Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj pod prysznicem przypomniala mi sie zenujaca historia sprzed wielu lat.
Na kacu( wiadomo, wowczas ma sie najlepsze pomysly) postanowilem,ze nie bede zdychal sam w barlogu tylko zadzownie na te slynne odloty i milo spedze czas xD
I tak wertuje strone, jedna, druga, zeby cos znalezc w okolicy- i jest, znajduje.
Dzwonie, jeden sygnał, drugi, cisza... Aż nagle w słuchawce słyszę całkiem miły kobiecy głos.
Niestety, odezwało sie moje spierdolenie i jedyne co zrobiłem to wydałem z siebie dwa bliżej nieokreślone dzwięki i w panice rozłączyłem telefon xD
Po chwili cierpienia i zenady wstalem z lozka, ogarnalem jakotako w piwnicy, wypilem dwa piwa na rozruch i o 14 znowu miałem gości.
I teraz szybka #ankieta
#przegryw #spierdolenie #kiedystobylo
Zaloguj się aby komentować
Ile czasu dziennie spędzacie korzystając z telefonu?
#rozwojosobisty #ankieta #dobrenawyki

Zaloguj się aby komentować
#hejto #hejtostats #moderacja #administracja @bojowonastawionaowca #ankieta
Dzisiaj przeglądałem swoje stare wpisy i co się okazało archiwum danego użytkownika jest do 1000 wpisów (reszta tych starszych nie istnieje) czyli do 50 stron.
Zgłaszam to aby było bez limitu. Uważam że historia danego użytkownika powinna widnieć w 100%
To jest jakiś wkład w hejto #administracja #moderacja nie kasujcie tego. Ludzie zapodają #chwalesie tego później nigdzie indziej nie zobaczysz.
Twórzmy historię.
Zapraszam do ankiety.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W odniesieniu do tego posta: https://www.hejto.pl/wpis/mapy-ankieta-regionalizmy-swietlanmaps-dupka postanowiłem utworzyć ankietę, bo aż sam jestem ciekawy. Jak mówicie na skrajny kawałek chleba w waszym regionie? #mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #dupka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#czujedobrzeczlowiek #ankieta Pochwaliłem się mame prezentem z hejto. Mame zadowolona, ściągać ją tutaj :)? Czy mame jest za stara?
(przepraszam za literówkę, miało być mieszka, a nie mieszkał xD)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytanie #ankieta
Mam chęć rozwinąć bardziej kanał na YT, gdzie wrzucam filmy z tagiem #konstruktorelektrykamator
A żeby łatwiej zapamiętać nazwę kanału pewnie ją zmienię.
@macgajster zaproponował żeby dołożyć człon ACME
więc jest pytanie, jaka wersja lepiej brzmi i łatwiej ją zapamiętać?
Zdjęcie z tartaku dla atencji.

@myoniwy IMO ACME_myoniwy jest spoko z tego względu że markę ACME zna każdy 30 letni lub starszy boomer, i nawet jak Ciebie się nie zna to łatwiej trafić na podpowiedź poprzez "dobra, wpiszę acme_ i zobaczę co mi historia przeglądarki mówi, albo co youtube podpowiada".
Jeśli zaczniesz od nazwy własnej to nie ma tego stabilnego członu na start i już trzeba wiedzieć dokładnie co chce się wyszukać.
A czemu snake_case? Bo ja po prostu lubię snake_case xD
Zaloguj się aby komentować
#ankieta #milosc
Kiedyś kochałem się w jednej dziewczynie od gimnazjum aż po końcówkę studiów. Tzn odkochiwałem się, ale i tak jakoś na siebie trafialiśmy, a ja znowu w to wpadałem. Wiele razy próbowałem. Jeśli to nie jest "wielka miłość" to ja nie wiem. A potem spotkałem swoją obecną żonę i jest to jeszcze większa miłość
@Hajt Dla mnie prawdziwa miłość to nie tylko samo uczucie, ale uczucie trwające także po kryzysach, uczucie nie tylko zakochania, ale też bycia wspieranym (i wspierania), wspólne zrozumienie, możliwość podzielenia się praktycznie każdą myślą i nie bycia osądzanym. Oczywiście, że może zdarzyć się więcej, niż jeden raz, a miłości z młodości są często idealizowane. Nie ma takiej miłości, która byłaby taka sama na początku, jak i po kilku latach wspólnego mieszkania. Dla mnie ta druga, jeśli trwa, jest prawdziwa.
Zaloguj się aby komentować