#bekazpodludzi
Koleś wpadł w incepcje xD
Narzeka na moje wpisy o działającej moderacji w ssoim wpisie o niedziałającej moderacji XDDDDDDD

#bekazpodludzi
Koleś wpadł w incepcje xD
Narzeka na moje wpisy o działającej moderacji w ssoim wpisie o niedziałającej moderacji XDDDDDDD

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jak ja nie trawię tego PiSowskiego ścierwa to głowa mała xD Mam poglądy prawicowe i co rozmawiam z kimś, kto głosował na PO, to widzę, że pod względem idei/wartości to często jest light konserwa. Czyli osoba, z którą się po prostu dogadam na wiele tematów odnośnie polityki. Po prostu ja jestem bardziej radykalny i mniej kompromisowy.
Oczywiście całą wizję kompromisów między takimi osobami jak ja, a powyższe, burzy PiSowski walec, który obrzydza ludziom wszystko co związane z konserwatyzmem, chrześcijaństwem i szeroko pojętą prawicą. Oni są po prostu bezczelni, zatruwają ludziom umysły propagandą. Łączą ten konserwatyzm z najgorszymi cechami typowego chłopstwa i januszy z PRL - zawiść, krętactwo, obciach, wioskowy tok myślenia, nawet nie wiem jak ich k⁎⁎wa nazwać, jakiś konserwatyzm PRLowski chyba xD
Czytam te nagłówki czy artykuły z Republiki i autentycznie mnie zbiera na wymioty. Oni sobie zrobili monopol na prawicy, a to wszystko w otoczce tępego, chłopskiego przekazu i budowania kultu skupionego wokół najmniej kumatych jednostek w tym kraju.
Konserwatyzm w dużej mierze kładzie nacisk na klasę średnią i "drobną arystokrację", czego już nie ma, więc powiedzmy, że na klasę średnią. Łączy gospodarkę wolnorynkową z solidaryzmem społecznym (odsyłam do ordoliberalizmu, opcjonalnie dystrybucjonizmu przy bardziej radykalnym nurcie). Dla konserwatysty ważne są takie wartości jak autorytet i hierarchia.
Konserwatyzm po PiSowsku nie ma z tym nic wspólnego, to jakiś mix konserwatyzmu z komunizmem xD Niechęć do ludzi wykształconych ("wykształciuchy"), niechęć do przedsiębiorców z sektora prywatnego, chęć budowy monopoli państwowych, wynoszenie pod niebiosa klasy robotniczej, walka z wyimaginowaną burżuazją, target na roboli i rodzinki na socjalu. Jeszcze te odwołania do II RP, tradycji piłsudczykowskich i PPSu, CO TO K⁎⁎WA W OGÓLE JEST XD
Wy się nie dziwcie, że na prawo od PiS sie mówi, że PiS to nie prawica, bo dla kogoś, kto jest świadomy swoich poglądów i ma je prawicowe, PiS to po prostu nie jest prawica, a jakiś mix Sanacji, PZPRu i polityki kościółkowej. Właściwie od PZPRu różni ich tylko i wyłącznie podejście do religii i nic więcej.
Kaczyński to jest dla mnie stary lewicowiec. Takiej lewicy już nie ma, przeszła rewolucje i jest progresywna/kawiorowa/tęczowa, ale Kaczor to właśnie taki stary lewak rodem z XX wieku, tyle że religijny i to wszystko.
#polityka #bekazpisu #takaprawda #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować

Reklamowana przez największych twórców internetowych wtyczka do przeglądarek została oskarżona o bycie oszustwem.
————
Komentarz ode mnie: na naszym podwórku też jakieś podobne gówno było reklamowane (nie wiem, czy nie to samo). Pamiętam jeszcze, jak pod filmikiem jakiegoś youtubera dosadnie...
Pomyśleć, że taki ściek na paskach był przez 8 lat w TVP
Coś niesamowitego
#bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #tvpis

Zaloguj się aby komentować
Psycha siada temu idiocie xD ciekawe czy zdaje sobie sprawę i czy ma ból dupska, że nawet mimo tego Polska rozwija się znacznie szybciej niż Niemcy XD (nie mówimy o zarobkach bo to zupełnie co innego)
#polityka #bekazpodludzi#niemcy

Zaloguj się aby komentować
Ewa Zajączkowska mocno o wyborcy jej kolegów z afd. Szanuję za taką krytykę.
Swoją drogą pięknie to pokazuje jak tępi są ich wyborcy, skoro i tak kupią tak idiotyczny spin.
#polityka #niemcy #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jasek Sasin jest tak tępy, że zanim skomentował sprawę nie stać go było na przejrzenie mediów, które od kilku godzin trąbią o niespodziewanym plot twiscie w kwestii osoby zamachowca.
No ale czego się spodziewać po pisowskim knurze.
#polityka #bekazpodludzi

@maximilianan To nie jest żadna tępota, tylko celowe działanie. Fakty nie mają znaczenia, liczy się narracja. Źli migranci, złe TVN, zły Tusk, zła Unia i złe Niemcy. To nie ma być debata publiczna czy merytoryczna dyskusja, to ma być jednostronnie narzucony, populistyczny przekaz oparty na kłamstwach, insynuacjach, odwracaniu pojęć, zarzucaniu przeciwnikowi własnych wad i bezczelnemu brnięciu w zaparte bez ani jednego kroku wstecz. Tak działa PiS, tak działa Konfederacja i tak działa cała reszta putinowskiej międzynarodówki.
Zaloguj się aby komentować
Publicysta pisowskich mediów (nawet w radiu Szczecin) oznajmił, że winnym zamachu terrorystycznego w Niemczech jest Donald Tusk. Wiecie co, ja bardzo nie lubię Kaczyńskiego, ale w życiu bym nie powiedział, że ufundował nam rzeczywistość zamachów terrorystycznych, chociaż faktycznie jego środowisko sprowadzało przeogromne liczby imigrantów.
A to wszystko w atmosferze świat.
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Ziobro zdziwienia
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
W polskich lasach stabilnie
#patologia #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować
DEJCIE DEWELOPJEROM PINIOMCE, GDZIE SOM WASZE PINIOMCE NIEWDZIECZNE POLSKIE KIURWY
#polska #patodeweloperka #deweloperka #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wiecie co jest bekowe? Te doniesienia o dronach, rzekomym UFO. Wytłumaczcie mi, dlaczego to zawsze musi się dziać w USA xD Wszystkie doniesienia o UFO, czupakabrach, mothmanach i innych cudach oczywiście zawsze pochodzą stamtąd.
Jakoś w Europy ani Azji czy Australii temat ufoludów na tak dużą skalę nie dotyczy, obca cywilizacja rodem z filmów sci-fi zawsze chce nawiązywać kontakt z wyzwolicielami tego świata i obrońcami demokracji. Opcjonalnie także wszystkie inne stwory i mutanty akurat grasują po terytoriach Stanów Zjednoczonych xDDDDD Z takich bardziej głośnych historii, to poza potworem z Loch Ness, każdy inny stwór to wymysł Amerykanów.
Kraj komletnych szurów i paranoików. Tam chyba coś w powietrzu niedobrego się unosi i ich odurza. Wcale mnie nie dziwi, że wszystkie bajki typu Spiderman,Batman,Superman i inni super bohaterowie, zostali wymyśleni właśnie w USA xD Ci ludzie tracą kontrolę nad swoją bogatą wyobraźnią.
#heheszki #ufo #usa #gownowpis #bekazpodludzi #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
https://x.com/OgladamW/status/1868773190128095302
Brak słów już na to
I jeszcze ludzie wpłacają pieniądze na te pralnie mózgów
#bekazpisu #tvrepublika #polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
XD nie dosc że za darmo to jeszcze do królewicza trzeba pojechać albo wysłać na swój koszt XD #bekazpodludzi #olx

@zosiasamosia1 moja żona oddawała ciuchy za darmo.
Pani zarządała:
- sprawdzenia dojazdu komunikacja według jej harmonogramu
- sprawdzeniu miejsca wysiadki i godziny wysiadki dla niej
- zniesieniu rzeczy na przystanek ( dom jest oddalony 800m od przystanku)
Po odmowie, żona usłyszała ze jest bezduszna
Nigdy więcej nic za darmo
Zaloguj się aby komentować

Zapowiadana przez Ostatnie Pokolenie "największa blokada Wisłostrady" została przerwana przez policję, zanim na dobre się zaczęła. Aktywiści zablokowali drogę, ale na krótko, bo policja błyskawicznie wkroczyła do akcji. #bekazpodludzi #wiadomoscipolska #ostatniepokolenie #xd
Zaloguj się aby komentować
Najbardziej honorowy pisowiec:
#bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Nie kszysiu, areszt był jak najbardziej zasadny, a jego ucieczka jedynie udowadnia, że ludzie, którzy myśleli inaczej to jebane debile.
Sąd: "niech idzie do aresztu bo może spierdolic"
Kszys: "aha i co jeszcze xD po co ten areszt xD"
Romanoski: ucieka
Kszys: "no widzicie teraz pokazał, że areszt to był znośny pomysł".
No nienawidzę takich idiotów.
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Kanał zero otwiera program kulinarny. W pierwszym odcinku będą gotować bigos na uspokojenie.
#polityka #kanalzero #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować