Śniadaniowe wrapy w skladzie tortilla, serek naturalny, rukola, wędzony łosoś i jajecznia.
#jedzenie #gotujzhejto #sniadanie

Śniadaniowe wrapy w skladzie tortilla, serek naturalny, rukola, wędzony łosoś i jajecznia.
#jedzenie #gotujzhejto #sniadanie

Zaloguj się aby komentować
Jak sobota to dobre piwko, dobre piwko
#piwo

Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś szukał prezentu piwnego to Wąsosz wypuścił takie słodziaki 330ml. Do kupienia w Auchan po 9.99.
#piwo #piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Stary chłop kupił sobie ciastka starych ludzi 🥸 #hejto30plus #starydziad #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Wstałem o 12 rano, mgła pokoncertowa nie pozwalała nic zjeść to posprzątałem chałupę a teraz czas na śniadanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #gotujzhejto #sniadanie

Zaloguj się aby komentować
Wszystko co dobre, szybko się kończy
#kawa


Zaloguj się aby komentować
Troche się cykam otwierac to?
#piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Kontynuacja z torfem z wczoraj tylko % większe XD
Szkoda, że z browaru co już nie istnieje, w mocarze i dzikusy akurat potrafili.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer
#pifkozpanemw

Zaloguj się aby komentować
donacja odbyta
trzeba się nażreć
hamburgery na ostro-słodko
(tak to ananas)
(tak jakiś człowiek wpadł na pomysł, że wspaniałym będzie pociąć plastry w kostkę i wjebać to do okrągłej puszki..)
#jedzenie #gotujzhejto #hamburger


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj Ramen na przepisie od owen.han z insta. Duzo gestsze od poprzedniego i osobiscie wole grubszy makaron
#gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Niezłe torfowisko!
#piwo #piwokraftowe #craftbeer
#pifkozpanemw

Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #kuchnia #gotowanie Będę go zjadł.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj na śniadanie dorzuciłem tuńczyka (w wodzie) z puszki, za namową Splasza, i faktycznie, daję radę.
#jedzenie #sniadanie #twarog #slowotwaroze


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niedzielny bebek.
#bojowkapiekarska #gownowpis #tagowanietomojapasja



Zaloguj się aby komentować
#piwo #piwokraftowe w związku z tym, że paczkulion @Cybulion dołączył do paczuszki takie piwko, a ja obiecałem zrecenzować na hejto, to piszę co następuje:
stout. raz na jakiś czas spróbuję, ale pasjonatem nie jestem - zdecydowanie bardziej wolę portera
mocne - 9% - więc szybko piszę, zanim mnie pierdyknie
330ml, idealna pojemność na tak zwarte i ciemne piwo
pikantne. może nie jakoś bardzo (jak dla smakosza ostrego jedzenia), ale po kilku sekundach pojawia się ta ostrość i utrzymuje dość długo
faktura gęsta, mocno treściwe

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, a na śniadanie bułki pszenno żytnie
#bojowkapiekarska #bulki #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować