324 399 + 13 = 324 412
Z dziećmi zawieźć młodego na zajęcia i pokręcić się po osiedlu.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik
324 399 + 13 = 324 412
Z dziećmi zawieźć młodego na zajęcia i pokręcić się po osiedlu.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik
Zaloguj się aby komentować
324 388 + 11 = 324 399
Idealna pogoda na rower
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
324 329 + 59 = 324 388
Absolutny top dzisiaj, ale był power w nodze
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
309 480,58 - 0,73 = 309 479,85
Na dobicie kroków
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Pora na mnie
Temat: Tankowanie samochodu
Rymy: Samochód - Dochód - Droga - Sroga
GL&HF!
#naczteryrymy #zafirewallem #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=m1xWkPmC1bs
Silent Electra - For This Moment (Jochen Miller Mix) [Dedicated – DED012] [2005]
https://www.discogs.com/release/402378-Silent-Electra-For-This-Moment
#muzyka #muzykaelektroniczna #trance #progressivetrance #elektroniczna2000
CC @Half_NEET_Half_Amazing
Zaloguj się aby komentować
20+15+15+15+15+20+20+10+10+2,5+2,5=135
K⁎⁎wa, ale ciezkie, tylko 5 siadow.
Oh…wait.
Kto sie nigdy nie j⁎⁎⁎al w liczeniu talerzy niech pierwszy rzuci kamieniem.
#hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wypiłem jedno piwko i mam talamaje xD #gownowpis
Zaloguj się aby komentować

O! Moje mordeczki z Liceum nr 1 Ryugasaki z Prefektury Ibaraki! Wcześniej w galerii handlowej - a tutaj mamy Poważny koncert! W komentarzach cz. II i III! W sumie 2 godziny! Tak trzeba żyć! orkiestryszkolne #nagraniez2026 #nagralmakoshiba #ibarakikenritsuryugosakidaiichi...
#dieta #bieganie
Ostatni posiłek dziś przed jutrzejszym, porannym startem w ultra. Zaraz trzeba uderzać w spanko.
Kanapki z dżemem, bananem i łososiem.

Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i Murzyn myśli i w końcu mówi:
- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem
Więc rybka wzięła nóż odcięła mu k*tasa - Na to wkurzony Murzyn:
- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!
- No i jesteś "czarny bez"
Zaloguj się aby komentować
@GazelkaFarelka oto ta róża zdobyczna o której pisałem
Wygląda jak róża od żony Von Evereca z wiedźmina.
#gownowpis #ogrodnictwo #rosliny #ogrod #chlopakizdzialeczek #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
324 323 + 6 = 324 329
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Trójkąta może nie, ale za to zaliczyłem COBIT 5 ;-D
#cieszesie #heheszki #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
#xteinkereader #kindle #kobo
Moim pierwszym czytnikiem ebooków był Kobo Mini, 5 calowy ekran. Czytnik mieścił mi się w kieszeni, całe technikum służył. Poźniej niestety upadek i pęknięty ekran. W tym momencie czytnika w tej wersji firma Kobo nie produkowała, były większe z światełkiem, regulacją barwy.. Więc tak został wybrany większy, doszła obudowa i tak przeszło z 10 latek poleciało na braku kieszonkowego czytnika.. Ostatnio przeglądałem internety i się nawineło. Czytnik, który spina się z iphonem i możesz go mieć wszędzie. Produkcja chińczyk, czyli tanio. Jeśli tanio to znaczy, nie trzeba covera, nie trzeba dodatkowych szkiełek bo jak podpasuje to zamówie kolejny.
Dziś jest to drugi dzień. Zadwolony jestem bo robi co ma robić wyświetla ekran, wyświetla tekst. Podobno można to modować i tutaj pewnie kilka tygodni minie na zapoznaniu z tematem.
W tym momencie wgrałem system CrossPoint.
Ekran: 4,3-calowy wyświetlacz E-Ink
Waga i wymiary: Ultralekki (74 g)
Bateria: Pojemność 650 mAh, która zapewnia do 14 dni pracy przy czytaniu 1–3 godzin dziennie.
Cena: ~ 220 zł

Zaloguj się aby komentować
Macie pomysł gdzie dostać silnik M43 1,9 na wschodzie od warszawy? okolice +/- 10km od Sulejówka Najlepiej z rozbitka. #bmw E46
#mechanikasamochodowa

Zaloguj się aby komentować
Mysle zeby zapisac vredusia na lekcje malarstwa zeby sie rozwijal i czyms zajol bo troche smutno w czolgu bez pasi.
#wieczornemanewry #gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować

Silne trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,9 w skali Richtera, którego epicentrum znajdowało się na głębokości około 50 km, nawiedziło północną Japonię, u wybrzeży prefektury Iwate, w czwartek rano 25 czerwca. Niemal w tym samym czasie do silnego zdarzenia sejsmicznego doszło po drugiej stronie globu -...
Ostatnio w wątku o #steammachine wspominałem o cenach #xbox ale jest update więc trzeba uzupełnić. Jak ponad 5 lat temu kupowałem series x kosztował 2,4k. Ktoś wspominał że później szło ja wyrwać w promocji nawet za 1,9k. Obecnie cena wynosi 3,2k. Po ponad 5 latach od premiery cena konsoli zamiast spadać urosła o 1/3. To są jaja xD I teraz robi się już bardzo nie śmiesznie. Będzie kolejna podwyżka: https://news.xbox.com/en-us/2026/06/25/xbox-console-price-update/ Wersje 1tb pójdą o kolejne 150$ w górę. Czyli w Polsce 600zl można spokojnie liczyć. Czyli robi się 3800 za series x. Ja pi⁎⁎⁎⁎le xD I w tym momencie #steammachine zaczyna wyglądać trochę mniej drogo. #pcmasterrace #gry
Pragnę przypomnieć że steam machine to pecet więc hardware nie jest subsydiowany cena gier, no i nie trzeba abonamentu płacić by mieć online.
Fajnie ktoś napisał że trzeba liczyć total cost ownership a w przypadku machine poza kosztem sprzętu jak ktoś chce to resztę może pieścić, czego na konsoli raczej nie zrobi.
Zaloguj się aby komentować
Zdrzemnąłem się chwilkę na hamaku i ktoś się chyba dobrze bawił....
#rodzicielstwo


Zaloguj się aby komentować