Zdjęcie w tle
Gamtaro2

Gamtaro2

Fenomen
 • 75wpisy
 • 737komentarzy
mam trzy wnioski po tych wyborach:

 • gigantyczna różnica pomiędzy exit poll a faktycznymi wynikami pokazuje, że po tylko aferach PIS niektórzy ludzie zaczęli się wstydzić przyznawania do głosowania na tych złodziei ale i tak nadal to robią
 • wybory te były w całej europie bardziej anty UE niż pokazujące faktyczne poparcie dla partii politycznych. UE musi się zastanowić jak zacząć komunikować się ludzi, bo póki co jest chłopcem do bicia
 • konfederacja zyskuje względem mainstreamu. Żaden z koalicjantów KO nie potrafi zaoferować nic ludziom, którzy są raczej ignorantami i zwyczajnie interesuje ich tylko to, by nie być kojarzonym z mainstreamem

#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować

Cała afera ze żołnierzami na granicy pokazuje tylko, że Platforma niestety znowu nie czuje potrzeb ludu.

Nikogo te opalone pastuchy na granicy nie obchodzą, a to że taki pastuch może zrobić dzidę i zabić żołnierza bez żadnych konsekwencji już zdecydowanie tak.

Wysylanie noty do białoruskiego ambasadora przez groźnie patrzącego Sikorskiego ludzie potraktują raczej w kategorii żartu.

Zamiast zażegnać kryzys wizerunkowy, gdzie znowu są utożsamiani ze słabym Państwem i wysłać na granicę wojsko, pozwolić im więcej strzelać, a do tego podjąć albo niepodjac, ale udawać, że się coś robi, żeby złapać tych bandytów z dzidami to bawią się w pisma. Wystarczyłoby pierdielic głupoty, że wyłapią pastuchów i po kolei będą przesłuchiwać.

Oni nie potrafią zgrywać ludzi z jajami kiedy trzeba

#polityka

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

 • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
 • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
 • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
 • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Niesamowite jak szybko skończyły im się argumenty w sprawie sprzeniewierzania środków z funduszu

#polityka #bekazpisu
5aa23098-2ec9-4feb-8630-cb4be93bb34d
GordonLameman

@Gamtaro2

zero honoru. Jak ktoś może na nich głosować?!?!

jajkosadzone

No i chuj piekne

Wpotylice wsieci i innej tv republice sie zrobi przerobke,ze to przekrecone slowa i fajrant

Edit: kurwa to jest dorzeczy xD

Oni nawet sie nie kryja,ze kradna i pluja w swoj elektorat,a stare dziady i taj zaglosuja,bo chlop w sukience tak powiedzial w niedziele,w dniu wyborow,lamiac tym samym cisze wyborcza

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@Gamtaro2 no to jest szmatecki, czego się można było po tym zjebie po lobotomii spodziewać. Bez czci, bez honoru, bez mózgu. To jest gość, który jak wierny pies poleciał zaszczuć dzieciaka do etapu, że ten popełnił samobójstwo. Jedyną jego "winą" było to, że miał matkę-posłankę z opozycyjnej partii, która badała skarbonkę zero.

Zaloguj się aby komentować

Piękną laurkę wystawiła sobie konfederacja po zamachu na Fico. Dla tego środowiska można być neokomunistą, lewicowcem, człowiekiem powiązanym z mafią i robić z własnego kraju państwo przestępcze, ale ważne by być prorosyjskim.

Dwójka na podkarpackich listach konfederacji nazywa Fico bohaterem i zazdrości Słowakom takiego premiera.

Natomiast Korwin klasycznie zaczyna kolportować ruską propagandę i szczuje na Ukrainę.

Nie jestem w stanie pojąć jak można być polakiem i głosować na tę bandę ruskich popychli.

#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
a4f5b6fb-c744-486c-b582-2284032e3eb8
b9960b54-2d4b-4a40-9078-01cca9df9e9e
esowski

Oceniać wszystkich przez pryzmat jednostki i to takiej która z konfederacja ma już niewiele wspólnegom

markxvyarov

@Gamtaro2 zazdroszczą Słowakom cyganów.

Zaloguj się aby komentować

Najbardziej obrzydliwe jest to robienie z sędziego Szmydta człowieka niezwiązanego z PIS/człowieka opozycji.

Przecież to była modelowa gnida bez kręgosłupa promowana przez PISowców. Tacy ludzi byli awansowani na stanowiska, bo tylko tacy byli gotowi wykonywać bezwolnie polecenia autokratycznej władzy. To właśnie autorytarny model ustroju państwa, gdzie wszystko podporządkowane jest polityce rządzącej partii i promuje się ludzi wiernych, bez moralności, a nie ludzi kompetentnych, prowadzi do takich patologii.

Nie mogę po prostu znieść tej fabryki kłamstw i tworzenia alternatywnej rzeczywistości.

#polityka #bekazpisu
1b639905-93fe-448b-bffd-8bc6c1e7b0cf
Alky

Kurs OdRzeczy / wPotylice od zawsze niezmienny:

2e50e7b7-8968-4062-ae37-0d46f0557981

Zaloguj się aby komentować

Bardzo mnie się podoba jak zmienił się spin PISowców od czasów wyborów. Strasznie mnie bawi to od czego to się zaczęło, a na czym się kończy xD

 1. Najpierw były śmieszki, bo telewizja i prokuratura nasza
 2. Później płacz, że jak to tak, bezprawie, nie wolno zmieniać władz
 3. Później razem ze wsparciem Konfederacji i niezależnych Mazurków krzyki "Leave PISowców alone"
 4. Teraz mamy "ALE TO NIE WAŻNE Z JAKIEJ PARTII" "SZOPKA DLA GAWĘDZI" "CO Z TEGO SKĄD ON JEST TRZEBA GO SKAZAĆ" "NITK Z PIS GO NIE ZNAŁ"

No kisne strasznie xD Ciekawe ile tygodni będą się znajdywac idioci, którzy będą ten spin łykać.

Ps. Screen dotyczy kolnej afery, gdzie MON ubezpieczył nieistniejące statki.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #pis #konfederacja
331ca58c-7348-44fe-baa7-f521476f0384
maximilianan

@Gamtaro2 mi się podoba jak wychodzi jakaś nowa sprawa i pisowcy pytani na gorąco coś tam mają jakieś swoje przemyślenia, a po kilku godzinach dostają przekaz dnia i wszyscy równiutko dukaja tymi samymi buzzwordami.


Oni chyba nie wiedzą, że seo nie działa w radio i telewizji.

GrindFaterAnona

@Gamtaro2 taguj #wykop te wysrywy. Nie pomyslales, ze jestesmy tu dlatego zeby nie czytać tego żałosnego portalu?

VikingKing

@Gamtaro2 idealne podsumowanie w telegraficznym skrócie. Dziękuję

Zaloguj się aby komentować

Gdzie znaleźć rzetelne informacje na temat instalacji fotowoltaicznej i magazynu energii w domu? Wszędzie znajduje tylko sponsorowane materiały.

Sa jakieś kalkulatory albo informacje na temat przepustowości sieci? Gdzieś widziałem informacje, że PSE nie wyrabia się z modernizacjami.

#pytanie #fotowoltaika
paulusll

@Gamtaro2 Przyłączam się do pytania.

m-q

Uderzyłbym na Twoim miejscu do kilku lokalnych firm, zajmujących się montażem i mających dużo pozytywnych opinii na google maps. Oni mają tę wiedzę, zrobią Ci wyliczenia i porównasz sobie.

Zaloguj się aby komentować

Też tak macie, że jesteście w stanie posłuchać wywiadu z prawie każdym politykiem niezależnie od tego czy jest z konfederacji czy lewicy, ale jak jest wywiad z kimś z PISu to jesteście zmęczeni od tego pierdolenia po 10 minutach?

Praktycznie każdy ma coś do powiedzenia od siebie. Czy to Bosak z Mentzenem czy nawet Żukowska albo Kosiniak, ale jak przychodzi ktoś z PIS to przez 10 minut potrafią wypluwać z siebie tylko buzzwordy, wyuczone formułki i nie odpowiedzieć na żadne z zadanych pytań.

Jak widzę później te nagłówki w republice, że ktoś kogoś wyjaśnił to zaczynam się zastanawiać czy odbiorcą takiej treści nie ogląda tego czy zwyczajnie zachowuje się jak wytresowany pies i czeka na wyrzut tych PISowskich haseł z gęby w telewizorze.

Jak lubię czasem posłuchać to przy wywiadach gdzie jest PIS od razu wiadomo co będzie gadal.

#polityka #przemysleniazdupy #bekazpisu
Enzo

@Gamtaro2 Coś w tym jest. Nie mogą od siebie za wiele powiedzieć bo prezes może się zezłościć.

GrindFaterAnona

@Gamtaro2 nie, juz od dawna nie jestem w stanie sluchac wywiadow z politykami. No może w RAŚ jeszcze cos ciekawego powiedzą

Dildorsz

@Gamtaro2 Nie wytrzymuje 1 minuty.

Zaloguj się aby komentować

Czy istnieją jakiekolwiek korzyści z programu kredyt 0% oprócz tych doraźnych tj. w krótkim okresie czasu nieruchomości będą łatwiej dostępne dla rodzin i wprowadzający ten program mogą liczyć na chwilowy wzrost poparcia.

Jakie korzyści poza tymi miałby mieć ten program? Jakieś głosy sa podnoszone w tym temacie? Hetman niestety pierdzieli kocopoloy i nie chce zadnej debaty na ten temat.

#polityka
Thereforee

@Gamtaro2 Deweloperzy zarobią kupę siana i podniosą ceny.

maximilianan

@Gamtaro2 deweloperzy zanotują rekordowe zyski.

Jakoś nie wierzę, że spowoduje to zwiększenie podaży mieszkań, bo w tym momencie mamy rynek spekulacyjny i kartel deweloperów, nie wierzę, że nagle pojawi się nowy, który wszystko naprawi siłą wolnego rynku i przyjaźni, bo obecni mają w chuj ziemi, która sobie czeka.

wykopany

Ten program nie ma żadnych zalet, to jest rozdawanie kasy które nabije kasę deweloperom i fliperom, windując ceny mieszkań jeszcze bardziej. Zwykle złodziejstwo.

Zaloguj się aby komentować

Do dzisiaj zadziwia mnie jak PIS zmienił obraz polityczny w Polsce po 2015 r. Tak wiernego elektoratu nie mieli chyba nawet komuniści.

Nie mówię tutaj o wierności przy urnach, ale o czymś czego nie ma żadna inna partia polityczna - to jest istnienie pewnych nienaruszalnych dogmatów.

Pomyślcie tylko o smoleńsku (zamach), źródłach informacji (tylko te PISowskie - reszta jest antypolska), stale oblężonej twierdzy (PIS ciągle walczy o lepszą polskię, nawet jak ma pełną władzę), nieomylnym Kaczyńskim (wielki strateg, nigdy nikt go nie krytykuje, a pisowskie dupowłazy sypia tylko laurki pod nogi i to nawet te udające neutralne jak Stanowski), odwiecznym wrogu Tusku (niemiec, rusek, agent - każde wyzwisko ujdzie).

Osobę, która wierzy w te dogmaty nie odciągnie od głosowania nic. Chociaż w telewizji pokazują jak ludzie związani z PISem rozdawali ruskom polskie wizy, jak kradli z funduszu sprawiedliwości, jak deptali wszelkie możliwe zasady przy organizacji wyborów to nie ma szans na zmianę preferencji wyborczych. Dla takiego człowieka musiałoby to oznaczać całkowitą zmianę w to co wierzył przez ostatnią dekadę. Nie ma tu mowy jakimkolwiek racjonalnym rozumowaniu. Tu psycholog musiałby się wypowiedzieć co mogłaby oznaczać tak radyklana zmiana postawy dla przeciętnego człowieka.

Ostatni obóz polityczny w historii Polski, który bazował na podobnym dogmatyzmie to była chyba Sanacja.

#polityka #przemysleniazdupy #bekazpisu
t0mek

@Gamtaro2 a to teraz popatrz: po Smoleńsku, nagle wydupcyło całą wierchuszkę jednej z partii, całą jej (tfu!) elitę, calutką myśl polityczną (poza jednostkami). Konkurencyjna partia polityczna otrzymała sytuację, jakiej nigdy jeszcze ani ona nie miała, ani mało której opcji politycznej dano: hulaj dusza, konkurencji brak. I przypomnij sobie, co zrobiła ta partia, która - na dobrą sprawę - mogła zrobić wiele, konkurentów nie mając. Otóż zrobiła to, co wójt Wilkowic w ostatnich wyborach: przegrała z samą sobą, dopuszczając do władzy tę właśnie konkurencję o przetrąconym kręgosłupie. Konkurencję, która przypięła się do władzy na wiele, wiele lat, rujnując wszystko, co była w stanie zrujnować.

GrindFaterAnona

Osobę, która wierzy w te dogmaty nie odciągnie od głosowania nic.


@Gamtaro2 i tu się mylisz. Wyznawcy tych dogmatów w tych wyborach, rozczarowani PiSem, woleli nie glosowac, niz zaglosowac na inną partię. To jest wyższy poziom indoktrynacji.

Nulia

To samo o PO można napisać

Zaloguj się aby komentować

Polityk AFD, Petr Bystron, otrzymywał pieniądze od wywiadu rosyjskiego. Tutaj po lewej na konferencji postulującej zniesienie sankcji nałożonych na Rosję.

Popatrzcie Państwo co za niesprawiedliwość.

Niemiec dostaje od ruskich kasę za postulowanie zniesienia sankcji na Rosję, a nasz Grześ robi to za darmo, patriotyczne, dla dobra Polski. Prawdziwy ideowy patriota, a nie ha tfu Niemiec, który chce zniesienia sankcji za ruskie pieniądze.
#polityka #bekazkonfederacji #bekazezdrajcow #konfederacja
d8c8b915-cfc8-4bd2-9664-20fbb2902e9d
Anty_Anty

Zaskoczę ale większość jest umoczonych tylko o tym nikt nie mówi juz tak głośno =D

Kupmy sobie kanclerza to była zwyczajna polityka Rosjan. a później nawet polityka niższego rzędu.

Katalonia, ile tam pieniędzy szło.

Łatwiej się zapytać która partia nie jest umoczona =D


Możesz rozdysponować pieniądze również przez pośrednika, wybierasz jeden podmiot i ten wybrany z innych źródeł dotuje następny np. w innym kraju.


Chyba już wiesz czemu do samego końca czyli lutego 2022 tak mocno kochano Rosje =D

libertarianin

A kto powiedział że za darmo? Po prostu jeszcze nie wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzangyl

Co tu Bimberman odwalił to głowa mała, tak przenikliwy umysł na pewno ma wyższe wykształcenie i zajmuje wysokie stanowiska. Pod tym nickiem może kryć się jakaś sławna, wybitna jednostka, a pomimo swojego bogactwa produkuje się na podrzędnym polskim portalu. Niesamowite. Ciekawe kto to.

Zaloguj się aby komentować

Konfederata już się zesrał o rozliczenia PISowców.

https://twitter.com/Wipler1978/status/1772589183875285426?t=Ot_YeXIAR2MRvpGvCsQxWg&s=19

Ej konfederaci chociaż udawajcie, że wam nie jest przyjemnie jak wasi bożkowie dosiadają sie do stolika z pisowcami xD

#polityka #bekazkonfederacji
5237b5e2-3ad1-4e1e-a98b-46331fa129d4
LordNargogh

On się zesrał bo jego mocodawcom bardzo zależy, żeby suwpol dalej mógł pracować na korzyść Kremla.

rakokuc

Nie dziwi mnie, że Wipler nie pamięta takiego przypadku, bo w tym kraju nie było jeszcze tak zgniłej partii jak pis.


I w sumie to, że Wipler udaje wielce zaskoczonego, też mnie nie dziwi, bo to przecież przebrany pisowiec. Do tego w kiepskim przebraniu.

JanPapiez2

Nie pamiętam przypadku kiedy trzeba było przeszukiwać mieszkania jednocześnie czterech posłów, bo nie byli kurwa przestępcami

Zaloguj się aby komentować

Czy ja dobrze usłyszałem, ze PIS pomagał rosyjskim oligarchom obchodzić sankcje i załatwiał ich dzieciom wizy? Jeżeli dobrze zrozumiałem to Przecież to afera większa od wydawania wiz dzikusom z całego świata

#polityka #bekazpisu
KasiaJ

@Gamtaro2 jeszcze kupowali krwawe diamenty od idi amin i uran od Czeczenów, a kasa szła na wskrzeszenie Adolfa Hitlera


#takbylo

travel_learn_wine

Dziwi mnie tylko, że nie ma o tym nic w żadnych mediach: Onet, TVN, Interia, Polsat…. Nawet wzmianki

rebe-szunis

@Gamtaro2 Dobrze usłyszałeś, a o co chodzi?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Wchodzę na główną wypieku.pl, żebyście wy nie musieli, a tam zadeklarowany wyborca konfederacji jednym głosem z ruskimi zielonkami, które nie potrafią nawet dobrze używać translatora xD

#konfederacja #bekazkonfederacji#polityka
30234d92-3bb5-4b21-8119-3f456402ff4a
Gamtaro2

>Trump ma masę zarzutów kryminalnych

>haha a ty masz pewnie zdjęcie Jaruzelskiego


Skąd ci ludzie się biorą xD

bfa052ec-e0c4-46fd-97ac-13a962875a0e
def

Dodaj tag #polityka bo zaraz modek przyjdzie

Skawarotka

@Gamtaro2 

Wchodzę na główną wypieku.pl, żebyście wy nie musieli


A my nie musimy i nie chcemy. A jak ktoś chce i musi to sam zagląda.

Jeśli chcesz i musisz to zaglądaj, ale zachowaj to dla siebie, albo przynajmniej taguj #wykop czy coś.

To jest portalowy odpowiednik "stop making stupid people famous" i mimo że robisz to prześmiewczo, to wciąż rozpowszechniasz ten gównocontent.

Zaloguj się aby komentować

Ale dzisiaj potężnie skisnąłem z wyznawców konfederacji xD

 • Najpierw płacz, że oddajemy całe uzbrojenie i będziemy bezbronni przed Rosją.
 • Dzisiaj płaczą, że USA pcha Polskę do wojny, bo sprzedaje jej bron

Weźcie wy już wszyscy wypierdalajacie za wschodnia granice ruskie szczury skoro wam tak przeszkadza bron wycelowana w moskwe.

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
adam-bca

przeczytałem to z linijką górną instruktarzową chyba prawidłowo

eksplozymeter

@Gamtaro2 ja Cię bardzo przepraszam, bardzo... ale dlaczego powtarzasz brednie na temat Konfederacji... przecież to poważna partia i jej wyborcy są poważni. https://www.youtube.com/watch?v=_EirhRwrCtc

eksplozymeter

@Gamtaro2 swoją drogą, po chuja wafla tu sie spuszczasz na tymi pajacami, ugryzł Cię któryś w dupe? Bo jakbyście przestali ciągle o nich pierdolić to zdechliby jak każdy inny dziwoląg. Stop making stupid people famous and america great again XD

Zaloguj się aby komentować

Następna