Jakiś jedenastolatek przejął konto Zahir kebab xD
#cyberbezpieczenstwo #it #hacking


Jakiś jedenastolatek przejął konto Zahir kebab xD
#cyberbezpieczenstwo #it #hacking


Zaloguj się aby komentować
Jebaniutkie, ale grzeje
#ognisko

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Kilka dni temu, RZUŁTE AUDI #pdk dostało masę plusów. Dziś w tym miejscu stała ikona motoryzacji i obiekt westchnień ludzi z mojego rocznika, gdy Kwaśniewski nas wprowadzał do NATO. Przed państwem Golf3 w kombi, z prawilnym 1.8 w benzynie. #uk #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Dziś losowanie także zapraszam do zabawy w marzenia!
Dziś proponuje 900 000 polskich nowych złotych(a niech stracę co mi tam) A jak mało grzmotów będzie to znacznie więcej
Aby wziąć udział w zabawie należy dać pioruna i komentarz o treści - beee
konta spamerskie/bot które wrzucają treści z jednego lub kilku tych samych źródeł nie mogą brać udział w zabawie
Użyszkodnik biorący udział w zabawie nie może posiadać aktywnego konta na wykop.pl
Minimalny wiek użytkownika biorącego udział to 18 lat.
Pioruny liczą się do godziny 21:00 danego losowania
wypłata będzie dokonana gry wygram minimum 50% z całej puli
gdyby pula do podziału pomiędzy użytkowników miała przekroczyć 50% wygranej to poszczególna kwota dla każdego użytkownika zostanie zmniejszona tak by nie przekroczyć tych 50%
w przypadku wygranej obie strony zobowiązuje się do zachowania poufności danych
Wypłata nastąpi do miesiąca czasu po otrzymaniu wygranej. Czas ten może się wydłużyć gdyby zaszły czynniki na które nie mam wpływu.
Minimalna wygrana po której nastąpi wypłata środków to 6 milionów złotych
#eurojackpot

Zaloguj się aby komentować
Jezu jak patrzę na 40latków (facetów) to dla was związki to była gra na easy mode. I nikt mnie nie przekona.
Przykładowo kolega z pracy. Lat 40, dosłownie piotruś pan:
1. Chłop zostawia puste szklanki w zlewie w pracy i se wychodzi z jadalni. Drzemy się za nim, że nie pozmywał. Wtedy dopiero się wraca i myje. W domu nie myje. W domu zostawia szklankę na stole a żona ją zabiera i wkłada do zmywarki
2. Chłop odbiera dzieciaka z przedszkola. Przedszkolanka mówi, że na jutro dzieciaki na galowo bo jakieś święto - dobra, ubierzemy - chłop wraca z dzieciakiem do domu i nic. Wieczorem jego żona na grupie klasowej czyta, że trzeba na galowo, wstaje ona i idzie szykować.
3. Żona pracuje z domu, ogarnia dzieciaki, sprząta, gotuje. Ona i on robią podobną robotę. Robiłem analizę to mają podobną produktywność mimo, że ona ogarnia wszystko w międzyczasie a on siedzi w robocie z kawusią i klika z kąkuter
4. Chłop praktycznie co weekend bierze rower albo jakieś biegi przełajowe albo basen a żona zajmuje się domem i dzieciakami
Jeszcze żeby był jakiś piękny adonis, a on brzydal jak ja xD
Jakby teraz przy pomocy czarnej magii odmłodzić tego chłopa te 15 lat aby znowu miał 25 wiosen to już za sam numer ze szklanką by dostał w ryj patelnią (albo szklanką) od laski gdyby mieszkali razem.
I to tylko jeden gość. A znam jeszcze kilka takich przykładów.
#zwiazki #przemyslenia
@SzubiDubiDU Wyniósł to z domu i jego kobita to akceptuje. Tyle. A może zaraz przestanie. Mam w dalszej rodzinie gościa wypisz wymaluj. Jak nas odwiedza, to sobie nawet kanapki nie zrobi, ani herbaty. Czeka, żeby powiedzieć, najczęściej mojej żonie, żeby zrobiła mu herbatę albo że jego dziecko jest głodne xD
Zaloguj się aby komentować
Kudłacz prosi o doping bo w 30 stopniach bedzie dziś ciężko, mam plan zboczyć z trasy 80m do pobliskiego strumyka na chłodzenie. Liczę na 2-3 petle po niecałe 5km( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#psy #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Chyba mamy to Drodzy Państwo
Co się działo ostatnio znajdziecie pod linkiem: https://www.hejto.pl/wpis/ale-odwalilem-popeline-ale-po-kolei-poprzedni-odcinek
Dzisiaj postanowiliśmy wziąć los za rogi i podejsc po chamsku. Plamy niewyschnietego gipsu spowodowały że suszyliśmy je suszarkami. Z dobre 8h na dwie suszarki było suszone, w międzyczasie zacierane te gipsy, które już były wyschnięte. Wiem, januszerka pełną gębą ale jak terminy gonią to trzeba jakoś sobie radzić jak mawia Mario Budowlaniec. W miedzyczasie przyjechało agd. Walczyliśmy tak do chyba 18ej kiedy już gipsy zrobiły się dostatecznie suche.
Pogruntowalismy, pojechaliśmy na zakupy do Castoramy w celach kanalizacyjnych (złączki, rurki, wężyki) i po powrocie szybkie 2 tosty na kolację i jazda z malowaniem na dwa białe kolory (żona twierdzi, że są różne, nie mam podstaw by się nie zgadzać). I tak o 23:5x pomalowaliśmy ostatni pas i jutro się dowiem jak bardzo spierdzieliliśmy robotę xD ostatnie dni każą mi nieco chłodniej patrzeć na nasze umiejętności ale wiem już jedno - do końca życia będę pamiętać zeby ściany wypełniać max klejem lub cementem, a gipsem tylko wyrównywać. Uczcie się na moich błędach, bo ja taki mądry nie byłem
Aaa bo nie powiedziałem najważniejszego. Spieszyliśmy się wszystko skończyć we wtorek, bo w środę wpada ekipa do montażu mebli kuchennych. Chciałem żeby mi zamontowali same blaty, ale chyba nie bylem pierwszym takim cwaniakiem bo skwitowali krótko- albo montujemy całość albo nic. No trudno, przeżyję. Może chociaż meble będą dobrze zrobione w tej kuchni
Dlatego bardzo dziękuję Wam za te liczne piorunki przy wpisach a jeszcze bardziej za słowa motywacji i mega dobre rady jakie od Was dostałem
Dam znać jak kuchnia będzie skończona, choć coś czuję że może mnie jeszcze co nieco czekać po drodze xD
#remontujzhejto #remont #gsautorsko #zwykłeŻyćko




@Elvisiako
ściany wypełniać max klejem lub cementem, a gipsem tylko wyrównywać
gładź gipsowa nie służy do wyrównywania
A ekipę od montażu to pilnuj ʕ•ᴥ•ʔ I pamiętaj że to nie ekipa z agaty tylko osobna firma która z nimi współpracuje.
Zaloguj się aby komentować
W punkt.
#jebacruskich #zajebanezfacebooka

Zaloguj się aby komentować
Truskaweczki i poziomki z własnego ogrodu. Czy zaraz je wpierdziele siedząc przed telewizorem? Nie potwierdzam nie zaprzeczam #chwalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować