No to będzie ostro, kimchi-jjigae.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

No to będzie ostro, kimchi-jjigae.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczorajszy patataj, tofu
Ostatnio jedzenie #wegetarianizm jest mocno obecne w mojej (naszej) dziecie.
#gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Moje pierwsze w życiu ciasto. Otóż został mi ser ze świąt. Nie chcąc dać się mu zepsuć zrobiłem #sernik
Wyszedł spoko, tylko polewa trochę się rozlała, więc forma podania taka se. A że niedługo urodziny dziecka to chyba go zostawię dla gości
#gotowanie #gotujzhejto #pieczzhejto




Zaloguj się aby komentować
Wegańskie kotleciki z kurczakiem. Polecam!
#gotujzhejto #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
(MNIAM MNIAM) przesyłka (MLASK MLASK) @Compositum (CHRUP CHRUP) wyborne
#gotowanie #upomidora #wedlinydomowe


Zaloguj się aby komentować
Miałem ochotę na zumpke, więc wylosował się rosół na indyku.
Przepis dość niecodzienny - na lekko pikantnie
Wygląda niepozornie, ale 3 godziny gotowania się opłaciło, bo w smaku ideolo
#gotowanie #gotojzhejto #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj dwa eksperymenty.
Widziałem ostatnio filmik, jak J. Kenji-Lopez Alt robi steka w gazowym piecu do pizzy. Nagrałem więc grill z góry na max 300C i wrzuciłem zimnego steka na zimnej patelni. Co prawda jego piec osiąga ponad 500C, więc nie udało się go odpowiednio zarumienić, ale w środku wyszedł spoko. Do niczego nie dodawałem tłuszczu, bo ziemniaki mogłem usmażyć w wytopionym z mięsa smalcu.
Drugi eksperyment to mizeria z tą żółtą rzodkiewką do sushi. Zawsze to zostaje jak się samemu robi sushi, a tak nawet weszło. A sos polecam.
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Moje pierwsze leczo. Omnomnom
#gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #gotowanie #pizza
Po pół z młodą opierdzieliliśmy. Z gotowych spodów, składniki swoje.

Zaloguj się aby komentować
Macie jakiegoś Włocha pod ręką? Bo właśnie do piekarnika wrzucam temat dobry do poddymki. Normalnie bym dał jeszcze ananasa i wątróbkę ale akurat nie mam na chacie. 😁
#gotowanie #gotujzhejto #pizza

Zaloguj się aby komentować
Jest niedziela to musi być rosół!! Dzisiaj japoński
Wywar drobiowy robiłem wczoraj, tak samo marynowałem jajka. Do tego mięso mielone, pak choi, kukurydza, arkusz nori. Wyszło pycha, ale nie wiem czy będę robił jeszcze raz, od zajebania z tym roboty. Ale chciałem spróbować się zmierzyć z kuchnią japońską i uważam że jak na pierwszy raz wyszło super!
#gotowanie #gotujzhejto #ramen #japonskirosol

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze śniadanie: pancakes z serkiem waniliowym, borówkami i sosem karmelowym
#jedzenie #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
c.d. Kofty wyszły zacne, proszę się częstować.
Marchewka i kurkuma zrobiły robotę, było słodko i rzułto.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #kuchnia #gotowanie
Bende jad obiad.

Zaloguj się aby komentować
Wjeżdża kofta kebap, bydzie gril.
Trochę eksperymentalny z marchewką i kurkumą.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Sezon na truskawki start!
Makaron z truskawkami, jogurtem greckim i erytrolem
Na talerzu ok 800 kcal pyszności
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj znów coś na tagu #gotujzhejto #jedzenie
Low carb sernik. Ogólnie sernika nie lubię, ale jak człowiek w desperacji to zje wszystko :D
Spód zrobiony z mąki migdałowej i z siemia lnianego oraz masła.
Masa serowa z twarogu z wiaderka, 4 zoltka, dwie łyżki śmietany 36, erytrol i aromat waniliowy a do tego piana ubita z 4 białek. Pieczone 50 minut w 170 stopniach.
Nadzienie wyszło mega puszyste i lekko słodkie. Spod taki sobie, ale i tak fajny bo dużo błonnika.
#dildonadiecie #gotowanie


Zaloguj się aby komentować