Dzień dobry, komuś kimbapa?

Dzień dobry, komuś kimbapa?

Zaloguj się aby komentować
Czemu ludzie tacy są 😭
Z tego co rozumiem to jest to jakaś tam Pani, która prowadzi kanał o ultra tanim gotowaniu.
#polska #gotowanie #przpisy

@maly_ludek_lego Ciężko powiedzieć, nie znając pomysłów tej dziewczyny ze zdjęcia.
Co innego robić np. rosół z tzw. kości wieprzowych i kurzych łapek, a co innego rozpuścić kostkę rosołową.
Skąd wiesz, że krytyka jest nieuzasadniona?
Mam wrażenie, że za mało mamy danych dotyczących tych obu kobiet, aby decydować kto ma rację.
Zaloguj się aby komentować
Zakisiłem ogóra, w pewnym wieku to już nie lada wyczyn.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Kilka różnych przetworów na zimę już robiłem, ale jeszcze nie miałem weny na ogórasy.
Do wczoraj...
Trzy słoiki kiszonych i trzy a'la konserwowych. Dodałem nutkę fantazji w postaci ostrych papryczek chilli
#gotowanie #gotojzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie
Magia oleozywicy z papryki....w końcu moj madras nie wyglada jakby ktos już go raz jadł!



Zaloguj się aby komentować
Czy wiecie, że w piecu do pizzy można robić nie tylko pizze? Oni nawet tego nie sprawdzają!
Z ziemi włoskiej do Polski
#pizza #gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie no, seksowne bestie.
Założyłem społeczność która chodziła za mną od jakiegoś czasu - poświęcona komercyjnej żywności wymagającej niewielkiej, lub żadnej obróbki przed spożyciem.
Historycznie patrząc, żywność tego typu pierwotnie była produkowana dla wojska, w celach surwiwalowych, bądź turystycznych, nie koniecznie będąc specjalnie zdrową.
Ale technika poszła do przodu, i pomyślałem że oddzielenie tego od wrzutek/dyskusji o normalnym, porządnym jedzeniu by się przydało. Impuls dało mi zajadanie się ostatnimi czasy całkiem przyzwoitymi, i dość zdrowymi gotowymi sałatkami.
Także jeśli macie ochotę podzielić się refleksjami lub opiniami nad gotowym - lub prawie gotowym do spożycia żarciem, to zapraszam na tag #mre (lub #gotowejedzenie )
https://www.hejto.pl/spolecznosc/mre-jedzenie-gotowe-do
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #jedzzhejto #zupkichinskie #gotowejedzenie #kuchnia
#preppers


Zaloguj się aby komentować
Kwaksik gotów, proszę się częstować.
Fotki po 3:15, 3, 2, 1, 0 godzinach pieczenia.
Ostatnie 15 minut bez przykrycia.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn





Zaloguj się aby komentować
Kiedy matka całe życie powtarza ci, że brakuje tylko na środku nasrać, a potem zostajesz kucharzem
#gotowanie #jedzenie #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#sniadanie do oceny
Odpowiednią porcja białka musi być zachowana ;)
#gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Dieta, dietą, ale żal się nie pochylić nad promocyjnym kwaksem.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Odkryłem, że lepiej się wypieka na dole, bo może dłużej poleżeć zanim się od góry zjara
#pizza #gotowanie #gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Przepis na tiramisu z płatków owsianych
Składniki:
1,5 szklanki płatków owsianych
100 ml kawy
1 czubata łyżka kakao
2 dojrzałe banany
100 g jogurtu greckiego
50 g serka śmietankowego
kilka kropli esencji waniliowej
Przygotowanie:
Na początku mielimy płatki owsiane na drobny pył, a banany rozgniatamy widelcem na papkę. Następnie wszystko mieszamy z łyżką kakao i wystudzoną kawą. Tak przygotowaną masę przekładamy do szklanek lub pucharków.
Teraz łączymy jogurt grecki z serkiem śmietankowym i esencją waniliową i wykładamy powstały krem na warstwę owsianą. Gotowy deser wkładamy do lodówki na co najmniej godzinę, a najlepiej nawet na całą noc. Przed podaniem posypujemy po wierzchu jeszcze odrobiną kakao.
#zyciefit #gotowanie #zdrowejedzenie #jedzenie #parisovejedzenie

@bishop Ja to wcinam na śniadanie i drugie sniadanie połowe zostawiam. Ogólnie polecam owsianki nocne np. od Ania Gotuje https://aniagotuje.pl/przepis/nocna-owsianka
Zaloguj się aby komentować
Robię kebaba vol. 2
Wyszedł chyba nieźle.
#gotujzhejto #gotowanie #kebab
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jednym z niewątpliwych plusów wyrwania zęba, jest możliwość nagotowania całego gara makaronu z łososiem, marchewka, porem i kaparami i wpierdzielania cały weekend;)
#gotowanie #gotujzhejto #chwalesie


Zaloguj się aby komentować
Taki obiadek dzisiaj po 12h w pracy.
"Uwielbiam jak wujek Aldi przyjezdza"
Co jak co ale taki bydlak na dzien ojca za troche ponad dyszke, to ciezko przejsc obojetnie
Najpierw na patelni, potem zawiniety w folie, zeby odpoczal, a potem powrot na patelnie z maslem czosnkowym, podane z podsmazonymi ziemniaczkami i kalafiorem
#gotowanie #gotujzhejto #uk



Zaloguj się aby komentować
Pogoda na, grilla to wjechaly burgerki:
Wolowina Aberdeen Angus(wysmazona medium well), pomidory wolowe, rolada ustrzycka, papryka, ogorki z octu, salata, kielki z czosnku, rzodkiewki i fasolki, sos burgerowy, bulki brioche z sezamem.
#jedzenie #gotowanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Premierowy makaron penne własnoręcznie robiony.
200g mąki 00, dwa jajka eko 0 z biedronki, 1/3 łyżeczki soli himalajskiej różowej, łyżka oliwy z oliwek
wnioski:
spróbować rozwałkować na 7 (rozmiar na maszynce) i dopiero robić kwadraty do zwijania
kwadraty z bokami krótszymi o polowę
gotowac aż będzie ugotowany w przekroju, przez zwijanie makaron jest grubszy i ciężko dogotować wewnętrzną warstwę (może to kwestia grubości?)
#gotowanie #gotujzhejto #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować