Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #psychologia #obrzydliwostki #ankieta #trypofobia
Trypofobia to silny lęk, obrzydzenie lub niepokój wywoływany przez widok skupisk małych otworów, dziur lub pęknięć. Może być wywołana przez przedmioty takie jak plaster miodu, nasiona lotosu, bąbelki w napojach, a nawet przez wzory na skórze. Objawy obejmują reakcje emocjonalne (panika, obrzydzenie) oraz fizyczne (nudności, przyspieszone bicie serca, gęsia skórka).
Przyznam, że osobiście czuje pewny dyskomfort zwłaszcza, gdy dotyczy to ludzkiej skóry lub jakiś wykluwających się larw.
A jak to wygląda u Was?





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ten sam syndrom, dwa podejścia.
#dziendobry
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sikanie po prysznicem jakie jest każdy widzi. Jedni uważają, że obleśne. Inni argumentują, że mocz jest antyseptyczny i takie lanie w brodzik pomaga zaoszczędzić wodę. Co kto robi u siebie i za zgodą partnera/partnerki to małe piwo. A jak w miejscach publicznych? Załóżmy, że nie mówimy o miejscach gdzie prysznice są otwarte, każdy widzi każdego i woda łączy się we wspólnym punkcie. Załóżmy, że mówimy o prysznicach, gdzie każdy ma osobną, odgrodzoną kabinę.
#rozkminy #ankieta #niewiemjaktootagowac #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #pomawiaćsiępokimś


Zaloguj się aby komentować
Czy będąc na siłowni, basenie, czy dowolnym innym miejscu gdzie po treningu się kąpiesz, w szatni w pracy itp.
Wywalacie fiflaka na wierzch idąc pod prysznic? Czy idziecie w majtkach, pod prysznicem je ściąganie i po robocie zakładacie tak by nikt nie musiał oglądać waszej fujarki?
#silownia #mezczyzni #ankieta #pytanie
@cebulaZrosolu ja mam odrzut z innego powodu. Pracując za granicą i mając lat ledwo 18, to spotkałem się z takim "ogólnym" prysznicem. I wtedy zobaczyłem ziomka, któremu autentycznie żołądź obijał się o udo... tak w 3/4 uda, licząc od pasa. W związku z tym, że to była skandynawia i ludzie tam wysocy... było mi wstyd emanować fistaszkiem...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Łącznik oświetleniowy, który przycisk powinien zapalać światło?
A: Wciskam u góry aby zapalić światło,
B: Wciskam u dołu aby zapalić światło,
#ankieta #budownictwo #elektryka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ogorkowa z makaronem: Klasa czy obciach #zupa #gotowanie #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam Hejtowiczów do dyskusji na temat kanały #konfitura na youtubie.
Z jednej strony jest to kanał uwielbiany przez rzesze ludzi, chwalących prawo, obrażający ludzi nie stosujących się do przepisów w ruchu drogowym. Kanał który zajmuje się nie raz walką z patokierowcami w przestrzeni, która jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa, a czasami mam wrażenie, że jest to tak naciąganeeee, że masakra.
Np. Giełda samochodowa, ileś set aut staje na zakazach, w celu odwiedzenia giełdy. Tysiące ludzi. Nikt w sumie nikomu nie przeszkadza. Za to dla garstki osób jest to problem przez który x ludzi musi się dostosować.
W tym programie, ludzie są obrażani, twórca wideo nie raz staje przed pojazdem by wyegzekwować prawo lub reakcje.
Oczywiście sam jest przez innych obrażany i to się świetnie klika, ale nie mogę zrozumieć jego popularności do końca.
Zapraszam jeszcze raz do dyskusji
#kierowcy
#ankieta
Do czasu kiedy nie miałem dzieci miałem w d⁎⁎ie jak ktoś zaparkował przed pasami, na chodniku albo jechał po chodniku. Trochę się zmieniło jak muszę z wózkiem czaić się, czy jak wejdę na pasy to mnie zauważa bo jakiś debil pomyślał że przed pasami to super miejsce. Nie mówię już o przeciskaniu się po chodnikach no bo przecież stają tylko na chwilę. Także pana Konfiturę popieram, pozdrawiam i niech robi swoje bo jakieś efekty widać
Zaloguj się aby komentować
#hejto #pijesie Co do c⁎⁎ja nikogo tutaj uma żeby się napić??? #alkoholizm #jprdl
Przegrałem #ankieta Ale i tak robie swoje "stare pryki"
https://youtu.be/cf0HpHyISRk?list=RDMMG7KNmW9a75Y
Zaloguj się aby komentować
#hejto #alkoholizm #weekend #ankieta Pić czy nie pić? Zawczasu zdrowia życzę tym którzy mogą pić.

Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #swietlanmaps #regionalizmy #napole
Plus ankieta :D
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSBcUUQ8bstwIIArnlRQD189G9LF_tzlDx9LxadVTw9iYVNg/viewform?fbclid=IwY2xjawONl4ZleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBROGZwRzcxU09yUmFkOFJ2c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHhbXZfD9alBWUyH8KS9OOG4HXnwcEFKV-qwQzmK3Vdfi2TZ9h1Vo_L-F1JRH_aem_p3gzhnzUONQVSB8dCH_keg


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować