Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #ankieta Pytanko czy alawarek ma odejść z #hejto . Ja przepraszam że tak pytam. Jak się nachleję to pi⁎⁎⁎⁎lę głupoty i obrażam bliskich mi userom. W obronie swej
CHCECIE ABYM ODSZEDŁ Z HEJTO? Bo jestem po⁎⁎⁎⁎ny jak na chleje?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak rozumiecie to zdanie?
KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ – JEDYNE WYJŚCIE: POLEXIT
Konfederacja Korony Polskiej stwierdza, że warunkiem koniecznym niepodległości państwa jest wszczęcie procedury wyjścia Rzeczpospolitej Polskiej ze struktur Unii Europejskiej.
(...)
Wobec potężnych niebezpieczeństw zewnętrznych, wobec stojącego przed nami wielkiego kryzysu wewnętrznego wywołanego upadkiem znaczących działów polskiej gospodarki, wobec systemowego niszczenia świętej Wiary Katolickiej, rodziny i moralności Konfederacja Korony Polskiej uznaje za konieczne niezwłoczne opuszczenie tworu będącego ich przyczyną.
źródło/kontekst: https://konfederacjakoronypolskiej.pl/stanowisko-korony-jedyne-wyjscie-polexit/
#polityka #ankieta
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #gospodarzklasy

Zaloguj się aby komentować
Myszki "gamingowe"- klasa czy obciach? Mialem kiedys logitecha g305 i pamietam,ze byla bardzo dobra( ale zaginelo w trakcie przeprowadzek)- warto dokupic? Bedzie roznica w porownaniu ze zwykla myszka?
#ankieta #myszka #komputer

@jajkosadzone
Gram w gry, to mam gamingową.
Z dwa lata temu szukałem myszki, a jestem bardzo wybredny i testowałem kilka, ale żadna mi nie odpowiadała. W końcu dorwałem myszkę z firmy Pulsar, która jest 10/10. Mam od nich już dwie myszki i obie wspaniale dopasowują się do mojej dłoni, są lekkie, proste i minimalistyczne. Model X2V2 Medium (53g waga) używam do gier, a Xlite V3 Mini (52g waga) do pracy. Dla porównania Twój Logitech waży 99g. X2V2 jest symetryczna, a Xlite V3 bardziej ergonomiczna. Nowsze modele są jeszcze lżejsze np. X3 waży tylko 43g.
Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie: uda mi się dobić do 100/100?
#literalnie #grywebowe #pytanie #ankieta literalnie.fun

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Apropos dzisiejszego dnia placków ziemniaczanych #ankieta #jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przy okazji wczorajszego wpisu wyszedł temat emigracji, drenażu mózgów, wynikającego z otwartych granic wewnątrz UE. No to popytamy się dzisiaj.
Drobna uwaga - delegacja zagraniczna, jeżeli zatrudniał nadal polski pracodawca (albo własna działalność z opodatkowaniem w Polsce), się nie liczy.
#ankieta #emigracja #pracazagranica
@serel Lata temu mieszkałem przez 2 lata w Brukseli i wróciłem. Wyjechałem z powodu zakochania się w mieszkającej tam Polce, związek się rozpadł, mogłem zostać, ale zaczynało mnie już drażnić życie tam, a w Polsce pojawiła się możliwość założenia działalności, bo był pierwszy, poważny klient. Odcięcie się od rodziny i przyjaciół nie jest do końca dla mnie, a pieniądze mi tego nie rekompensowały.
Zaloguj się aby komentować
Pytanko do Pań i Panów.
#ankieta #relacjedamskomeskie #wlosy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jaki serial obejrzeć?
#ankieta #seriale #pyciochkita #alvaropregunta

Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #zbiegłosięwpraniu




Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #nałączach #widaczabory


Zaloguj się aby komentować
Podkładka chłodząca pod laptop- hit czy kit.
#laptop #ankieta
Zaloguj się aby komentować