#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #pierogiruskie


#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #pierogiruskie


Zaloguj się aby komentować
#lidl #biedronka #handel #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Taka rozkmina z rana: kiedy kończy się polityka, a zaczyna historia?
#ankieta #pytanie #rozkminy #historia (specjalnie nie taguję polityki)


Zaloguj się aby komentować
#ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #regionalizmy #zblizsza #zdalsza



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
ale za⁎⁎⁎⁎ste określenie :)
#swietlanmaps #ankieta #regionalizmy #mapy #tafelek


Zaloguj się aby komentować
Poranna ankieta: Co myslicie o ... jajecznicy z ketchupem? #cybulionpyta
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ile macie oszczędności? Chodzi mi o wszystkie środki, które traktujecie jako oszczędności (gotówka, krypto, IKE, IKZE, PPK, złoto, betonowe złoto, itp) #oszczedzanie #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Niedługo święta, mgły itd, ruch na drogach spory więc ilość niebezpiecznych sytuacji się zwiększa. Często jadąc bocznymi drogami musisz wyprzedzić traktor lub jakąś inną koparkę. Jeżeli ruch jest duży tworzy się kolejka. Dojeżdżasz do kolejki samochodów.
#polskiedrogi #ankieta #motoryzacja #samochody #prawojazdy


Zaloguj się aby komentować
Kto przynosi prezenty u was na święta Bożego Narodzenia? Sprawdźmy jak to wygląda na hejto
#swieta #ankieta #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panie i Panowie, pytanie jest poważne. Załóżmy, że trzeba wnieść bardzo ciężką komodę po schodach. Kto ma GORZEJ?
Na osobie na dole zwykle spoczywa większy ciężar, a musi podnosić przedmiot wyżej.
Ale osoba na górze dźwiga na kuckach, kręgosłup nie lubi tego.
A może to zależy czy idzie się w górę czy w dół?
#ankieta
Bonus: Kretyńskie zdjęcia AI jakie teraz można znaleźć pod hasłem "wnoszenie kanapy po schodach" xD



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
używam całe życie. czasem wstaję rano i idę pod dzioł się przejść. przy czym dzioł to raczej określenie jakiejś konkretnej górki w okolicy, a nie słowo używane zamiennie z górka. tak więc ja mam swój dzioł, a we wiosce obok już się chodzi na inny dzioł, ale są to konkretne miejsca. na przykład grzbiet który łoddzielo nasze od ichnich, nie koniecznie dział wodny.
Zaloguj się aby komentować
No przecież patelka, jest do robienia jajeczniczki :P
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #patelka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować