Zaloguj się aby komentować
Antrykot wołowy i stek z dzika - kolacja do oceny #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
#piwo #dino #suseuspamuje
Skorpiona z Niemiec dorwałem w dinozaurze

Zaloguj się aby komentować
Wszyscy tak robicie coś po nocach do jedzenia, to ja też. Tortilki, nasmarowane pasztetem fasoli z cebula i jabłkiem. Plus to co mam w lodówce. Ser, sałata, rolowany boczek, szynka, ogórek i pomidor. I jakieś sosy... I kuuuurde, ale ta fasola zmienia smak. Soli i pieprzu brak, a i tak jest dobre. #jedzenie #gotujzhejto :P



Zaloguj się aby komentować
Koledze z pracy stuknęlo 25 lat pracy w firmie więc zamowil 40 placuszków... Będę żreć pitce całą noc
#jedzenie #pracbaza #gownowpis #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Krótki tydzień to jest to! Prawie dobiliśmy do weekendu
#piwo #piwokraftowe #craftbeer
#pifkozpanemw

Zaloguj się aby komentować
Pachnie wybornie, 0,7kg surowego boczku, 0,5 kg słoniny i 0,6 kg podgardla
#jedzenie #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I za to uwielbiam wloska kuchnie - prostota i dobre skladniki.
#jedzenie #wlochy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze podejscie, wyszlo lepsze niz myslalem, ze wyjdzie
#gotujzhejto #heheszki #gotowanie #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
No dobra, wracamy do żywych! Trzeba się herbatki napić
Dzisiaj zaparzyłem sobie oolonga prosto z Tajlandii. Jest to pierwsza moja herbata z tego kraju, dużo mi krajów z których herbaty nie piłem nie zostało
Jest to jasny, kwiatowy oolong przygotowany w stylu tajwańskich oolongów. Nawet liście herbaciane są takie jak na Tajwanie, bo krzewy pochodzą z tajwańskiego kultywaru #17 Bailu, często nazywany Ruanzi, czyli Miękka Gałązka. Pochodzi z północy kraju, tuż przy granicy z Mjanmą.
Przejdźmy do samej herbaty. Liście są ręcznie zwijane w kuleczki o ciekawym, szarawym kolorze. Wyglądają jakby herbata była podpalana, ale w zapachu tego nie czuć, jest przyjemnie, kwiatowo, słodko. Herbatę parzyłem w Gongfu Cha, 5g/100ml(sklep proponuje 4g/100ml ale jak dla mnie to za mało). Parzyłem wrzątkiem, długości: I:40s, II:40s, III:50s, IV:65s, V: 80s, VI: 100s, VII:120s, VIII:150s, IX:180s.
Herbatka jest bardzo smaczna, kwiatowo-owocowa. Podobna do tych tajwańskich, ale to jednak nie to samo. Czy to źle? Nie, bo jest naprawdę smacznie. Ta jest delikatnie kwaśniejsza, ale to nie przeszkadza. Ostatnie dwa parzenia wyszły już trochę słabo więc pewnie następnym razem 8 parzenie zrobię 3min. Polecam herbatkę, na pewno będę do niech chętnie wracał!
#herbata #herbatacodzienna #hejtoherbata No i trochę #jesiennewyzwania bo miałem się napić wieczorem mojego ulubionego napoju ;))

Zaloguj się aby komentować
Jaki kraj taki program atomowy ¯\_(ツ)_/¯
Dzisiaj naleśniki ze szpinakiem, fetą i suszonymi pomidorami.
#gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Nie mogę teraz z wami gadać bo piekę rogale.
#bojowkapiekarska #rogale

Zaloguj się aby komentować
Czas na #rogale
Ten rum to mi chyba na jeszcze 10 lat wystarczy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piwo #niemcy #suseuspamuje
Wczoraj miałem okazję skosztować tego bawarskiego cuda.

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze podejście do cynamonek, nie jestem piekarzem ani cukiernikiem wolę gotowanie. Zdecydowanie za mało cynamonu i cukru - wyszly delikatne. Na plus że ciasto ladnie urosło i były miękkie po upieczeniu.
#cynamonki #domowewypieki



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miałem się chwalić zupa z mojego nowego gara, więc przedstawiam ramenik na bulionie z gara :D muszę powiedzieć że jestem szczęśliwy że nie wziąłem mniejszego, bo gar był prawie pełny, a wyszło tylko ok 4l bulionu. Ramenik pycha, Tantamen z przepisu Martyny Chomackiej, tare na paście sezamowo-orzechowej, mięso wołowe i dodatkowa porcja oleju chili na wierzchu dla mnie :D wyszło pycha, jutro powtórka!!
#gotowanie #gotujzhejto #kuchnia. #ramen


@ColonelWalterKurtz
Kup garnek 10L
Zrób bulion
otwórz lodówkę, podstaw pod nią miskę z wywarem
włóż do lodówki po łokieć ramię na półce z rzeczami których termin przydatności się kończy
srujnij wszystkie te składniki do miski
włóż papierek nori do połowy
cyknij fotkę
Ta-daa!
Sorry głodny jestem muszę coś zjeść.
Zaloguj się aby komentować