Zdjęcie w tle
Gamtaro2

Gamtaro2

Sum
  • 16wpisy
  • 242komentarzy
  • 2obserwujących

Wyznawcy konfederacji (nie zwykli wyborcy, ale bezgranicznie oddani akolici) są najśmieszniejsza grupa w internecie.

Są zwyczajnie głupi, a wyznawanie konfederacji daje im poczucie bycia lepszym, mądrzejszym. Nie głosują przecież tak jak ciemny lud na mainstream, ale odkryli (dzięki swojemu intelektowi oczywiście), ze istnieje partia idealna, ale trzeba być wybitnie inteligentnym, żeby to dostrzec za płaszczykiem kretynizmow wypowiadanych przez jej czołowych przedstawicieli.

Takie osobiste powiązanie swojego dobrostanu psychicznego z popieraniem jakiejś partii w powiązaniu ze zwykłymi niskimi zdolnościami poznawczymi powoduje u wyznawcy przymus robienie fikołków przy każdej blazenadzie konfederatów. Jakby tego było mało praktycznie każdy polityk konfederacji to idiota trzepiacy do pluszowych królików, kretyn używający hitlera i gwałtu jako argumentu, fan teorii spiskowych albo ruski smród.

Taki miks powoduje, ze konfederacki akolita musi codziennie się gimnastykować, a internauci maja bardzo tanim kosztem o bez żadnego wysiłku cyrkowego pieska do robienia fikołków na zawołanie xD

Uwielbiam wyznawców konfederacji

#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować

Czy ktoś zastanawiał się w ogóle po co PISowi ta komisja?

Konsolidować konfliktem elektoratu nie musza, bo ten betonu i tak nic nie skruszy, a TVP i rządowe media dbają o ciągły stan zagrożenia.

W realna walkę z rosyjskimi wpływami uwierzy tylko najbardziej upośledzony elektorat.

Wiec po co? Faktycznie będą chcieli wyeliminować z życia politycznego kilku mniej ważnych polityków? Zastraszyć niepokornych? Chcą straszyć konfederacje? Nie rozumiem tego ruchu

Zaloguj się aby komentować

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że nie da się wprowadzić bardziej groźnego i oczywistego bubla prawnego jak komisja złożona z polityków partii rządzącej łącząca funkcje prokuratora, służb specjalnych, sądu i to jeszcze bez możliwości odwołania.

 

Tak sobie pomyślałem, że to kurde groźne i w zasadzie wszystkie sprawy polityczne powinny zejść na dalszy plan, bo nawet jak się spieramy co do socjalu to zaraz to nie będzie miało znaczenia, bo partia i tak będzie mogła w nieskończoność ignorować nasz głos, bo żadnych uczciwych wyborów nie będzie.

 

No to sobie chyba tak sam pomyślałem, bo konfederacyjne kuce uznają, że to jakieś bzdury i trzeba wyśmiać protestujących xD

 

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka

0da5b062-c192-44d9-bbe3-49c1cb0e2b64

Zaloguj się aby komentować

Narodowe banki cywilizowanych krajów - eksperci, analizy, walka z inflacją

Narodowy Bank Polski - osobiste wsparcie polskiej sceny kabaretowej przez prezesa, obwoźny kabaret na kółkach, w wolnych chwilach zwiększanie rezerw złota

 

Ps. każdy kto uważa, że PISowskie wybryki w państwowych instytucjach są niegroźne i ważne, że lewaków piecze dupa jest kretynem.

 

Ps2. każdy kto głosuje na PIS jest kretynem albo darmozjadem

 

#bekazpisu #bekazprawakow

213e6ece-885a-462b-9313-740514185523

Zaloguj się aby komentować

W tym wpisie jest tyle prawdy, że aż czuje się w obowiązku nim podzielić.

 

Dodałbym tylko jeszcze tyle, że odpowiedzialność za rodzinę i 1,5 roczne dziecko odróżnia dorosłego i odpowiedzialnego człowieka od rozpieszczonego dzieciaka. Łażenie po wysokich górach w niebezpiecznych warunkach, kiedy ma się rodzinę i dziecko, które nie zrozumie dlaczego taty nie ma, a mama płacze to to zwykła głupota i zachowywanie się jak gówniarz.

 

Też bym chciał robić wiele rzeczy będąc rodzicem, ale ich nie robię, bo wiem, że teraz już nie odpowiadam tylko za siebie, ale też za rodzinę. Nie romantyzujmy takich śmierci tylko wprost powiedzmy, że ten człowiek swoimi decyzjami życiowymi odpowiada w całości za cierpienie swojej rodziny.

7c269ceb-8146-4dc1-b66f-5b9ab2331284

Zaloguj się aby komentować

Zauważyłem, ze w internecie mamy do czynienia z trzema typami wyborców konfederacji:
- **wyborcy zbuntowani **- ludzie raczej dobrze sytuowani, wykształceni i wsciekli na obecna sytuacji polityczna. Szukają alternatywy i wkurza ich rozdawnictwo ich ciężko zarobionej kasy. Coś usłyszeli, ze Mentzen zniesie wszystkie podatki, ale są zbyt zajęci, żeby zainteresować się tym co konfederacja proponuje i wiedza tylko tyle, ze chyba proponują chyba proponuje coś innego nóż rozdawnictwo, ale co to już nie do końca.
- wyznawcy partii - konfederacja jest prawda, konfederacja jest miłością, konfederacja jest marzeniem. Konfederacja jest tym czym sobie wymiarze, a jej politycy się nigdy nie myła. Typ przyglupa, którego szczególnie dużo jest na wykopie
- szury/ruskie mendy- Braun nadciągał do grona wyborców konfederacji wszelkiej maści ludzkie odpady kibicujące Rosji. Najczęściej będą twierdzić, ze konfederacja to wolność, bo walczyli o ich prawa kiedy mordowano ich rodzine, za brak szczepionki albo ze Braun jako jedyny walczy o ich interes, bo Ukraina nam wszystko zabiera, a powielanie ruskiej propagandy jest dobre, bo to przeciwwaga dla propagandy amerykański-ukroslkiej

 

Taki miks jest w mojej ocenie niebezpieczny, bo osoby z grupy pierwszej, które przecież nie maja złych intencji, ale są trochę politycznymi ignorantami będą przesiąkać treściami wyznawcow i ruskich mend. Do tych pierwszych będzie przecież trafiać mimowolnie coraz częściej content tworzony przez dwie kolejne grupy. To może prowadzić do racjonalizacji i normalizacji treści religijnopartyjnych i ruskich u ludzi, którzy maja jakiś autorytet w społeczeństwie (wykształcenie i pieniądze). Skoro przecież ludzie popierający „jedyna racjonalna partie znająca się na gospodarce” raczej mylić się nie mogą.

Dlatego uważam, ze konfederacja to partia szkodników. Zapraszam do dyskusji

#konfederacja #polityka #przemyslenia

Zaloguj się aby komentować

Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić te koincydencje, że każdy ruski troll to jest jednocześnie covidowy szur i konfederata? To są naprawdę jakieś płatne boty czy po prostu banda idiotów, która jest wytresowana w ten sam sposób i powtarza dokładnie to samo co ich koledzy?

 

#bekazprawakow #szury #bekazkonfederacji

744ea887-9083-45c0-9ae9-c76e4a93daa8

Zaloguj się aby komentować

Tak dzisiaj zacząłem się zastanawiać czemu taki chłop jeden z drugim nie zalozy sobie konta na tibii albo jakimś otsie jak Tibiantis? Przecież tam gra masa podobnych ludzi z różnych kołchozów. Gierka czas zajmuje, można być kimś przynajmniej w grze i jeszcze koledzy są cały czas online.

Chyba nie ma lepszej gierki dla chłopa.

#przegryw
#pytanie

Zaloguj się aby komentować

Mam takie guilty pleasure, że obserwuje sobie największych idiotów i liczę, że zszokują mnie tym co wypisują. Ostatnio wpadł mi w oko Krecioła znany z tego, że pojawia się w losowych wątkach i wypisuje tam ruską propagandę

 

Np. we wpisie o centrum nauki kopernik napisał coś takiego jak na screenie xD

 

Mnie nawet bawi losowość tych wysrywów, niemniej szkoda, że moderacja nie ma tutaj możliwości blokowania społeczności dla takich spamerów, żeby nie wypełzali poza swoje polityczne/ruskie szambo

 

#rosja #dyskusja #moderacja

e6c57940-505c-440e-806c-eefbd88fde43

Zaloguj się aby komentować

Chcecie zobaczyć jak konfederata reaguje na stwierdzenie, że rosja zrobiła nam coś złego?

 

Zapraszam do gównoburzy xD

 

#codziennykonfederata #konfederacja #polityka #rosja #gownoburza

f4b1e0bc-0c4a-445d-9e55-d3c5fc741f4d
40809c6c-8262-4675-a378-63bb4c7223d3

Zaloguj się aby komentować

Rozumiecie, że dla kacapa zupełnie normalnym jest osrana i ubłocona droga gruntowa przed państwowym urzędem? xDD

 

Do tego nasz lokalny kacap @leon stwierdził, że jak mieszkańcy chcą to sobie mogą te drogę zrobić xDDDD

 

Rozumiecie to? xD Wychodzicie sobie z domu na drogę gminną, której nie ma a jest tylko obsrana i ubłocona maź i zamiast pisać do Urzędu Gminy albo ZDM (w zależności czyją własnością jest droga) to skrzykujecie się z lokalnymi mieszkańcami (w przypadku rosji z lokalnymi menelami) i budujecie drogę xDD

 

Przecież ten kacapistan to jest totalna dzicz, gdzie każdy robi sobie co chce i nikt za nic nie odpowiada. Załączam jeszcze wpis naszego kacapa i zdjęcie drogi dojazdowej w centrum jakiejś miejscowości z widokiem na poczte xD

 

#rosja #ukraina #bekazpodludzi

e68ba120-5bb1-417b-a546-c73ddc9953cb
c0d78d37-1357-44c8-b651-ed53a3a7b4f5
zmasowanyatak

@Aquamen Polak dąży do tego aby się zbliżyć do zachodu. Wolę mierzyć wysoko nawet jeśli nigdy nie osiągnę zakładanego celu zamiast doceniać i akceptować zastaną rzeczywistość.
Poza tym twoja odpowiedź ma się nijak do tego co napisałem, napisać prościej żebyś mógł więcej przeczytać? Ja ci piszę o różnicy w mentalności, łapiesz? Nie ma znaczenia, że nie będziemy mieli niemieckich zarobków, gospodarki, dróg i emerytur, chcemy jak najbardziej się zbliżyć do tego poziomu. Zbliżyć. Nie osiągnąć ten sam poziom. To jest niemożliwe. Ale w przeciwieństwie do ruskich to my się staramy a nie pogodzeni z zastaną rzeczywistością wmawiamy innym że syf to normalne warunki do życia.

Kulturozofiapl

@Aquamen nie wiem czy da się ciebie bardziej upodlić, niż robisz to pisząc takie bzdury.

 

Nie ma takich planów. Powtarzam się - widziałem dokumenty dot. drogi obok ciebie, to droga polna, nie wojewódzka.

Aquamen

@Kulturozofiapl jest wojewódzka, żebym zaczął szukać mapek potrzebuję lepszej motywacji

 

Co powiesz na zakład o 5000zł?

Zaloguj się aby komentować

Analitycy wskazują, że od czasu zajęcia Sołedaru najemnicy z Grupy Wagnera "nie odnieśli znaczących sukcesów", a zarazem od jesieni 2022 roku ponieśli duże straty w walkach o Bachmut. Według wypowiadającego się anonimowo 5 stycznia br. przedstawiciela USA straty Grupy Wagnera to ponad 4100 zabitych i 10 tys. rannych; dane te obejmują ponad 1000 zabitych koło Bachmutu na przełomie listopada i grudnia 2022 r.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ISW-rosyjskie-oddzialy-regularne-zastepuja-Grupe-Wagnera-pod-Bachmutem-8480142.html

 

Ciekawe jeszcze jakie zdolności mobilizacyjne ma Grupa Wagnera. 14000 wydaje się ogromną liczbą

 

#wojna #ukraina

oiron666

@Aquamen część chora, część stara spokojnie połowę mozna odliczyć najlepszych juz wzieli

tomilidzons

@oiron666 @Aquamen Gdzieś czytałem że w rosyjskich więzieniach brakuje już chętnych do pójścia w kamasze, ci najbardziej chętni poszli w pierwszych rekrutacjach, w kolejnych rekrutacjach nie ma już tylu chętnych.

Gamtaro2

@tomilidzons pewnie poszli ci co mieli długie wyroki. Alimenciarz czy złodziej raczej chętny na front raczej nie będzie

Zaloguj się aby komentować

Jak dostać tego rogala przy nicku? Zostałem patronem i nie wiem czy trzeba gdzieś się zgłosić czy admin hejto przyjdzie do mnie osobiście uścisnąć mi dłoń i podziekować za zaufanie?

 

#hejto #patronite #pytanie

Badmanek

@Gamtaro2 Dostaniesz za chwilę wiadomość na patronite albo sam napisz tam pw z nickiem z hejto

Pecet90

Ja sam napisałem na patronite, zobaczymy czy dostanę uścisk dłoni i buziaka x)

maximilianan

Sami napiszą na patronite

Zaloguj się aby komentować

Przez przypadek trafiłem na filmik przy którym złapały mnie straszne feelsy

 

https://www.youtube.com/shorts/a3R_sAgbPW8

 

Filmik przedstawia Grega Odena, byłego koszykarza NBA, który został zaczepiony najprawdopodobniej przez jakąś ekipę pranksterów. Na filmie widać jak po zakończeniu rozmowy jego uśmiech momentalnie zamienia się w smutek.

 

Greg był świetnie zapowiadającym się koszykarzem, który z draftu do NBA został wybrany jako pierwszy wyprzedzając m.in. późniejszego trzykrotnego mistrza olimpijskiego i dwukrotnego mistrza NBA. Niestety jego kariera była wielokrotnie przerywana przez liczne i przewlekłe kontuzje kolan, czasami nawet na dwa sezony. Ostatecznie kluby NBA przestały być nim zainteresowane i zakończył swoją karierę sportową.

 

Dawno nie widziałem tak szczerego smutku jak na tym filmie. To jest twarz człowieka, który ma poczucie zmarnowanego życia i niewykorzystanego potencjału. Nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić jakie to musi być uczucie i jak okropna musi być świadomość, że nie będzie drugiej szansy.

 

#koszykowka #ciekawostki #sport #feels

8b957878-1c67-46bb-927b-61814a280205

Zaloguj się aby komentować

Gdzie znajdę teraz jakieś sensowne zbiórki z pomocą dla Ukrainy? dorzucilbym się np do drona

 

#ukraina #wojna #rosja

Gamtaro2

@tankowiec_lotus i to jest fajna zrzutka. Ciekawe czy dałoby radę wypromować zbiórkę tak by ten pułk stał się pulkiem hejto

Zaloguj się aby komentować

Z całego serca życzę wykopowi, żeby zdechł i rozwalił sobie głupi ryj. Za cenzure z państwowych pieniędzy i upośledzoną moderację ten portal już dawno powinien być na dnie polskiego internetu.

 

Ps. Czy tu się normlanie taguje wpisy?

 

#bekazwykopu

Abcdef90

Jeszcze proboje to zrozumieć ale możesz tagować ale jednocześnie być w społeczności i też to ludzie zobaczą

Zaloguj się aby komentować