. Zawsze. Nie żadne "tylko 1 gwóźdź pod obrazek". A już szczególnie jak robisz to nie u siebie, gdzie wszystko kładłeś i masz obfotografowane, ale idziesz do budynku, który był stawiany w latach '70-'90 i kreatywne budownictwo przewiduje przeciąganie kabla w poprzek ściany po skosie z zawijasami po drodze.

Zaloguj się aby komentować

Córeczko K44 chcesz zarobić pięć złotych? A co muszę zrobić? Czerwony do czerwonego, niebieski do niebieskiego. Ok 😀 #dzieci #heheszki

15f1a7a0-f227-4782-86c1-ae7f3b5358b8

Zaloguj się aby komentować

Dziękuję wszystkim za oddanie głosu w sobotniej ankiecie. https://www.hejto.pl/wpis/tesciowie-obchodza-40-lecie-slubu-jedziemy-na-taka-troszke-wieksza-imprezke-dla- Wyniki wrzucam dzisiaj bo internet wczoraj nie domagał. Gdybym grał w milionerach i stawka toczyła się o milion a moim ostatnim kołem ratunkowym była by ankieta na hejto to bym przegrał 😔 Tym bardziej że była jasna podpowiedź o zdowiu teścia. Tak, dobrze widzicie na zdjęciu. Na 256 glosów tylko 4 osoby poza mną udzieliły właściwej odpowiedzi. A teraz na poważnie. Szwagier napisał do żony czy zrzucamy sie na prezent. Usłyszałem że nie uwierzę co chce kupić. Ok, ha ha hi hi. Czasami gada głupoty żeby podnieść ciśnienie. Po czym pada że on już zamówił indyka!? Koszt 300zł.  Drugi szwagier dołączył sie do zrzutki i temat prezentu z bani. Sam Bareja by tego nie wymyślił 🤣 Finalnie się zreflektowali i jakieś dodatkowe prezenty i kwiaty wjechały. Teść nie lubi jak wydajemy kasę na prezenty i woli żebyśmy sobie coś kupili i się nie wygłupiali, ale co trzeba mieć w głowie żeby kupić zabitego w całości indyka i podpiąć pod taką imprezę? Teść zamiast odpoczywać i normalnie iść spać bo jest mocno przemęczony chorobą to do 1 w nocy ogarniał "prezent" po czym porozdawał po wszystkich dzieciach bo przecież sam tyle nie potrzebuje. Gratuluje właściwych odpowiedzi. Miłego dnia 🙂 #ankieta #rodzina #heheszki #szwagry

c86634a9-9815-43f4-aaab-abb24b4d18ac

Zaloguj się aby komentować

Teściowie obchodzą 40 lecie ślubu. Jedziemy na taką troszkę większą imprezke dla całej bliskiej rodziny. Z żoną zaznaczyliśmy na poczatku że zawsze prezenty robimy sami i nie bawimy się w zrzutki z pozostałymi bo różnie to bywało. Dwóch szwagrów strzelili focha i sami wspólnie ogarneli prezent a my usłyszeliśmy że sam tort, który zrobi żona to skromny prezent. Nie tłumaczyliśmy się co jeszcze kupilismy/zamówiliśmy a tym bardziej z kosztów. W związku z tym przygotowałem małą ankietę. Żeby było łatwiej zaznaczyć prawidłową odpowiedź dodam że teść leci na chemioterapi i niewiadomo czy z tego wyjdzie bo organizm już przemęczony. #ankieta #rodzina #prezenty

Zapraszam do zaznaczania. Odpowiedź podam jutro o 15.

260 Głosów

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj przyjezdza pierwszy raz teściowa w odwiedziny. Żona sprząta na błysk cały dom bo przecież jak będzie kawałeczek kurzu to powie że syf 🫤 No i trzeba dwa ciasta upiec mimo że każdy zje tylko po kawałku. Nie może być kupcze bo to świadczy o zaradności gospodyni 😁 Ja swoje pomieszczenia szybko ogarnąłem. Szopa na klucz. Wejście do garażu zastawione drugim autem. Strych "odciety" na zimę żeby dodatkowo nie ogrzewać. Samochód podmieniony na nowego zastępczaka bo w moim staną rozrusznik, wiec nie muszę myć 😀 Wydrukuje jeszcze kartkę "Rambo" powieszę na drzwiach do sypialni i fajrant. Będzie ciekawie! #tesciowa #goscie #odwiedziny #rodzice

@K44 zazdro, moja ma totalnie wywalone w gości. Nawet jak robi jakieś urodziny to wszędzie jest syf...znaczy by był, gdybym na dzień przed nie sprzątał.

@K44

Nie może być kupcze

Nie ma takiego słowa kupcze.

Można czymś kupczyć ale tu chyba nie o to chodzi. Ciasto może być kupne albo i nie.

bo w moim staną rozrusznik,

stanął

Zaloguj się aby komentować

Wracając dzisiaj wieczorem z rodziną do samochodu z bocznej uliczki wyskoczyło 4 dzieciaków ok level 8. Każdy w masce, ręce rozstawiane jak do wpierdolu i idą twardo w naszą stronę. Obok kobieta krzyczy ze strachu mimo że wie że to dzieciaki :) Chwile dzisiaj z nią rozmawiałem wiec wiem że to konkretna i waleczna babka. Mimo wszystko krzyczała i bała sie wsiąść do samochodu bo dzieciaki cały czas byli za nią. Jak już wsiadłem do swojego auta to dzieciak podszedł,  podniósł maskę i takim łagodnym dziecięcym głosem pyta.  Proszę pana udał się żart? 🙂 Tak, było super 🤣 #heheszki

9244f47d-652c-4038-8acb-6429f6fb8ddc

Zaloguj się aby komentować

32 972,53 + 5,11 = 32 977,64

Wstałem przed 6, odpaliłem hejto i trafiłem na wpis @bacteria   który chciał zmotywować kogoś do wstania z ciepłego łóżka. Wyłaczyłem myślenie żeby nic mnie nie zniechęciło i stwierdziłem że idę! Tym sposobem strzeliłem piątkę. Dzięki 😀

#sztafeta #bieganie

@K44 zrobiłeś mi tym wpisem dzień! Dzięki! Gratulacje, mega się ciesze, że udało się zmotywowac. Trzymam kciuki za więcej

Zaloguj się aby komentować

31 631,31 + 3,38 = 31,364,69

Bieda u mnie z bieganiem! Dzisiaj dopiero drugie krótkie w tym roku! Co prawda miałem skręconą kostkę, ale strefa komfortu i lenistwo weszło za mocno! Padł pomysł z żoną żeby kupić bieżnie stacjonarną. Jakieś propozycje? Budżet 1-3k #sztafeta #bieganie #biegajzhejto #garmin #bieznia

Kilka osób błędnie myślało że jestem gospodarzem na wsi :) Nie jestem, ale za dzieciaka troche pomagałem w przydomowym gospodarstwie w okresie wakacyjnym. Dzisiaj przejeżdżając przez jakąś wioskę zobaczyłem wystawioną dla ozdoby starą sieczkarnie, wiec postanowiłem że zapodam temat ile osób wie co to jest :) sposób działania jest prosty jak budowa cepa (też używałem 😀 ). Jeden wkładał siano i dopychał pod noże a drugi krecił i patrzył żeby nie ujabać palców dla drugiego. Na tamten czas wiem że była też już elektryczna na stanie, ale po co marnować prąd jak można ręcznie.

#wies #gospodarstworolne #gimbynieznajo

f0903008-46b8-440a-8d90-6098720941cf

Zaloguj się aby komentować

30 901,38 + 3,02 = 30 904,4


Już czas i pora wrócić do biegania. Wczoraj zawożąc żonę na półmaraton wszytko wróciło poza formą, której niema bo od sylwestra kiedy to skręciłem nogę całkowicie się wyłaczyłem. Dzisiaj delikatny wstęp.


#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować

A propos wpisu @zuchtomek i naklejek. Jadąc w tym roku na Chorwację po trasie pokazałem dla żony stacje paliw i pytam czy pamięta jak tu zajezdzaliśmy. Żona bij zabij nie pamietam! Córka level 8 z tyłu się wychyla i mówi ja pamiętam. Żona się uśmiecha, nie możesz córeczko pamiętać bo to było 3 lata temu. Miałaś wtedy 5 lat.

Na to córka że pamięta bardzo dobrze bo zdobyliśmy tu naklejkę. Żona na mnie z pytaniem jaką naklejkę? Kochanie kupowaliśmy tu winiete i przyklejaliśmy na szybę. Żona kopara do podłogi :)

#rodzicielstwo #dzieci

@jiim No dobra. "na ogół" 🙂 do Podlasia z rodzinnego mam jakieś 150km, ale przyznaje że zasób słownictwa trochę kuleje 😐

Ja ostatnio też mocno się zdziwiłem, jak córka lvl prawie 4 zaczęła mówić o wizycie u dentysty, gdy miała lvl trochę ponad 2. Upadła na kły, tak zę aż się poluzowały i lecieliśmy sprawdzić czy jest wszystko ok. Jak ona to zapamiętała? Nie wiem...

Wspominki jej przyszły do głowy jak przechodziliśmy spacerkiem obok gabinetu.

Zaloguj się aby komentować

A może by tak panowie dzisiaj spontaniczne, bez okazji odwiedzić po pracy kwiaciarnie i kupić bukiecić lub chociaż jednego badyla dla drugiej połówki? Cytując Abelarda, wiem że dawanie kwiatów jest głupie. Dla mnie to trochę kasa w błoto, ale niedawanie kwiatów jest jeszcze głupsze! Czemu tego nie robimy? Przecież to działa. Kiedy ostatnio daliście kwiaty dla swoich połówek?  Chcecie żeby ktoś inny zaczą je dawać? Jeżeli nasze kobitki lubią kwiaty, żrą te kwiaty? Karmmy potwora! Otwiera oczy rano, jeb ją tulipankiem. Podchodzi do lodówki, otwiera, wypada wiązanka. Wieczorem podarujmy bukiecik. Atakujmy tymi kwiatami! Jaki to jest problem?  Za jednego tulipana mamy 10 minut ciszy w domu. Ona szuka wazonu, wlewa wodę, musi go ustawić. Także telefon w rękę i ustawiamy przypomnienie na 16:00 "kwiaciarnia" Miłego tygodnia Tomeczki i nie zapomnijcie o kwiatach 😉


#kwiaty #wreczamkwiaty #zwiazki

af608bb3-d69e-49eb-a430-1c3678ccce59

Zaloguj się aby komentować