Czyżby kolejny troll opłacany przez PO?
Jak im k⁎⁎wa nie wstyd xD
https://x.com/SzJadczak/status/1888484307217330531
#bekazpodludzi #polityka #wiadomoscipolska #wybory
Czyżby kolejny troll opłacany przez PO?
Jak im k⁎⁎wa nie wstyd xD
https://x.com/SzJadczak/status/1888484307217330531
#bekazpodludzi #polityka #wiadomoscipolska #wybory
Zaloguj się aby komentować
Tymczasem kremlowskie media już trąbią o rzekomym zamachu stanu w Polsce.
Brawo pisowskie matoły, brawo rubelklika
#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #rosja
Zaloguj się aby komentować
To gówno szyfruje zawartość artykułu żebyś przypadkiem adblockiem blura nie zdjął xD
Jak oni myślą że ja będę oglądać reklamy i klikać w odpowiedzi żeby przeczytać artykuł to się mylą
#gownowpis #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Poznałem dziewczynę na tinderze. Dziewczyna bardzo zaangażowana, pisaliśmy do siebie codziennie przez wiele godzin. Potrafiła do mnie pisać kilkanaście wiadomości na przestrzeni kilku minut. Dzowniliśmy do siebie, głosówki, ogólnie tydzień minął naprawdę super. Jeszcze z nikim w tam krótkim czasie nie nawiązałem takiej relacji i nie miałem takiego vibe. Spotkaliśmy się, wyjście udane, ciągle rozmawialiśmy, a po spotkaniu na nastepny dzień klasycznie odpowiadanie po kilku godzinach (kiedy wcześniej robiłą to natychmiast), praktycznie sama pierwsza nie pisze. Obstawiam ghosting za 1-3 dni. Człowiek sam się angażuje, a potem i tak dostaje mokrą szmatą w mordę.
Pewnie nie taki pasek od spodni miałem, albo sznurówki, wiadomo. Powoli już mam naprawdę wypierdolone w te relacje.
#tinder #randkowanie #samotnosc #bekazpodludzi #zwiazki #randkujzhejto
zaproponuj kolejne spotkanie tak o, czasami mamy jakieś wyobrażenia myśli a okazuje się że jest inaczej, nawet jeśli nic nie wyjdzie to może będzie spoko koleżanka jeśli na początku był vibe i spoko się gadało? nie zamykaj się tak od razu bo nie odpisuje, często laski właśnie świrują bo ktoś im się podoba i boją się zaangażować, spotykaj się z nią i pisz ale nie rezygnuj z gadaniem z innymi w międzyczasie ale i też się nie przejmuj tym, po prostu :)
Zaloguj się aby komentować
Google w 2008:
By saying “common”, we mean to include names which are in widespread daily use, rather than giving immediate recognition to any arbitrary governmental re-naming. In other words, if a ruler announced that henceforth the Pacific Ocean would be named after her mother, we would not add that placemark unless and until the name came into common usage.
Google dzisiaj:
Google has confirmed that Google Maps will soon rename the Gulf of Mexico and Denali mountain in Alaska as the “Gulf of America” and “Mount McKinley” in line with changes implemented by the Trump Administration, but users in the rest of the world may see two names for these locations.
#bekazpodludzi #informatyka
Źródła:
Zaloguj się aby komentować
Jprdl ten kraj to oligarchia i prywatny folwark grup kolesi skupionych wokół polityków największych partii. Chlew obsrany gównem dosłownie xD Szef fundacji zbierającej hajs na sprzęt medyczny ma konflikt z partyjną telewizją, która na co dzień zajmuje się pluciem jadem i polaryzacją Polaków, więc występuje w mediach z informacją o bojkotowaniu Lidla, bo mają tam reklamy XDDDD
Scenariusz jak k⁎⁎wa gdzieś na Białorusi xD Tylko brakuje tam jakiejś silnej opozycji i podziału 50-50 jak u nas. Łapiecie? W jakimś wschodnim kraju 3 świata największy hodowca kartofli powiedział w telewizji, że największy producent kaszy to krętacz i ludzie mają jej nie kupować, a w drugiej tv drugi powiedział na odwrót. Mniej więcej tak wygląda ta polsko-polska wojenka.
Mam wrażenie, że w tym kraju wszystko jest własnością tego, kto aktualnie rządzi i tych, co się z tymi rządzącymi układają, a reszta Polaków to plebs, którzy mają się słuchać i podążać za nimi i trendami, jakie wyznaczają.
Kto rządzi tego wspiera telewizja, korporacje, celebryci. Może w każdym kraju tak trochę jest, ale nigdzie ludzi nie traktuje się jak własność państwa i ciemnej masy, która ma słuchać i zamknąć mordę, tylko polaczki robaczki co 4 lata stają się własnością aktualnych rządów xD Ciekawe ile z tych co w 2011-2015 jechali po Tusku od najgorszych, w 2023 na niego zagłosowało xD A znam takie przypadki. Polaczków można okłamywać do woli i nimi manipulować tak długo, aż druga partia cię nie wrzuci na minę z najwiekszą pierdołą. Kradną? Robią wałki? No c⁎⁎j. Ale ktoś importował coś z Niemiec lub np strzelał petardami w sylwestra i biedne pieski się bały to uuu, tracisz poparcie, kolego
I jeszcze Orlen to za⁎⁎⁎⁎sty przykład xD Przed wyborami "Na Orlenie nie tankuję", "Na Orlenie tylko sram", "Orlen jest powikłany w interesy z ruskami', teraz zmieniła się władza i "mm pyszna kawka polecam z Orlenu", bo przecież nagle "niepartyjne" problemy jak ręką odjął, więc widocznie chodziło tylko o to, kto przy korytku xD
I jeszcze ci "polscy influencerzy" w kampanii wyborczej, typu Trzaskowski występujący z Zenkiem Martyniukiem czy wcześniej PiSowcy robiący z niego gwiazdę TVP XD No totalna cebula. W USA nawet Taylor Swift gówno dała Kamali Harris, a ma X razy takie wpływy co disco-polowy wieśniak, ale u nas jest kraj postsowiecki i ciemny lud.
Ten kraj rządzony przez pokolenie solidarności to taka totalna cebula i postradziecki kurnik.
#polityka #bekazpodludzi #takaprawda #polakicebulaki #gownowpis #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Prześladowania pszemsiembiorcow nie ustają. Jdg mają mieć ponad 50% większą dotację na zakup auta elektrycznego niż osoby fizyczne
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jak wiemy Australian open juz za nami.
A tak właśnie obecna liderka rankingu świętuje zdobycie w nim 2 miejsca:
https://x.com/tennis_gifs/status/1883148488529330637
Także lubię ją. Sabalenka to wyluzowana, fajna dziewczyna która lubi pożartować.
Albo tez jest po prostu wychowana przez wilki, z wpojonym brakiem poczucia smaku.
Niektórzy przypominają tu żart z wybijaniem szyby w Porshe po przegranej w finale Sztudgartu z Igą:
https://x.com/gruczykowski/status/1650129898214760449
z tym ze tam można to było jeszcze podciągnąć pod taki czarny humor tak tu to jest po prostu niesmaczne, chamskie z okazaniem pogardy/braku szacunku bo zdobyłam tylko patere za 2 miejsce.
Co grozi za znieważenie turnieju poprzez udawanie że sika się trofeum to się jeszcze okaże.
Na pewno jednak za rok kibice nie będą jej tak mocno dopingować.
#tenis #sport #bekazpodludzi #patologia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wybory w Polsce wygrywają partiom emeryci i kobiety, a na kraj pracują młodzi mężczyźni xD To jest k⁎⁎wa tak niepojęte, że aż się ręce załamują. Następnie w efekcie spełniania bądź niespełniania obietnic, najbardziej uprzywilejowane grupy to korporacje, sektor państwowy, kobiety 30+ i boomerzy, a najbardziej dojeżdżani są młodzi mężczyźni oraz mali przedsiębiorcy. Antyobywatelski kraj.
Tak naprawdę mobilizacja młodych mężczyzn i tak by gówno dała, bo to ledwie jakiś % ze wszystkich uprawnionych do głosowania. Mężczyźni 18-35, bardzo wąska grupa, która nie ma szans przebić tego betonu. Kobiety + Kobiety i męzczyźni 40+ są po prostu nie do pokonania z uwagi na skalę.
To jest mniej więcej tak, jakby chłop harował 10h dziennie prowadząc własną działalność i mieszkając w 2 piętrowym domu z żoną zajmującą się dziećmi/dome (parter) oraz rodzicami emerytami (1 piętro) i zorganizować demokratyczne głosowanie czy malujemy dom. Chłop co ma na to siano, chęci i pomysł głosuje ZA, baba i staruchy przeciw i nie malujemy domu xD
#polityka #bekazpodludzi #bekazlewactwa #takaprawda #zycie #polska
@Lopez_ nie wiem skąd bierzesz te statystyki:
"Najliczniej do urn poszły osoby w przedziale wiekowym 50-59 lat. Głosowało 81,9 procent mężczyzn i 86,3 procent kobiet. Daje to ogólny wynik w tej grupie wiekowej 84,4 procent.
Niewiele mniej, bo 80,5 procent wyborców w wieku 40-49 lat wzięło udział w głosowaniu. Najsłabiej w zestawieniu wypadła grupa młodych wyborców, choć był to rekordowy wynik, jeśli chodzi o tę grupę wiekową. W głosowaniu wzięło udział 70,9 procent wyborców w wieku 18-29 lat."
Wynika z tego że młodzi wyborcy "olali" wybory bardziej niż starszyzna, ale nawet biorąc pod uwagę to prawie tyle samo z tych młodych mężczyzn głosowało na KO (25,8%) i Konfe (26,3%) (której jesteś zwolennikiem).
"Mężczyźni 18-35, bardzo wąska grupa, która nie ma szans przebić tego betonu." - w świetle powyższego nadal podtrzymujesz swoje zdanie? Czy fakty to za dużo?
@Lopez_ "To jest mniej więcej tak, jakby chłop harował 10h dziennie prowadząc własną działalność i mieszkając w 2 piętrowym domu z żoną zajmującą się dziećmi/dome (parter) oraz rodzicami emerytami (1 piętro) i zorganizować demokratyczne głosowanie czy malujemy dom. Chłop co ma na to siano, chęci i pomysł głosuje ZA, baba i staruchy przeciw i nie malujemy domu xD "
Tym porównaniem pokazujesz że nie masz pojęcia o czym piszesz xD
Prośba - wrzuć link do tej wrzutki i ustaw sobie w telefonie przypomnienie żeby otworzyć i przeczytać to co tu napisałeś za 10 lat (jak już dojrzejesz). Jeśli hejto i my dalej będziemy żyć zawołaj, ale uczciwie, czy nadal podtrzymujesz swoje twierdzenia
Zaloguj się aby komentować
Prywatna wycieczka posła opozycji do Stanów, podczas której na krzywy ryj chciał wbić na prywatną imprezę - dla berkovitza to sprawa dla MSZ xD podoba mi się tekst "nie ważne z której opcji jest" w wykonaniu gościa, który j⁎⁎ie Tuska zawsze i wszędzie w 5 minut po dodaniu przez tegoż wpisu na Twitterze XD
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Chodzili już u was żebrząc o jałmużnę?
Tu nie było K+M+B.
#pies #polska #bekazkatoli #kosciol #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Rok 2010: Zimny lech, trupolew, Polecieli i Spadli, Kaczka po smoleńsku
Elektorat: Hehe
Rok 2023: J⁎⁎ać PiS, j⁎⁎ać Kaczyńskiego, nie mogę się doczekać aż dziad umrze, j⁎⁎ać telewizję polską, Jacek Kurski c⁎⁎j ci w dziąsło, Andrzej D⁎⁎a, Maliniak
Elektorat: Hehe
Rok 2025: J⁎⁎ać Tuska
Elektorat: NOT HEHE. SKANDAL!!!! Gdzie kultura?
XDDD Siebie warci jedni i drudzy. Banda fanatycznych przygłupów i partyjnych przydupasów robi teraz piękny pokaz hipokryzji.
Jedni i drudzy siebie obrzucają błotem od 20 lat i szczują Polaków na siebie, a potem każde z osobna wielce zdziwione, że wylewa się srogi hejt.
Może jak jakiś partyjny fanatyk PiSu/PO odstrzeli z pistoletu polityka drugiej opcji, to te gamonie się przestraszą i dojdzie im do zakutych łbów, że robienie Polakom wody z mózgu, ciągła polaryzacja i nakręcanie nienawiści w społeczeństwie ma swoje konsekwencje.
#polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #takaprawda
Możemy się spierać, który obóz polityczny bardziej lub mniej polaryzuje społeczeństwo. Pewne jest to, że znajdujemy się w podobnym miejscu zacietrzewienia społecznego jak w dwudziestoleciu międzywojennym. Zewsząd wylewa się jad i pogarda. Od zwykłych obywateli, przez tzw. wyższe sfery, aż do polityków. Dajemy się rozgrywać jak małe dzieci. Smutne to jest.
Zaloguj się aby komentować
#bekazpodludzi #usa #tiktok #technologia #spoleczenstwo
https://x.com/rawsalerts/status/1880838270252397014
Wyłączyli TikToka w #usa
Tymczasem Gen-Z, Alpha i Beta:

Zaloguj się aby komentować
Polski elon musk. Czy oni wszyscy muszą mieć mentalność czterolatka? No i pamiętajcie: szanujcie Pana Rafała bo PŁACI PODATKI!
ON PŁACI PODAAATKIIIIII. Prawdziwy zbawca Polski.
#gospodarka #bekazpodludzi

@maximilianan DHL albo inne zagraniczne firmy kurierskie nie zatrudniają na śmieciówkach? Pewnie wiele można by zarzucić sporo InPostowi i Rafałowi, ale daleko mu do Muska. A z tymi podatkami moim zdaniem ma bardzo celny zarzut do naszego systemu podatkowgo, który pozwala zagranicznym korporacjom wyprowadzać zyski bez płacenia podatków i wszyscy na tym tracimy.
Zaloguj się aby komentować
agresywne zwierzęta - co o nich sądzicie?
(oczywiście nie mówię o psie)
#bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Remontuję mieszkanie i wiedząc jakie ameby funkcjonują na #olx i #facebook niczego nie sprzedaję, tylko od razu wystawiam wszystko za darmo włącznie z meblami żeby szybko się tego pozbyć.
Ale okazuje się, że to by było za proste - nie miałem pojęcia, że istnieje tyle zjebów, którzy robią sobie rozrywkę z trollowania i zawracania d⁎⁎y. I to do tego stopnia, że chłop pisze: "będę o 13". Ponaglany o 13:30 pisze: "będę za godzinę", a ponaglany za kolejną godzinę "będę za 10 minut", po czym nie przyjeżdża wcale.
K⁎⁎wa chlastałbym po mordzie i patrzył czy równo puchnie.
Może oddawanie za darmo to błąd? może trzeba wszystko wystawiać choćby za 1% wartości aby oferty nie trafiały do działu "za darmo" przepełnionego ludźmi obłąkanymi?
#zalesie #bekazpodludzi #remont
Mój kolega zastosował ciekawe rozwiązanie, jak czyścił pokój po babci.
Zrobil zdjęcie pokoju, napisał, że wszystko na oddanie, dostępne w sobotę cały dzień, nie robi rezerwacji ani nie pomaga nosić, bo go plecy bolą. Po sobocie wszystko idzie na śmietnik.
Jeden gość dzwonił i jęczał, żeby zarezerwować - nie da rady. Kto pierwszy ten lepszy.
Drugi przyjechał sam i chce, żeby coś pomóc zanieść - nie da rady. Mam chory kregoslup.
Poszło wszystko. Ostatni nawet brudny dywan zwinął i pojechał.
Chyba najlepszy sposób na oddawanie rzeczy.
Zaloguj się aby komentować