Mam wrażenie, że dzisiejsza rozmowa przyćmi sławetnego opla xD
#gownowpis #bekazpodludzi

Mam wrażenie, że dzisiejsza rozmowa przyćmi sławetnego opla xD
#gownowpis #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jak tam PiSdy i inne trolle, macie już motyw na koszulki?
#polityka #jebacpis #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Chyba jest typ człowieka, że niektórzy nie potrafią zarządzać pieniędzmi niezależnie od tego ile zarabiają. Mam znajomego, który wiecznie nie ma kasy i pożycza od różnych ludzi, zazwyczaj jak jeden nie da to prosi kogoś innego. Jeden ziomek mówił, że zawsze tamten oddaje, ale po oddaniu mija z tydzień i znów nie ma xd ten co pożycza nie ma blika w telefonie i wysłał kasę koledze i potem prosił o blik bo chciał za coś zapłacić, patrzy gdzie ma iść kasa a tam "totalcasino" xDD to jest przykre trochę, a z drugiej beka bo kiedyś się wkrecił w zakłady bukmacherskie i czasem się śmiejemy z niego, że jest hazardzistą, ale on nic z tym nie robi tylko mówi " kto nie próbuje ten nie wygra" tylko fajnie, że traci kasę na tym próbowaniu a z kasynem nie da się wygrać.
Ja żyję skromnie, ale na wszystko mi starcza, oraz staram się odkładać na emeryturę.
#bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
XDDD jakim czubkiem trzeba być, żeby wpaść na pomysł jeżdżenia po jeziorze? XD
https://www.lublin112.pl/to-nie-bylo-madre-tak-konczy-sie-jazda-samochodem-po-lodzie-zdjecia/
#bekazpodludzi #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Robili kompletny remont ulicy. Zrobili nowe przystanki. No i k⁎⁎wa mać..
#polska #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Muszę powiedzieć, że czas na Tinderze jest naprawdę ciekawym doświadczeniem. Nie wiem, czy to we mnie jest kłopot, czy w kobietach które trafiam, że to tak wygląda. Pisałem ostatnio o dziewczynie z którą miałem fajny vibe na początku. Po ghostingu po pierwszym spotkaniu zapytałem jej się wprost, czy widzi sens w tej znajomości i chce ją kontynuować, aby zobaczyć czy coś z tego będzie i było magicznie NIE WIEM, POTRZEBUUJE CZASU. K⁎⁎wa dziewczyno przecież masz napisane, że szukasz stałego związku i mi to sama informowałaś na początku znajomości.......... Jeszcze trochę to pociągnąłem, było lepiej, vibe był ekstra, były kolejne spotkania, nawet na walentynki umówiłem stolik w restauracji i kupiłem drogi bukiet. Czy coś z tego wyszło? Ależ oczywiście, że nie XD Ghosting poszedł dzień po walentynkach i tyle, koniec. Nawet buziaka nie dostałem, a spotkaliśmy się 4 razy. Już nawet jadąc na ostatnie spotkanie, wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Zapytacie się pewnie czy czuję się jak frajer? Trochę tak, kasy mi jednak nie szkoda, bo zarabiam naprawdę fajne pieniądze. Cieszę się, bo ta relacja nareszcie wyleczyła mnie z ciśnienia na związek. Nie mam ochoty znowu przechodzić przez to samo. Znowu te rozmowy, spotkania, poznawanie się, dawanie przez te dziewczyny nadziei, pokazywanie zaangażowania, a potem jakbyście się nagle nie znali, jakbyś dostał mokrą szmatą po mordzie.
Zauważyłem, że prawie każda kobieta nie wie czego tam szuka. Mam zaznaczoną opcję stałego związku, takie same wybieram i jak na razie na te wszystkie relacje, tylko JEDNA wiedziała czego chciała (z nią byłem w zwiążku), reszta nie wiedziała, przecież to jest komedia. Dziewczny co jest z wami nie tak?. Miałem wiele randek, czasami ja po randce informowałem, że to nie to i dziękowałem za poznanie się, a na kilkanaście randek tylko JEDNA dziewczyna mi to zakomunikowała. Prosta sprawa u dorosłego człowieka, a nie bawisz się w ghosting. Mam ciągle masę par, ale co z tego, jak wiem, że skończy się to tak samo. Na razie kompletnie odpuszczam portale randkowe. Może za jakieś 2 miesiące wrócę.
Zawsze tweirdziłem, że da się kogoś poznać w ten sposób na tych portalach, ale teraz już wiem, że jest to niemożliwe. Może w większym mieście tak, ale w moim przypadku, czyli miasta powiatowego - nie. Dużo dziewczyn jest tam naprawdę skrzywdzonych.
Człowiek tylko się angażuje, spędza z kimś grubo ponad kilka tygodni i na końcu jest to samo, bo dorosłe kobitki nie wiedzą czego chcą.
A najlepsze jet to, że dosłownie każda z którą sie spotykałem żaliła się na swoich byłych czy facetów na tych portalach, że chcą tylko seksu, że byli przemocowcami/mieli uzależnienia, a one szukają oagrnietego gościa do związku ¯\_(ツ)_/¯ Widać jak bardzo szukają. No cóż, jak widać, brak nałogów, ogarnięcie życiowe, dobra praca i chęć ustatkowania się, to dla nich za mało. Pewnie w głębi duszy chcą być traktowane jak gówno, albo być z facetem, który nic nie robi tylko gra, czy pije alkohol i trawkę, pracując za najniższą.
https://www.youtube.com/watch?v=PdVcBqFSmj0
#tinder #randkowanie #samotnosc #bekazpodludzi #zwiazki #randkujzhejto #logikarozowychpaskow
@azovek
Po ghostingu po pierwszym spotkaniu zapytałem jej się wprost, czy widzi sens w tej znajomości i chce ją kontynuować, aby zobaczyć czy coś z tego będzie i było magicznie NIE WIEM, POTRZEBUUJE CZASU.
Nie wiem za bardzo, jak to wygląda na żywo, ponieważ wszystkie moje relacje romantyczne zaczęły się w internecie i dopiero po pewnym czasie przeniosły się do rzeczywistości (związki na odległość), jednakże poniekąd rozumiem - pisanie i jedno spotkanie dla niektórych może być niewystarczające, żeby jasno się określić.
Z drugiej strony w Twojej sytuacji odpuściłbym sobie po pierwszym ghostingu. Moim zdaniem, jeśli dziewczyna jest zainteresowana, to sama też będzie szukała każdej okazji do kontaktu: czy poprzez wiadomości tekstowe czy spotkanie.
Powoli zaczynam odnosić wrażenie, że „normalne, wiedzące czego chcą dziewczyny/kobiety” po prostu uciekają z portali randkowych, ponieważ mają podobne doświadczenia z mężczyznami.
Może to też wina klęski urodzaju? I samej idei portali randkowych - za rogiem może czaić się jeszcze lepszy partner/ka, więc po co się ograniczać? Chociaż ja tego nie rozumiem - jak już poznałem kogoś fajnego, to przestawałem korzystać z portalu, żeby skupić się na tej osobie. I w obu przypadkach takie podejście wypaliło.
Czego szukają ? To proste, coraz lepszego partnera, coraz większych emocji. Im większy wybór tym trudniej się zdecydować. Dlatego na tinderze albo są kobiety które szybko znikają albo takie które siedzą tam latami.
Jeżeli to ty podobasz się kobiecie to ona będzie pisać pierwsza, podtrzymywać rozmowę i ogólnie będzie to po niej widać, co można szybko wywnioskować, nie trzeba tracić na to kilku tygodni, albo wpadniesz w oko albo nie, tak działa Tinder, jesteś jednym z wielu.
Poznawanie ludzi w internecie może szybko zniechecic do relacji, bo jest mocno nienaturalne.
którą sie spotykałem żaliła się na swoich byłych czy facetów na tych portalach, że chcą tylko seksu, że byli przemocowcami/mieli uzależnienia, a one szukają oagrnietego gościa do związku
@azovek XD
Co za bullshit Ci tam te laski wciskają xd
One myślą, że chcą tego co mówią, ale tak naprawdę chcą czegoś innego.
Gdyby każda kobieta szukała tego, czego mówiła, że szuka to gatunek ludzki by wyginał, bo kobiety rozmnazalyby się tylko z Bradem Pittem.
Zaloguj się aby komentować
Tak sobie śledzę tę sytuację z Kononowiczem i dla mnie to jest jakaś abstrakcja
Niepełnosprawny intelektualnie gość jest więziony we własnym domu obudowanym kamerami i wykorzystywany finansowo przez grupę cwaniaczków, do tego gnębiony przez akcje typu picie moczu, oblewanie gnojem, kopanie grobu pod domem, publiczne wyzwiska i inne cuda. A jego oprawcy zarobili na nim fortunę, doprowadzając go do stanu wegatatywnego.
MOPS, MOPR, Policja i wszystkie instytucje mają to totalnie w pompie, bo przez lata Kononowicz truł im d⁎⁎ę o byle pierdołę i teraz się cieszą, że mają go z głowy. Ale czy tak powinno wyglądać Państwo?
Facet trafił do hospicjum, czeka go długa droga do powrotu do choćby 30 % stanu zdrowia sprzed choroby, a podczas leczenia będzie go nachodzić kilku typów i regularnie nagrywać kamerą co tam się w hospicjum dzieje i monetyzować dalej jego wizerunek xDD
Sprawę nagłaśniają twórcy internetowi, bo publiczne media dały d⁎⁎y po całości, kiedy u Jaworowicz niektóre osoby twierdziły, że nie ma problemu.
Kononowicza należy umieścić w DPS po leczeniu i nie pozwolić na dalsze wykorzystywanie bo w tak bestialski sposób. Na jego domek z działką już sobie hieny zacierają ręce, ale Konon jest już zbyt nieogarnięty, żeby sporządzić jakikolwiek testament, więc przejdzie to na miasto, które to po prostu zlicytuje i heja. Obawiam się jednak, że dojdzie do jakiegoś oszustwa.
#kononowicz #patostreamy #bekazpodludzi #afera
Zaloguj się aby komentować
Są różne formy "aktywizmu klimatycznego", a każda następna gorsza od poprzedniej.
#bekazpodludzi #ekoterroryzm #pytanie #ankieta #sondaż

Zaloguj się aby komentować
Można to gdzieś zgłosić?
#samochody #prawo #bekazpodludzi

@PanNiepoprawny proponuje do trybunalu praw czlowieka xD ot problemy. Urzedy sobie same problemow narobily niedorobionymi przepisami, wedlug mojej wiedzy zostaly one "uszczelnione" w pozniejszym czasie, wiec jesli delikwent rejestrowal ten samochod w okresie obowiazywania "luki" to zrobil to legalnie. Oczywiscie moge sie mylic, wiec zadzwon na policje albo do wydzialu komunikacji wlasciwego dla miejsca zamieszkania delikwenta i zapytaj, bo widze, ze czasu masz nadmiar a waznych spraw niedobor xD
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Brzoska, idioto, czemu porównujesz przestępstwa gospodarcze do morderstwa? XD serio cymbale akurat TO jest tok twojego rozumowania? XD
Może po prostu przestrzegaj prawa podatkowego i, nie wiem, nie zabijaj ludzi przy okazji?
#polityka #bekazpodludzi


Niech mu jakis sedzia czy prawnik wytlumaczy, ze w kazdym normalnym systemie prawnym przestepstwa gospodarcze/ podatkowe sa wysoko karane ze wzgledu na funkcje odstraszajaca.
Swoja droga porownywanie NIEUMYSLNEGO spowodwania smierci, a nierzetelnego prowadzenia ksiag (zdecydowanie umyslnego) jest troche no… niebardzo.
Art. 303. [Niwelowanie dokumentacji działalności gospodarczej]
§ 1.
Kto wyrządza szkodę majątkową osobie fizycznej, prawnej albo jednostce organizacyjnej niemającej osobowości prawnej, przez nieprowadzenie dokumentacji działalności gospodarczej albo prowadzenie jej w sposób nierzetelny lub niezgodny z prawdą, w szczególności niszcząc, usuwając, ukrywając, przerabiając lub podrabiając dokumenty dotyczące tej działalności,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Stan prawny aktualny na dzień: 17.02.2025
Art. 306b. [Obostrzenie odpowiedzialności]
§ 1.
Kto dopuszcza się przestępstwa określonego w art. 296 § 1 lub 2, art. 296a § 1 lub 4, art. 299 § 1, 2, 5 lub 6 lub w art. 303 § 1, w stosunku do mienia o wartości większej niż pięciokrotność kwoty określającej mienie wielkiej wartości lub powodując szkodę w rozmiarach odpowiadających takiej wartości,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 3 do 20.
§ 2.
Kto dopuszcza się przestępstwa określonego w art. 296 § 1 lub 2, art. 296a § 1 lub 4, art. 299 § 1, 2, 5 lub 6 lub w art. 303 § 1, w stosunku do mienia o wartości większej niż dziesięciokrotność kwoty określającej mienie wielkiej wartości lub powodując szkodę w rozmiarach odpowiadających takiej wartości,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 5 do 25.
Wersja od: 13 lutego 2025 r.
Zaloguj się aby komentować
No kto by się spodziewał, że mój ulubiony najbogatszy Polak spoza pierwszej dziesiątki najbogatszych będzie miał takie pomysły na poprawienie życia kogokolwiek XDDDD
Tylko czemu dla wszystkich, a nie tylko dla największych graczy?
I link:
#polityka #gospodarka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Tylko 13 godzin? Mogli tak się kisić jeszcze troszkę. Po co w ogóle dumny r0sjanin miałby wyjeżdżać ze swojego wspaniałego kraju?
#rosja #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Gdy oprócz bycia podwójnym frajerem jesteś również idiotą xd
Tam stoją regularnie odkąd zrobili obwodnicę miasta kilka lat temu, aż się dziwię, że nie ma ich na street view. Ludzie jak widzą kawałek dwujezdniówki to im się włącza tryb autostrady, ale jak się kończy to szkoda zwalniać. A droga bez chodników, ze słabymi poboczami.
#polskiedrogi #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
No to niezłe jaja z elon bezmuskiem się dzieją. xD
Elon zrobił dziecko tej 26 letniej babie i ona niedawno o tym światu powiedziała, i teraz się okazuje że on ją ignoruje i dał zasięgi tweetowi z jej zdjęciem w majtach jak miała 15 lat.
Masakra na całego
#usa #elonmusk #bekazpodludzi #heheszki #spacex #tesla

Spotkali się w święto o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.
Tutejsza idiotko — rzekł kretyn miejscowy —
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?
Miejscowa kretynka odrzekła: — Z ochotą,
Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.
Więc kretyn miejscowy uśmiechną się słodko
I poszedł do kina z tutejszą idiotką.
Na miłym macaniu spłynęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka.
Aż wreszcie szepnęła: — Kretynie tutejszy!
Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.
Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko,
Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.
W ten sposób dorobią się córki i syna:
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
Zaloguj się aby komentować
rolleyes.jpg
mam konto od 21 lat ale muszę potwierdzić że mam ponad 18 lat.
#allegro #bekazpodludzi



Zaloguj się aby komentować
W niektóre dni tracę wiarę w ten naród. Taki dzień jest dzisiaj.
Rozmawiałem, nieważne z kim ani gdzie, ważne żebyście wiedzieli, że człowiek wykształcony, wiek ok. 50 lat. Czyli nie taki stary, na dzisiejsze standardy. Rozmowa zaczęła się od tego, że ziomek zagaił kilka osób w przerwie od pracy, jak to w krajach bałtyckich ceny prądu wywaliło w kosmos. Czterokrotnie. I że przedsiębiorcy to pewnie woleliby jednak prąd od ru$$kich, bo przemysł tego nie wytrzyma.
Coś tam zagaiłem, myśląc że może chłop tylko "gospodarczo" tak psioczy:
- A to lepiej od r*sji brać?
- A pan jakie widzi wyjście? Przecież oni nie są w stanie się zaopatrzyć w energię, mają za mało elektrowni. Poza tym ciągnięcie prądu od sąsiadów jest nieefektywne, to są duże straty. Polska traci na przesyle do sąsiadów 30% energii rocznie.
**Brzmi jak całkiem spora strata, więc bez sprawdzania założyłem że to fejur **
Po sprawdzeniu okazuje się, że 520MW przesyłu zagranicznego do 63GW wytworzonego w kraju to chyba nie jest 30% (dane za 2023, https://www.pse.pl/dane-systemowe/funkcjonowanie-kse/raporty-roczne-z-funkcjonowania-kse-za-rok/raporty-za-rok-2023#r4_1 )
Już myślałem, że nic nas dalej nie połączy w rozmowie, ale faceta ewidentnie do mnie ciągnęło (dlaczego się odzywałem?):
- A pan był kiedyś w r*sji? (taki wstęp wcale nie brzmi jak akcja propagandowa - przyp. mój)
- Nie. Ale chciałbym (zgodnie z prawdą, za dużo się naoglądałem Patera za młodu).
- A to widzi Pan, bo ja byłem w petersburgu i tam jest taki ermitaż (...)
Po wielokropku nastąpił opis ermitaża ze strony Pana. Powiem tak, średnio w to wierzyłem, ale częściowo typ miał rację. Wymieniają obrazy na wystawach co kilka tygodni, bo są w stanie wywiesić jedynie 5% swoich zbiorów (przynajmniej wg źródła https://blog.transsyberyjska.pl/ermitaz-swiatynia-sztuki-w-sankt-petersburgu/ ). To że mają tam 500 sal brzmi już mniej sensowne, nawet biorąc pod uwagę 70k mkw powierzchni. No ale Pan zachwalał w opór, Luwr się chowa.
Ale jakiś czas potem, chłop zaczął opowiadać, że najbardziej w życiu ceni Kubańskich lekarzy (niezwiązana anegdota). Dlaczego? Z wywodu wynikało, że chodzi między innymi o to, że w procesie kształcenia są uczeni (z r*sji) i że taki Kubańczyk odpracowuje swoją naukę jako lekarz za granicą i z tego przynosi profity Kubie. I jak już odpracuje swoje, to może wraz z rodziną wyjechać. Z tego pięknego systemu, w którym kształcą go elitarni nauczyciele.
Żeby losowi ludzie jak ja czy niektórzy z Was nie ogarniali to rozumiem. Ale wykształcony człowiek, ba, de facto naukowiec, niepotrafiący wartościować źródeł?
Dla wciąż niezdecydowanych - jeśli zastanawiacie się, co mogło być złego w opisie petersburskiej instytucji - bardzo możliwe, że r*sja tak wygląda. W dwóch miastach, czyli petersburgu i moskwie. A reszta kacapii to dokładnie to co widzieliśmy wszyscy na zdjęciach z wojny w Ukrainie - kacapy kradnące kible.
Ręce opadają.
#rosyjskapropaganda #rusofile #kacapstwo #bekazkacapow #bekazpodludzi
Ale Ermitaż rzeczywiście jest jednym z największych sztuki na świecie (chociaż sal ma mniej niż 200, ale jak je podzielić parawanami..), a na Kubie mają bardzo dobrą służbę zdrowia - albo może lepiej bardzo dobrych lekarzy, jak kto woli, bo te dwie sytuacje nie są tożsame. Wątpię natomiast, żeby poziom ich wykształcenia wynikał akurat z tego, ze kształcą się na Uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie*
Natomiast zastanawiam się nad tym, czy w rozmowie z nim wyraziłeś swoje zdanie o Rosji, powiedziałeś, że to skandal i kurestwo wychwalać Rosję w obecnej sytuacji czy zostawiłeś to sobie na później, na hejto. Hm?
W niektóre dni tracę wiarę w ten naród.
Mnie tylko niektórzy ludzie śmieszą
*nie wiem, czy taki uniwersytet istnieje czy to tylko w dowcipach
Zaloguj się aby komentować
Wina Tuska, że pani polityk pis nie wie ile gazu zużywa xd
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jak gastro podnosi ceny? No to uważajcie xD
Jednemu lokalowi gastronomicznemu w moim mieście nałożyli karę, bo nie płacili długi czas za wywóz śmieci. Kompletnie w d⁎⁎ie to mieli. No a mają 2 lokale w centrum. Więc przyszło pismo i kilkadziesiąt koła do zapłaty.
Co zrobił Janusz? Podniósł ceny dań o 2-3 zł xD Czyli klienci mają płacić teraz za to, że nie dopilnował swojego obowiązku. Dodam, że lokal jest wybitnie drogi i ma nieadekwatny stosunek jakości do cen, bo zwykły chinol (glutaminian sodu, dania z gara w 5 min) za +40 zł w średniej wielkości mieście. Ale mają renomę.
Panie, prąd, gaz, inflacja i tak dalej, hehe.
#jedzenie #januszebiznesu #pieniadze #bekazpodludzi #gownowpis #inflacja
Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał czy info z Niemiec pani Oli ma jakąś wartość - nie ma. Codziennie wrzuca kilka fejkow.
Teraz rzuciła też, że szolc będzie wysyłał imigrantów do Polski, bo tak powiedział w debacie. Ale zapomniała wspomnieć, że prowadzący od razu przypomnieli, że premierzy Polski i Austrii powiedzieli, że nikogo nie przyjmą. Ogólnie szolc zaraz straci władzę i chwyta się czego może xD
No, pani Aleksandra to zwykły kłamca z pisowskiego radia wnet.
#bekazpodludzi #niemcy #szwajcaria #polityka

Zaloguj się aby komentować