#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #psiukać https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScX2SLaFwOwymYrBoYkY065RT4z2X-I0LAx-6HWOsvs48qzPw/viewform




#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #psiukać https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScX2SLaFwOwymYrBoYkY065RT4z2X-I0LAx-6HWOsvs48qzPw/viewform




Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScX2SLaFwOwymYrBoYkY065RT4z2X-I0LAx-6HWOsvs48qzPw/viewform
Zaloguj się aby komentować
Witam serdecznie, nowy rok to pomysły na nowy kontent
Pytanie postaram się by były możliwie z szerokiego zakresu tematycznego, możliwie mało związane z działaniami polityków (acz według niektórych wszystko może być polityką), czasem związane z bieżączką wokół nas, czasem nieoczywiste i budzące ciekawą dyskusję, bez budzenia niepotrzebnej nienawiści.
Postaram się, by pytania wpadały po jednym każdego dnia roboczego (jako że już mam przygotowane kilkadziesiąt propozycji tematów na kolejne dni, acz ciekawe pomysły zawsze mile widziane!), raczej w weekendy będę robił sobie wolne
Tyle wstępu, zobaczymy jak się to rozwinie z czasem
Czy z optymizmem patrzę na nowy rok?
#cowynato #ankieta
#owcacontent
@bojowonastawionaowca wybrałem tak ponieważ:
W życiu osobistym zeszły rok był ciężki, pracowity i obfitował w różnego rodzaju stresy - tak prywatnie jak i "służbowo" - a i tak uważam, że był jednym z lepszych. Nie będę ukrywał, że hejto i Wasze towarzystwo miało bardzo duży w tym udział. W sprawianiu, że rok był dobry, a nie w stresach oczywiście
A globalnie patrząc, to mam subiektywne wrażenie, że dobijamy do jakiegoś momentu przesilenia. I mam szczerą nadzieję, że to przesilenie spowoduje, że świat się trochę otrząśnie. A jeśli jeszcze nie teraz, to w którymś momencie i tak to musi nastąpić.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ze względu na moją ciekawostką naturę, mam dla was pytanie #sylwester #nowyrok #alkohol #ankieta


Zaloguj się aby komentować
Czy wojna w Ukrainie skończy się w 2026 roku? Zagłosuj i zapiorunu pierwszy komentarz, a zawołam cię za rok w sylwestra byśmy sprawdzili czy zgadliśmy.
Albo tylko zagłosuj jak nie chcesz być wołany.
#wojna #ankieta #szklanakula
Az tak duzo sie nie pomylilem. Jednak jest wola po stronie Europy. Myslalem, ze jej nie bedzie bo "Orban" i generalnie bedzie wieksza ospalosc po stronie Europy.
Jednak wstrzymanie wydawania hajsu przez USA i kupowanie ich sprzetu przewidzialem koncertowo
Na ten rok przewiduje, ze bedzie podpisane byc moze jakies porozumienie, ale bedzie lamane tudziez slabo przestrzegane. Takie porozumienie Shroedingera, ktore bedzie tylko na papierze, ale nie w rzeczywistosci.

Zaloguj się aby komentować
#codziennymaklowicz #sernik #ankieta
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #pstrągwgalarecie



Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #sałatkajarzynowa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #karpwgalarecie



Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #pasztecikizkapustaigrzybami



@razALgul Paszteciki? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Może parę razy na weselu czy jakiejś imprezie widziałem (północ kraju).
Co do wigilii to u mnie zawsze: Krokiety z kapustą i grzybami | Kwestia Smaku no i sama kapusta też.
Ale paszteciki???? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
#karp #wigilia #ankieta
Wigilia czyli na stole karp w głównej roli.Niby tradycja, ale ja się jej nie trzymam i preferuje inne ryby.A jak to wygląda u Hejciuchów i Hejterek?

Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #wigilia #praca #ankieta
Nie wiem, czy ostatnio była taka ankieta, chyba nie, bo nie znalazłem takiej, a że jestem ciekaw waszego zdania, więc pytam — czy wigilia powinna być wolna od pracy?
@aarahon Za.
Jak pracowałem w Czechach, to pamiętam, że zapytałem się jednej kobiety jakim cudem tak ateistyczny naród jak Czechy świętuje dłużej Boże Narodzenie i Wielkanoc (Czesi mają Wielki Piątek wolny) niż Polacy, którzy mają odmienne podejście do wiary. "A jak mamy przygotować kolację dla całej rodziny mają na to tylko niecałe popołudnie? A jak ktoś ma rodzinę w Pradze to jak tam ma zdążyć po pracy?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować