7 rano, świeży chlebek wyszedł, idealna pora na przyprawianie steków na obiad.
#gotowanie #gotujzhejto

7 rano, świeży chlebek wyszedł, idealna pora na przyprawianie steków na obiad.
#gotowanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Takie mnie dzisiaj przemyślenia naszły: z jednej strony mówi się, ze gastronomia to bardzo trudny biznes, że marże niskie, dużo nowych knajp szybko upada. A z drugiej strony można otworzyć knajpę nie mówiąc po polsku, nie będąc w stanie przetłumaczyć jednego, prostego zdania na polski i wydrukować (patrz foty poniżej) i funkcjonować, będąc jednocześnie jednym z tańszych lokali w okolicy. I nawet smacznie i do syta.
Oglądałem też ostatnio kilka odcinków Kuchennych Rewolucji. Można prowadzić knajpę z grupą praktycznie upośledzonych osób, które nie rozpoznają warzyw i mięs i jakoś utrzymywać się na powierzchni. Jak...
Przy okazji, może ktoś ktoś związany z #programowanie albo branżą gastronomiczną będzie kojarzył - jak to jest, że każda knajpa tego typu ma te same zdjęcia, to samo menu i ten sam POS do obsługi zamówień? Znalazłem tylko informację, że to program Barman 6.3 Freeware, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć. Jakiś pra-emigrant z Wietnamu dystrybuuje to na cały kraj wśród diaspory z dalekiej Azji?
Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.
#jedzenie #gotowanie #rozkminy



Zaloguj się aby komentować
Marmolady mi się kurde zachciało. Jeszcze jedna róża czeka na obranie
#gotujzhejto #zainteresowania #gotowanie #ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
#gotowanie #gotujzhejto #jedzenie #hamburger




Zaloguj się aby komentować
Kiełbasa z airfrajera for the first time, smakuje jak grillowana #gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Bardzo ważna #ankieta Drugiej tury nie będzie, więc proszę o rozważne głosowanie. Pamiętaj: nie głosujesz - nie liczysz się!
#jedzzhejto #gotowanie #jedzenie #wybory
PS. Tak, to jest oryginalny, niemal 30-letni arcoroc. Za kolejne 30 lat @MoralneSalto zapłaci mi za niego fortunę.
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Pan gałązka nie wie, że pomidorowe buty go spowalniają.
#gotowanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Stripsy z kurczaka (i boczniaki) w stylu KFC
wg przepisu Foxx Gotuje
Wieczorem wjedzie druga tura jak nic.
ZA-JE-BI-STE!
W komentarzu składniki.
#gotujzhejto #gotowanie #piateczek


Zaloguj się aby komentować
Naostrzyłem nóż. Wyszło całkiem ok chyba.
#gotowanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ciemną nocą, wziełem sie za obieranie i szukowanie szparagow.
Jutro skrece puree szparag - marchew - mlody ziemniak (70%-20%-10%)
Do tego główki białego szparaga ugotowane i wykończone na maśle.
Hmmm i co, jajo pochée i sos holenderski?
#cybulionjestinny #gotowanie
Ofc nie zrobilem zdjecia jak myje dwa peki szparaga.
A zdrewniałe nogi poszły do zamrożenia, dodam je do warzywnego bulionu, bedzie on baza do moich zup i musów warzywnych.
Noc. A ja mam wystrzal energii, motywacji i glupich pomysłów. Na dodatek jest tak ciepło.... :(
Ps. Zdj -> Avocado Ostródzkie wyprowadziłem sztuke jedna do foliaka. Jutro kolejną abominacje pysznego owoca dam na trawnik.


Zaloguj się aby komentować
potrzebuje namiary na za⁎⁎⁎⁎stą patelnie grillową żeliwną
i gdzie kupić solidny i duży dociskacz do smash burgerów?
#gotowanie #gotujzhejto #rzabapyta
a pytasz o oba naraz bo chcesz ich razem używać? bo wiesz, dociśniętego porządnie smasha spomiędzy żeberek patelni grillowej już nie wydłubiesz.
ja ostatnio po raz pierwszy robiłem smashe na żeliwnej płycie kupionej po taniości na wyprzedaży w zielonym obi. a jeśli chodzi o żeliwne patelnie ogólnie to Petromax mi sie bardzo podoba w rozsądnej cenie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam sery - wszystkie, włącznie z twarogami - lecz szczególnie lubię sery dojrzewające i "nietypowe"
Nie jestem przy tym nawet znawcą jakimś tam gatunków, po prostu wiem jakie mi przypadły do gustu i zawsze jak chcę kupić to googlam sobię nazwy itp
Uwielbiam zwłaszcza te "cuchnące"
Serki Ołomunieckie czy mocno dojrzałe camemberty określane jako "de caractere", najlepiej dość ładnie po dacie "najlepsze przed" - tego zapachu nie idzie okiełznać normalnymi sposobami - pakuję to w oryginalne pudełko, woreczek foliowy i w plastikowy pojemnik a i tak kumpel jak mnie odwiedził na nowym mieszkaniu to mi wyznał, że jak podałem ten ser to mu ulżyło bo myślał, że takie z nas syfiarze
Danish Blue, Blue Stilton - sery nieco od siebie odmienne ale przecudnie przerośnięte pleśnią, Stilton lekko bardziej kremowy za to Danish aż szczypie w jęzor.
Każdy ser pleśniowy lubię (wiadomo wszystkie Lazury i rozmaite dodatki w składzie typu chilli) ale to powyżej to mój top
Ktoś coś dorzuci i poleci do spróbowania?
#jedzenie #gotowanie #kuchnia
Widzę jestem w mniejszości, bo ja nie lubię pleśniowych.
Lubię sery twarogowe, większość żółtych, kocham dojrzewające, nawet topione są okej.
Ale kilka razy kupiłem te pleśniowe i strasznie się z nimi męczyłem. Może w formie jakiejś degustacji, że zje się tego bardzo niewiele, albo jako składnik jakiegoś dania, gdzie cały smak skomponuje się z innymi smakami. Ale tak, żeby zeżreć na kolację to nie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurczak bbq i łódeczki ziemniaczane do oceny.
#gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Powoli musze myslec o nowej mikrofalowce, i wpadlo mi w oko takie urzadzenie "3 w 1". Znaczy sie , mikrofalowka, piecyk, i air fryer.
Czy ktos tu widzi jakies minusy takiego combo? A moze ktos z was juz ma cos podobnego.
#nietylkomielonka #gotowanie #kuchnia
Zaloguj się aby komentować
Dieta horera, zielsko cza wpierniczać.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Kolacia ludzi co mają w genach wielkopolskie i lubelskie.
Dla mnie odsmażane ziemniaczki / pyry
Dla niej babka ziemniaczana
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować