#nato wchodzi na zaproszenie, a #rosja może tylko patrzeć i szczekać
#politykazagraniczna #usa #armenia

#nato wchodzi na zaproszenie, a #rosja może tylko patrzeć i szczekać
#politykazagraniczna #usa #armenia

Zaloguj się aby komentować
No i niestety wygrałem #hejtolineanyway , a @razALgul powierzył mi organizację kolejnej rundy.
Dzisiejsze pytanie brzmi:
Co można powiedzieć w biurze podróży, ale nie na własnym ślubie?
Rozwiązanie (jeśli ludzkość nie odkryje go wcześniej) nastąpi jutro o 5:07 czasu lokalnego.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#smutnehistoriespisanenakacu #koty #smiesznekotki
Źródło: https://www.facebook.com/100044236128766/posts/czary-satyra-zofia-weekendowazofka-czarymary-czapeczka/1537320194419170/

Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien Bo to od początku nie miało potencjału na pandemię. To lekarze i popularyzatorzy nauki próbowali uspokajać i tłumaczyć czym to jest i czemu nie ma ryzyka epidemii czy pandemii, ale szury to nakręcały, plus oczywiście onet i tym podobne brukowe portale informacyjne, bo to się świetnie klikało.
Zaloguj się aby komentować
Riders on the storm.... Trzymajcie się tam we #wroclaw idzie do Was apokalipsa... #nivaznegdziedroga


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Takiego mamy wariata w Bydgoszczy.
#perlapulnocy #galeriapozytywniezakreconych #bieganie

Zaloguj się aby komentować
#pokazkota
Kocur w swojej letniej rezydencji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ale odwaliłem popelinę. Ale po kolei.
Poprzedni odcinek: https://www.hejto.pl/wpis/jesli-sa-to-marketingowcy-firm-lub-marketow-budowlanych-to-mam-dla-was-pomysl-na
Poniedziałek więc nowy tydzień i nowe siły do pracy. Wstaje rano z myślą o zacierania wczorajszych gipsów a tu zonk - połowa jeszcze mokra. Zostawiłem w nocy otwarte okno bo myślałem, że szybciej wywietrzeją. Nie pomyślałem, że może być w nocy za zimno i zbyt wilgotno. A że był mocny przewiew to porobiły się rozstępy jak na tej kolezance, która odkryła kanał Ksiązula i teraz testuje te same lokale.
No odwaliłem koncertowo, ale w końcu musiało się odwalić. Lekko spanikowałem, bo dzisiaj przyjechał mi pomóc Matti a tu nie ma co robić. Aaaale spokojnie, nie ma tego złego. Zamówiony transport mebli przyjechał i już z poniedziałku zderzenie z fachowcami. Bo transport zamówiony z wniesieniem do mieszkania a i tak musieliśmy we dwóch im pomagać. No żenada, nie polecam zadbano.pl, ale oni akurat realizują transporty w Agata Meble. Przez ten czas trochę gipsy przesychaly, żona wzięła się za czyszczenie kaloryfera w kuchni a ja postanowiłem i tak pouzupełniać te rozstępy bo już były przeschnięte. A tam, gdzie już było sucho to zacząłem zacierać a to żyrafą (polecam do duzych plaskich powierzchni) a to kostką z siatką a to samą siateczką pyk pyk na szybkości.
Plan na jutro- pozacierać resztę (O ILE WYSCHNIE), odkurzyć ściany, przejechać je gruntem i pomalować dwa razy. A w międzyczasie przyjąć dostawę agd i oddać stare agd.
Stay tuned, będę informował.
#remontujzhejto #remont #gsautorsko #zwykłeŻyćko


Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś był ciekawy, czy warto kupić kebab z dino to odpowiadam:
Nie warto.
Zdjęcie z neta, ja miałem kurczak z serem w sosie własnym. Smakował jak kurczak w koncentracie pomidorowym.
Kebab z żabki jest 10 razy lepszy, a jak wiadomo jest średni/słaby.
#kebab #dino #opinia może #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
No i skończyły się dla mnie prawie 3 tygodnie urlopu.
#smutek
Nadal sądzę że ciekawsze było by robienie przestepstw gospodarczych.
Zaloguj się aby komentować
#pogoda #latonapierdalaj
Ale przyspieszyło w tym roku. Mamy listopad już w czerwcu.
Jak usłyszę za kilka dni kogoś narzekającego na upały, to wyjdę z siebie.

Zaloguj się aby komentować