festiwal_otwartego_parasolaLiderw Hydepark2025-04-15T08:01:23+02:0080#heheszki #samochody #bekazpodludzi8011Udostępnij
ColonelWalterKurtz2025-04-15T09:01:39+02:0017Ciekawe czy za miesiąc napisze "cześć, chcesz coś z avonu?"
Felonious_Gru★2025-04-15T09:42:56+02:009@festiwal_otwartego_parasola clio zawsze przyciągało dziwaków
jajkosadzone2025-04-15T15:02:29+02:003@Felonious_Gru jeden jest nawet na hejto,nazywa sie @cebulaZrosolu
viollu2025-04-15T12:46:34+02:005Tam chyba nie ma pół auta skoro rocznik 2019 jest za 19500 wystawiony
Banan112025-04-15T16:48:09+02:001@festiwal_otwartego_parasola kto auto sprzedawał, ten wie, że to prawie jak ogłoszenie na olx "oddam za darmo"