#gotowanie #jedzenie
Melduje, że wymiana płytek w gofrownicy przyniosła zamierzone efekty
Dla niewtajemniczonych jak to wyglądało wcześniej
https://www.hejto.pl/wpis/super-gofry-bulwo-gotowanie


#gotowanie #jedzenie
Melduje, że wymiana płytek w gofrownicy przyniosła zamierzone efekty
Dla niewtajemniczonych jak to wyglądało wcześniej
https://www.hejto.pl/wpis/super-gofry-bulwo-gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Karkóweczka z warzywami wszelakimi do oceny.
#gotujzhejto #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Polecam lody z arbuza, bardzo dobre.
#gotowanie #zamrazanie #zamrazajzhejto #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsza picka: 3 dniowe ciasto na 70% hydratacji, pomidory ze zbocza wezuwiusza, mozarella di bufala, parmezan, oliwa i bazylia, czas pieczenia 1:50
#pizza #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Rzucam wyzwanie @Compositum
Przebij to, pomidorze!
#gotowanie #polska

Zaloguj się aby komentować
Kofty robię będzie gril.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn


Zaloguj się aby komentować
Śniadanko odbyte
To czas na ciasto z kawusią
Wydaję mi się że minimalny zakalec jest, ale szczerze, nie przeszkadza mi to
I tak zjem
Komuś kawałek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotowanie #jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ta dam
Wygląda obiecująco. Pierwszy kęs jutro, idę spać 😁
Tylko proszę mi nie podjadać w nocy
#gotowanie #ciasto

Zaloguj się aby komentować
Będzie premiera, ciasto jogurtowe z truskawkami i kruszonką. Oby wyszło - właśnie wsadziłam do piekarnika
#gotowanie #jedzenie #ciasto


Zaloguj się aby komentować
Obiad do oceny.
Interesują mnie tylko wysokie oceny.
#gotowanie #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
W warzywniaku pojawili się kurki. Nie wiem skąd o tej porze roku kurki można wytrzasnąć, ale nie wytrzymałem i kupiłem, mimo astronomicznej ceny.
Było warto.
Udanego popołudnia i smacznej kawusi!
#gotojzhejto #jedzenie #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Dajcie facetowi za dużo ciasta naleśnikowego to będzie wymyślał
Cukinia 6/10, trochę bez smaku, jak to cukinia. Ze śmietaną ok.
Banan, mocno dojrzały, 8/10, klasyka gatunku, ale zawsze dobre
Jabłko 9/10, jakoś dobrze weszło
Pieczarka brązowa 10/10, wrzciłem dla jaj kilka co się walało, ale #grzyby nigdy nie zawodzą.
W tle specjalnie wykardowane by było widać #thermomix , biedaki
#gotowanie #gotowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Kolacja skromna chuopska z tego co sie udalo upolowac, boczus serek wiejski z ogorzczkiem chlebek z wczoraj, deserek owocowy, gruszka juz mieciutka wiec 1/4 szansa ze jutro bedzie sraczka.
( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gownowpis #gotowanie #tagowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
wie ktoś gdzie stacjonarnie można znaleźć sos Red Braising Sauce (np Lee Kum Kee) - na allegro są ale mi się nie chce litra zamawiać żeby smart weszło
W Spar znalazłem marki Lee Kum Kee jedynie sos rybny
#gotowanie #jedzenie #kuchnia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W niektórych galeriach są stoiska producenta wyrobów m.in. mięsnych Podlaska Chata
Dla mnie mistrza mają chipsy ze schabu, świetnie doprawione na pikantnie. Cena wychodzi ~300 pln za kg lecz 10dkg można spokojnie brać bo jest tych chipsów raz że ilościowo dużo a dwa że jednego to się trzeba tyle nażuć, że kardio zaliczone. Cenę uzasadnia też jakość mięsa oraz fakt, że na 1 kg produktu przypada prawie 3 kg surowca mięsnego.
Mają sklep internetowy gdzie jest taniej ale nie wiem po ile wysyłka.
Praktycznie samo białko, bez tłuszczu i innych przeszkadzajek.
Serio to jeden z najlepszych produktów które można stosować jako zdrową słoną przekąskę.
Mają też inne produkty tego typu ale nie wypowiem się bo znam tylko to oraz kiedyś jadłem wołowinę ale raz że drożej a dwa że średnio lubię w tej postaci. Chociaż teraz zaczynam wątpić czy to była od tego producenta.
Kiedyś nawet sam próbowałem przygotować ale poległem już na etapie cięcia tego na takie plasterki
Picrel
#jedzenie #dieta #gotowanie

@Michumi jadłem ich wyroby, są poprawne i nic więcej. Cena wyjeb@na w kosmos, całkiem nieadekwatna do jakości.
I żeby nie było, powtórzę, jakość ok, ale z powodu odklejonych cen ja już u nich nie kupuję.
A kupiłem raptem kilka razy. Raz babę ziemniaczana ( w Olewniku mieli- mierna), boczek pieczony (70 zł/kg) i jakąś wędlinę typu 160/kg (dwa lata temu ). Na pochybel zdziercom.
Zaloguj się aby komentować
Steki wyszły bardzo spoko, mogły by być trochę bardziej rare, ale i tak fajne
#gotowanie #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Czy solenie steków drugi raz ma jakikolwiek sens? Solilem 8 godzin temu jak coś.
#gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Jedyna akceptowalna forma spożycia mięty i to tylko latem.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować