AI nawet dała radę
#wiadomoscipolska #wojna


Społeczność
AI nawet dała radę
#wiadomoscipolska #wojna

niech sie w końcu k⁎⁎wa służby wezmą za banowanie tego ścierwa... na tym polu to całkowicie leżymy
@iNoodles daj polskim służbom przyzwolenie na cenzure to ostro tego pożałujesz. w sumie zadnemu rządowi nie wolno dawać takich możliwości
Zaloguj się aby komentować
Polecam wszystkim zaniepokojonym relacje pana audytora z granicy. #audytobywatelski #wiadomoscipolska #polska #rosja
@wombatDaiquiri Czemu, gdy słyszę artykulację i akcentowanie tego typa, mam ochotę mu zrobić bardzo brzydkie rzeczy?
PS czy on użył zwrotu "Polszy"?
chłopski filozof
@pacjent44 ino Šlunsko godko!
@Taxidriver przecież jest z Pomorza. Drażni ten jego ton wyższości, ta agresywna intonacja, pouczanie maluczkich.
Zaloguj się aby komentować

Prokuratura Okręgowa w Katowicach prowadzi śledztwo w sprawie podejrzeń o niegospodarność w Sieci Badawczej Łukasiewicz. W tle pojawiają się wątki polityczne, a sprawa dotyczy ponad 7 mln zł przeznaczonych na projekt badawczo-rozwojowy, który nigdy nie powstał.
Według ustaleń „Newsweeka” i Radia...
#wiadomoscipolska #wojna #heheszki #memy

Zaloguj się aby komentować
Kosiniak sie cieszy, ze udalo sie uzyskac akceptacje do uruchomienia artykulu 4 i slowa wsparcia sojusznikow xD
No k⁎⁎wa gratulacje Kamysz!
#polityka #wiadomoscipolska
Kosiniak się cieszy, a Kamysz zapewne niewzruszony.
@100mph
A co z tym nie tak?
Sprawdź sobie co to operacja eastern sentry
I kiedy podjęto o niej decyzję
Zaloguj się aby komentować
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na koniec i tak mu weźmie z połykiem po same kule oblizując się przy tym jak najtańsza prostytutka XD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia Ten ostatni tag to sobie daruj, rozliczeni lmao XDDDD
Ten ostatni tag to sobie daruj, rozliczeni lmao XDDDD
@Thereforee Trzeba mieć jakieś marzenia, nawet jeśli są nierealne. Chciałbym mieć w sobie tyle optymizmu co OP.
@Thereforee Ej, podejście było, tylko ułaskawienie dostali. Za co jak za co, ale za brak rozliczeń to ich za bardzo winić nie można. xD
@Wyrocznia frajerzy z konfy gdyby nie atakowali Trzaskowskiego, to teraz mieliby łatwą drogę w wyborach. A tak to muszą rywalizować z pisem o elektorat, który został umocniony Nawrockim.
On Kaczorowi? Nie sondzem. Sondzem za to, że Kaczor wbije klina między, niego a Bosaka. Ten drugi już tak, weźmie po same kule.
Zaloguj się aby komentować
Kaczynski na konferencji powiedzial, ze nie chce komentowac slow Trumpa, ze drony nad Polska mogly byc pomylka xDD
#polityka #wiadomoscipolska

Czyli robi dokładnie to co jego idol, chowa głowę w piasek.
@Kronos no nie do końca, bo trump robi dużo więcej.
swoim stwierdzeniem przedstawia nas jako podrzegaczy wojennych.
podżegacz: ż
pogrzebacz: rz
Zaloguj się aby komentować
#wojna #wiadomoscipolska

@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

Zaloguj się aby komentować

Warszawskie zoo ma powody do dumy - tego lata na świat przyszło aż sześć młodych góralków skalnych. Te niezwykle samodzielne zwierzęta od pierwszych chwil życia zaskakują swoimi umiejętnościami i urokiem. Co więcej, góralki mają bardzo nietypowych krewnych, a część z nich właśnie rozpoczęła nowy...

Zakaz sprzedaży alkoholu w sklepach i na stacjach benzynowych na terenie gminy Wrocław w godzinach od godz. 22 do 6 rano zakłada uchwała przyjęta w czwartek przez wrocławskich radnych. Nowe regulacje rozszerzają obszar obowiązującego zakazu z centrum na całe miasto.
Nocny zakaz sprzedaży alkoholu w...
Trump jedyne, co wydusił z siebie w sprawie ataku Rosjan na Polskę, to stwierdzenie, że była to "pomyłka" xD
Jest taka książka Kto wydał wyrok na miasto, dotycząca genezy powstania warszawskiego. Są w niej omówione wizyty premierów rządu RP w Londynie, Władysława Sikorskiego i Stanisława Mikołajczyka, u prezydenta USA Roosevelta. Polacy prosili o pomoc dla polskiego podziemia, Roosevelt mówił, że to bardzo ważne, po czym nie robił nic, a swoim doradcom mówił, że ma dość tych Polaków, a Polska to strefa wpływów Rosjan i jego to nie obchodzi. Roosevelt był obstawiony w Białym Domu rosyjską agenturą, kształtującą jego punkt widzenia na świat, ale też był po prostu sam z siebie imbecylem w kwestiach międzynarodowych.
Porównać to można do wizyty Nawrockiego w USA. Uśmiechy, poklepywania, deklaracje, a gdy Rosjanie tydzień później wysyłają nad Polskę drony, Trump mówi, że to pomyłka. Niektórzy tłumaczą, że nie chce sobie psuć negocjacji z Putinem. Serio? Powiedzenie "Wiemy, że Rosja prowokacyjnie wysłała drony do Polski, kraju NATO. To niedopuszczalne, w pełni popieramy Polskę i będziemy jej bronić całym amerykańskim potencjałem" utrudni negocjacje z Putinem? To co oni tam negocjują? Może oddanie Europy środkowej Rosji? Trump, rzekomo taki silny i sprawczy, nieliczący się z niczym, nie umie wypowiedzieć słowa w obronie terytorium swojego sojusznika. Krzyczcie głośniej w Sejmie "Donald Trump, Donald Trump", żałośni prawicowi idioci.
USA nie są obecnie sojusznikiem Polski. Trump nie jest sojusznikiem Polski. Ci, którzy się w Polsce cieszyli z jego wyboru, byli idiotami, bo powinni pamiętać, jak wyglądała jego pierwsza prezydentura. Trump jest albo obstawiony rosyjską agenturą i jest imbecylem w kwestiach międzynarodowych, albo jest po prostu rosyjskim agentem ulokowanym przez Rosjan w Białym Domu.
Co osiągnął negocjacjami z Putinem?
Rosja zwiększyła ataki na Ukrainę
Rosja zacieśniła sojusz z Chinami, Indiami i Koreą Północną
Rosja zaatakowała dronami terytorium NATO
Rosja odsunęła od siebie groźbę zwiększenia sancji
USA zdjęły sankcje z Białorusi
Rosjanie wstrzymali dziś negocjacje z Ukrainą
Co dostała Ameryka? Nic. Mistrz negocjacji, wytrawny dyplomata, pokojowego Nobla ma w kieszeni.
Naszymi sojusznikami są Kanada i europejskie kraje NATO. To z nimi powinniśmy zacieśniać relacje sojusznicze, nie przywiązując wagi do Ameryki, do momentu gdy w Białym Domu zasiada Trump albo ktoś podobny do niego.
https://www.youtube.com/watch?v=1_iN6mZ407U
#wiadomoscipolska #polityka #wojna
Ci, którzy się w Polsce cieszyli z jego wyboru, byli idiotami
Są idiotami*
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom Trzeba mieć zdrowo nasrane w głowie, żeby uważać, że Trump jest jakimkolwiek gwarantem dla Polski.
Nic Amerykanie nie zrobią jakby r0ssyjska armia wjechała na Mazury. Nic, kazałby się wycofać i ewakuować amerykańskim żołnierzom.
Dopóki jego ludzkie rządzą, nie istnieje dla nas USA.
Ale TRÓMP ZAKONCZY WOJNE W 24H BO TO JEST SKIBIDI CHAD I PÓTIN GO SZANUJE. NIE TO CO TE CIOTY LEWACKIE, CO TEJ ŁÓKRAJINIE CZOŁGI DAJO
Zaloguj się aby komentować

Dwa powiaty, jeden strach. Przed nami ćwiczenia Zapad 2025, które odbywają się tuż za polską granicą - na Białorusi. Nasi reporterzy odwiedzili mieszkańców powiatów sokólskiego i augustowskiego, by poznać ich spojrzenie na obecną sytuację.
Osiem tysięcy żołnierzy z Białorusi i Rosji przy granicy z...

Policja wyjaśnia, w jaki sposób w jednym z paczkomatów w Katowicach znalazł się kot. Zwierzę nie przeżyło - informuje dziennikarka RMF FM Anna Kropaczek. Postępowanie dotyczy znęcania się nad zwierzętami.
//Ja pi⁎⁎⁎⁎le k⁎⁎wa mać, co za po⁎⁎⁎⁎ny typ, za jaja na rynku powiesić a później ciągnąć za...
Napisać, że Konfederacja jest proruska to jak nic nie napisać.
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Nie inaczej, nie inaczej.
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę mówić o żadnych szczegółach spotkania ale podzielę ludzi, zasieję wątpliwości i nastawię przeciwko władzy tak aby w chwili próby byli zdezorganizowani i nie stawiali oporu.
Obrzydliwy człowiek.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zastanawia mnie jak to możliwe, że kapitaliści pokroju Mentzena nie widzą żadnej wartości poza pieniędzmi? xD
@Wyrocznia niech on sobie lepiej pójdzie na piwo
@Wyrocznia Słabek wie że nie mamy już granicy z Rumunią i nie będzie miał kwatery w Waszyngtonie ani Berlinie.
Zaloguj się aby komentować
Co oni k⁎⁎wa tego w te i nazad robili do tej pory?
@Gepard_z_Libii pokładali zaufanie w USA i cyk pora na CS. Nasza polityka obronna w dużej mierze do nie dawna opierała się na zasadzie: nakupimy w chuj drogiego sprzętu od USA, ściągniemy ich Big Techy tutaj proponując im preferencyjne warunki faworyzując ich ponad nasz rodzimy biznes. I jakoś to będzie wielki Brat nas obroni.
Nikt tam nawet na dłuższą metę nie myślał by rozwijać własne zdolności wytwórcze, zmieniło się to pewnie w okolicach lutego-marca tego roku. Ale to wymaga czasu i trochę potrwa zanim osiągniemy takie zdolności. Całą wojnę istniała szansa by niewielkim kosztem wyciągać z Ukrainy know-how ale po co? Jak przecież wszyscy myśleli że nic nam nie grozi bo USA mamy za plecami, jak się okazuje USA niespecjalnie chce się w cokolwiek mieszać.
@iNoodles Z tym czy USA nie chce się mieszać bym polemizował, tramp gada różne głupoty na temat rosji, ale jednak swoich żołnierzy z Polski nie wycofują.
Cała reszta tego co piszesz to raczej prawdą, chciałoby się żeby było inaczej, ale kto się jeszcze łudzi, że nie rządzą nami idioci
Zaloguj się aby komentować
Prawda w tym kraju nie ma żadnego znaczenia. Ważna jest narracja, najlepiej na trupach.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Tydzień temu pisałem, że dawno żaden CEO nie został zastrzelony. W wczoraj...
No, to dawno żaden polityk nie został zgaszony, nie?
@Wyrocznia do dziś nie mogę pojąć kto tą c⁎⁎ę zajączkowską wybrał do PE.
Komentarz usunięty
Powiem jak symetrysta, choć nim nie jestem: i jedni i drudzy są siebie warci, a patrząc na "tych innych" się tylko radykalizują.
Zaloguj się aby komentować

Przekroczenia funduszu płac, dowolność w wydatkowaniu środków finansowych, niepowodzenie w realizacji celów ekologicznych. Wreszcie kuriozalne przedsięwzięcia, takie jak budowa farm wiatrowych - to niektóre z nieprawidłowości w działaniach Lasów Państwowych, o których poinformowała NIK.
W czwartek...

Zarząd Narodowego Banku Polskiego podjął decyzję o strategicznym zwiększeniu udziału złota do 30 proc. oficjalnych aktywów rezerwowych - poinformował w czwartek bank centralny. Skala i tempo zakupów będą zależały od uwarunkowań rynkowych - zastrzegł NBP.
Dzięki swojej niezależności Narodowy Bank...