Zaloguj się aby komentować

"Ministerstwo Finansów nie rozumie tego, czym jest niepełnosprawność i z jak różnymi potrzebami się ona wiąże"- mówi TOK FM Małgorzata Szumowska
#niepelnosprawnosc #niepelnosprawni #polityka #bekazkoalicji #bekazpo #bekazpodludzi #domanski #wiadomoscipolska #finanse
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

W Kwidzynie matka pozostawiła na mrozie w samochodzie 11-miesięczną córkę. Kobieta wyszła na czterdzieści minut na zakupy do galerii. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy wybili szybę w pojeździe i wyciągnęli dziecko. Dziewczynce nic poważnego się nie stało. #bekazpodludzi #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
aa c⁎⁎j tam, pewnie jak zwykle pomylił z dzikiem ¯\_(ツ)_/¯
#bekazmysliwych #bekazpodludzi #przyroda #zwierzeta

@festiwal_otwartego_parasola mnie zastanawia w tym momencie dlaczego, jezeli zrobil to mysliwy, nie zakopal truchla, zeby ukryc slady? Rys spierdolil z miejsca postrzalu? Jezeli tak, to z tego co wiem, mysliwy i tak ma obowiazek wysledzic ranione zwierze i dobic. Tak wiele pytan, tak malo odpowiedzi. Do tego "odlamki" pocisku. Z broni mysliwskiej pocisk chyba nie powinien sie rozpasc?
Zaloguj się aby komentować
Szedłem rano do pracy i moim oczom ukazała się babka z 4 psami na smyczy, raczej z gatunku tych większych. Oczywiście bez kagańców. Wystarczyłoby, że jednemu by coś odjebało, mocniejsze szarpnięcie i babka leci na glebę, a 4 psy lecą luzem.
Ale nie w tym rzecz. W pewnym momencie kobieta się zatrzymała na trawniku obok parkingu (bardziej nazwałbym to pasem ziemi, w dodatku zaniedbanej) i 4 psy walą kloca jeden po drugim. Oczywiście woreczków brak, nie posprzątała po żadnym.
Niech nam żyje dalej ta bambinistyczna propaganda o psieckach i narodowa, sylwestrowa drama o strzelanie petardami raz w roku. Bo przez 364 dni to właśnie psiarze stanowią problem. 90 % Polaków nie ma pojęcia o tym, że psa należy sobie wychować, ale przede wszystkim po nim sprzątać i mieć na uwadze także bezpieczeństwo innych ludzi, którzy niekoniecznie chcą mieć bliską styczność z ich pociechami.
Zasrane trawniki, pogryzieni ludzie czy wycie w blokach po nocach to jak widać nie jest już problem.
#psy #bekazpodludzi #gownowpis #przemyslenia #takaprawda #patologiazmiasta
@Lopez_ Niby zgadzam się, że to pewnie bait, ale łyknę.
Jak patologia, jaką niewątpliwie jest oddawanie do użytku materiałów pirotechnicznych każdemu chętnemu, z których duża część (jeżeli nie większość) jest pod wpływem używek, ma się do tego, że niektórzy właściciele psów o nie nie dbają albo po nich nie sprzątają?
Zaloguj się aby komentować
PANI ŻUKOSIU NIEEEEEEEEE xDDDDDDDDDDDD
#heheszki #humorobrazkowy #polityka #rosja #bekazkacapow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

12 stycznia, przed drugą w nocy Zespół Ratownictwa Medycznego W01 166 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie został wezwany do pobitego na imprezie urodzinowej odbywającej się w Żółwinie (w powiecie pruszkowskim) przy ul. Nadarzyńskiej 25. Zespół natychmiast...
Nie rozumiem tych konfedepisowców i ludowców
Przecież to powinno być oczywiste, a ci głosują za odrzuceniem XDD o co chodzi
#polityka #wiadomoscipolska #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wiem, ze bylo, ale robie osobny post, bo wreszcie chcialem to z siebie wyrzucic i gdzies napisac:
Krzyczymy razem:
Kon-sty-tucja! Wol-ne media! Pra-wo-rzad-nosc!
#hipokryzja
#bekazpo #polityka #bekazpodludzi
i oczywiscie rowniez #bekazpisu
ale tez #symetryzm, bo tak
Alez mnie Ci politycy denerwuja, pieprzony bantustan
I wschodnie standardy.

Zaloguj się aby komentować
Śmieszy mnie ta nagonka na międzynarodową prawicę w mediach. Szczególnie odnośnie tego, co Polaków nie dotyczy. Teraz jest wielki ryk, że na zachodzie odradza się prawica i to jest niebezpieczne. To mi wytłumaczcie czemu.
A no temu, że ludzie już mają po dziurki w nosie polityki multi-kulti, promocji LGBT i transseksualizmu, wpychania propagandy i różnej maści absurdów, a także promowania antynatalizmu i nadmiernej poprawności politycznej. Do tego dochodzi nagonka na jedzenie mięsa, klimatyczne absurdy, walka z instytucją rodziny, ale nie tylko.
Doliczmy jeszcze robienie wody z mózgu babom, zalew feminizmów i promowanie stylu życia, w którym kobieta r⁎⁎ha się z kim popadnie, do niczego się nie zobowiązuje, nie rodzi dzieci, a za całe zło odpowiada ten straszny (fikcyjny) patriarchat.
Również traktowanie białych ludzi jako winnych całemu złu na świecie, to jest coś, co finalnie obciąża psychikę ludzi na zachodzie. Murzyn spali sklep - wina białego ucisku.
Nastały czasy, że powiesz, że czarne jest czarne, a białe jest białe i jesteś faszystą.
Na tle zachodnich liberałów i prawicy to taka Platforma Obywatelska w Polsce to jest wręcz mocna prawica. Wy się cieszcie, że mimo wielu wad, żyjecie w takim kraju w jakim żyjecie i jesteście bezpieczni na ulicach, a wasze dzieci nie są indoktrynowane. Dzięki temu możecie spuszczać się nad takimi absurdami, że raz w roku 11 listopada jakiś baran rzucił racą w policję i jest wielki problem prawicowego radykalizmu XDDDDDDDDDD
Nie popieram AfD, bo w przeciwieństwie do polskiego nacjonalizmu (tradycje niepodległościowe), niemiecki był zawsze imperialistyczny (takowy nie był nacjonalizm polski, grecki, portugalski, ale był niemiecki czy rosyjski). I niemiecki nacjonalizm to zagrożenie dla Polski. Ale prawda jest taka, że absolutnie nie dziwi mnie silne poparcie dla nich u helmutów, bo to jest naturalna reakcja obronna na społeczną degeneracje i trzymanie za mordę wszystkich, którzy sprzeciwiają się rewolucyjnym zmianom w kulturze. To samo Trump w USA i Le Pen we Francji.
W Europie w XX wieku było wielu umiarkowanych konserwatystów, centro-prawicowców, ale to było jak widać za wiele, zbyt radykalnie, zbyt faszystowsko, to zaraz będziecie mieć radykalnych nacjonalistów, bo najlepsza metodą do walki ze skrajnościami jest inna skrajność i taki przekaz się przebije w 100 %.
Jeszcze większa beka ze wszystkich, co mówią "A TAK CIĘ BOLI TA POSTĘPOWA I NOWOCZESNA EUROPA, TO MOŻE WOLISZ RUSKI MIR?". Hehe. Tylko, że jedność europejska została zbudowana przez cywilizację łacińską, a wzrost gospodarczy to efekty rządów konserwatywnych-liberałów, umiarkowanej prawicy (RFN, Wielka Brytania).
Lewica zaś robi co może, żeby tę Europę rozjebać w pył xD Po 1918 roku im się nie udało, bo rewolucyjni socjaliści się nie przedarli, to teraz dopasowali swoje doktryny pod nowoczesne czasy i tak krok po kroku tu wszystko zdycha. Koniec końców nacjonaliści pozabijają się z postępowymi socjalistami i będzie chaos, albo Ameryka odwróci się od Europy, w którą uderzy Rosja i wrócimy do czasów sprzed 1918 roku.
#polityka #revoltagainstmodernworld #europa #geopolityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Są też inne wyjaśnienia - ludzie chcą zmian i czują się zawiedzeni swoją "klasą polityczną". Czują, że dociska ich inflacja, ceny nieruchomości, a standard życia od lat spada. Piszę o zachodzie, bo w PL sytuacja się znacznie poprawiła od lat 90 i 00. Niemniej, część zachodnich społeczeństw ma poczucie, że ich standard życia będzie niższy niż rodziców. To rodzi frustrację która przybiera formę głosowania na partie "wyklęte przez system". To, że nie oferują one realnych rozwiązań ich problemów finansowych to nie ma znaczenia.
Ludzie ogólnie niezbyt przejmują się zaimkami, LGBT, tym kto z kim sypia itp bzdurami.
@Lopez_ Chcę tylko nawiązać do części posta:
1. Czy ludzie na serio biorą sobie do serca to całe gadanie o „gejowaniu” dzieci i czy to faktycznie występuje tak często? Z moich rozmów z mieszkańcami Anglii i Niemiec wynika, że to są jakieś turbo odosobnione przypadki. Coś jak ospały ks. Natanka u nas - zdążają się ale to jakiś margines marginesu i od razu są takie rzeczy temperowane.
2. Jeśli chodzi o multi-kulti: to czy w przypadku RFN (wspomnianym przez ciebie) nie wynika to z tego, że rząd (tak, ten który odpowiada za wzrost zamożności, o czym wspomniałeś) nadciągał kolorowych, żeby zapierdalali za miskę ryżu? Położyli na nich lachę (brak pomysłu na integrację czy nauczenia ich żyć jak biali ludzie), a teraz pikachuface.jpg? W przypadku Niemców to doskonale wiem jak odnoszą się do zagranicznych pracowników i nie jest ich mi wcale żal. Szkoda tylko, że nasze gospodarki są ze sobą tak bardzo związane.
3. Bardzo dobrze, że u nas podnosi się larum jak nacjozjeby (nie mylić z nacjonalistami) coś,nawet niewielkiego, odwalą. Miejsce tych zwierząt jest w klatkach. Nie możemy sobie pozwolić, jako Polacy, żeby takie „osobistości” jak Bosak czy Bąkiewicz wyłaziły ze swoich dziur. Polski nacjonalista powinien dążyć do uzyskania jak najlepszego rozwoju Polski, np. ucząc się, szkoląc się czy budować polskie firmy. A nie chodzić i krzyczeć o opresji LGBT, atakach na kościółek czy popierając Rosję. Jak polski nacjonalista będzie miał pozycję i pieniądze to te wszystkie „płatki śniegu” będą sobie mogły jęczeć pod mostem.
Dlatego zacznijmy od siebie. A potem będą mogli nam skoczyć.
Zaloguj się aby komentować
Hemtrajlsy są prawdziwe! Macie żywy dowód przed sobą!
Wyłącz telewizję włącz myślenie!
Myśl samodzielnie!
#sarkazm #bekazpodludzi #lotnictwo #samoloty #chemtrails

Zaloguj się aby komentować
#bekazpodludzi #bekazhejto
>kłóć się z typem
>typ ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
>"I proszę o konkretne przykłady"
>spędzasz 15 min na szukaniu
>screen
Toż to jest poziom mainstreamowego reddita, a jak się niektórzy nie podniecają, jacy tu "fajni" ludzie siedzą i jaki tu jest poziom xD
No właśnie widzę jaki.

Zaloguj się aby komentować
Z cyklu PiS-owcy nie są tak głupi jak nam się wydaje. Są znacznie głupsi
#wybory #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
W Biedronce cały sklep ludzi. No wiadomo, trzeba się zaopatrzyć w 20 kg ziemniaków i 10 kg habaniny bo przecież sklep będzie zamknięty przez 36 godzin. Ale najlepsze - brakło marchewek. Co p0lactwo zrobiło? Powyciągali marchewkę z tacki z włoszczyzna xD k⁎⁎wa bo ja pi⁎⁎⁎⁎le jakby nie mogli całej tacki kupić. Pewnie warzywa pójdą do śmieci bo nikt nie kupi wybrakowanego i otwartego produktu. #p0lak #bekazpodludzi #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego czasami ludzie w górach mają pomysły jakby konieczne było im skierowanie na przymusowy test IQ?
#bekazpodludzi #gory #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #bekazpodludzi #holownia #wybory #polityka #wiadomoscipolska

Ale z d⁎⁎y zrownanie do miesięcznic, które same w sobie były narzędziem do polaryzacji społeczeństwa, wstrętnym wykorzystaniem okazji do celów politycznych.
Już pomijając stwierdzenia, że polaryzacja "może być sexi". WTF, kto tak mówi?
Krytyka incydentu, wytknięcie osrania idei powstania wlkp, sluszne. Dalej już lanie wody goscia co czułymi słówkami udaje, że chce wszystkich zadowolić. W krwiożerczej polityce.
Żenadłem
Zaloguj się aby komentować
Podludzie zaczęli już napierdalać petardami. #zalesie #bekazpodludzi #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Ludzie to są jednak debile. Połowa kierowców w tym kraju nie powinna nimi być. I tak trzech pod rząd.
#noszkurwa #samochody #motoryzacja #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować