Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo 50m od grządki z truskawkami w trawie obok jodły wyrosła truskawka, czary jakieś

Zaloguj się aby komentować
Ech, skaranie boskie z tymi waszymi wyzwaniami....
A więc tematem przewodnim będą:
"Perypetie motoryzacyjne w trakcie podróży".
#narysunki #opornikcontent #akwarela #tworczoscwlasna


Zaloguj się aby komentować

Setki Czarodziejek z Księżyca, magów, rycerzy Jedi, postaci z filmów, bajek i gier pojawiły się w piątek na ulicach Poznania – to znak, że rozpoczął się Festiwal Fantastyki Pyrkon. Impreza promowana jest jako jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Pyrkon potrwa do niedzieli. Tegoroczna...
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Bądź mną, oddaj ukochanego sedana do blacharki, bo jakiś dzban we mnie wjechał.
Dostaję w zastępstwie jakiegoś ulepa - wielkie, bezduszne kombi (albo co gorsza SUVa, jedno i drugie to ta sama krowa).
Kurba, wsiadam do tego czołgu... O boże, jak wysoko, czuję się jak kierowca autobusu miejskiego, kierowca traktoru i emeryta na grzybobraniu jednocześnie, zero czucia drogi.
Gdzie ten sportowy, niski profil, gdzie ten prestiż?
To wypierdek_mamuta_i_koleby.jpg
Dobra, jedziemy. Chcę wrzucić bieg, a tu gałka wielkości i kształtu głowicy od kaloryfera, cała konsola wygląda jak skrzyżowanie meblościanki z promem kosmicznym - tragedia, ale dobra, jakoś to to toczy się do przodu.
Już pod domem -> próba parkowania.
Ojjj nie czuje dobrze człowiek. Promień skrętu jak w Titanicu, a ten tył ciągnie się za mną w nieskończoność. Czuję się, jakbym manewrował przegubowcem, lusterka wielkie jak patelnie, a i tak nic nie widać, bo ta buda zasłania pół świata.
Pojedź na zakupy, otwieraj ten "wspaniały" bagażnik. No tak, stodoła. Można tam wstawić lodówkę, zasiać ziemniaki, dorzucić dwie krowy + świnię i jeszcze zostanie miejsce na wesele na 50 osób. Po co to komu na co dzień? Rzucam jedną reklamówkę biedrony z zakupami, a ta leci na sam przód, pod oparcie tylnej kanapy. No nie sięgnę tak po prostu.
Wczołguję się tam do połowy, tyłek mi wystaje na zewnątrz jak u mechanika naprawiającego kocioł albo jak u hydraulika nurkującego pod zlewem, pakuję się w tę otchłań, żeby wyłowić nieszczęsne parówki besos... <jeb> rozbrzmiał głuchy huk.
Jak nie przygwoździłem plecami i łbem o tę wielką, ciężką klapę, która unosi się na wysokość drugiego piętra i akurat zaczęła opadać, bo siłownik stwierdził, że ma dość. Aż mi się ciemno przed oczami zrobiło, kręgosłup strzelił w trzech miejscach, kurba aż gwiazdy zobaczyłem.
Cholerne stodoły na kołach.
Jak widać, nie trzeba mieć małego bagażnika, żeby zostać kaleką we własnym aucie zastępczym.
#gownowpis #motoryzacja #pdk i na pewno #heheszki
@meciasek wara ci od kombi. To najlepszy rodzaj nadwozia dla rodziny z 1 lub 2 dzieci. Chcesz pojechać z rodziną na wakacje - no problem. Chcesz wziąć 3 rowery i z kumplami pojechać na wypad rowerowy - no problemo. Trzeba przewieźć szafę z Ikei - spoko, wejdą dwie.
Cx gorszy od sedana o maks 10%, waga wyższa o jakieś 50 kg, więc dynamika i spalanie praktycznie takie samo. Pozycja za kierownicą tak samo niska, prowadzenie prawie takie samo, chociaż wiadomo przy belce z tyłu tył trochę taczkowaty.
To na suvy trzeba pluć. Ha tfu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

W 1993 roku „Człowiek demolka” był po prostu widowiskowym filmem akcji ze Sylvestrem Stallone’em i Wesleyem Snipesem. Z perspektywy czasu produkcja zyskała jednak status kultowej, a niektóre jej pomysły okazały się zaskakująco prorocze. Futurystyczne społeczeństwo obsesyjnie dbające o poprawność...
Zaloguj się aby komentować

Władze Indii zablokowały do 22 czerwca komunikator internetowy Telegram w związku z państwowym egzaminem wstępnym na studia medyczne. Poprzednia edycja egzaminu została unieważniona w związku z oszustwami - przekazało ministerstwo edukacji w opublikowanym we wtorek oświadczeniu. #wiadomosciswiat...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest taki aspekt mieszkania na wsi - wywóz szamba. Za 8m3 zapłaciłem dzisiaj chłopu 350zł, to normalna, nawet dość niska cena podobno mi wujek powiedział xD
Bo jeżeli tak to nie dziwi mnie że tak dużo ludzi pompuje szambo na pole albo do rowu. No tyle dobrego że mieszkam sam to mi to 8m starczy na kwartał.
#remontujzhejto
Zaloguj się aby komentować
22 018,3 + 21,37 = 22 039,67
Z uwagi na temperaturę nie szarżowałem i wziąłem też plecak z bukłakiem oraz soft flaska z elektrolitami. Pierwsze 5 km dramatyczne- nogi ciężkie i trzeba było głową trzymać tempo, ale potem już było lepiej a po 10-11 km zapomniałem, że biegnę. Po wybiegnieciu z lasu na 15 km...
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Pytanie do speców:
Znalazłem działkę 4000m2 z lasem. Domek gratis. Jeśli wynegocjuje te 10% to stawka rynkowa za sam grunt
Pytanie: Co sprawdzić na pierwszy rzut? Plan zabudowy, czy moga stać dwa domy (w przyszlosci normalny stałby pod lasem, a ten byłby usługowy) itd itd.
Chciałem ten domek (90m2) potraktować jak deweloperski otwarty i wjechać tam z generalką, wykuć drzwi na taras, ogrzewanie podłogowe, itd.
Nigdy nie kupowałem działki i tak jak sie podjarałem, tak też nie chce bigosu narobić.
No ale qrwa Tomki tam sarenki podchodza, jest cisza, wiewiorki skacza, bedzie sauna i jacuzzi w lesie, wiadomo xD
#budowlanka #budownictwo #budowadomu

Zaloguj się aby komentować
21 974,87 + 14,50 = 21 989,37
Bieganko z rańca. :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
Dziś był i w zasadzie dalej jest, dobry dzień. Jak na prokrastynatora ogarnąłem go całkiem nieźle.
Z samego rana zostałem wraz z kotami pozostawiony przez małżonkę na pastę losu, gdyż
ta ochoczo pojechała w delegację. Ja zaś zacząłem kilkudniową walkę o przetrwanie (wraz z kotami).
Jako że wstałem z rana, to zacząłem od rzeczy ważnych, czyli poklikania w swoją gierkę.
Kiedy zrobiłem już w niej co było do zrobienia, postanowiłem że warto ruszyć się z domu. Cały na biało wjechał zatem spacer. Kierunek: pobliski las.
Cel: nie zgrzybieć w domu i porobić trochę kroków.
Równocześnie zastanawiałem się nad dalszymi krokami, Kusiło mnie wzięcie pizzy z foodsi, a dodatkowo skoczenie po nią autem, co by ćwiczyć się w jeździe. Finalnie kupiłem dwie paczki, będę miał na dziś oraz na jutro - taktyk!
Czekając na okno odbioru z foodsi, obejrzałem sobie film polecany przez @kubex_to_ja.
W międzyczasie oczywiście pielęgnowanie kotów, szamka pod pyszczki, dziadek klozetowy kuwetowy mode on i takie tam.
Znalazł się czas nawet na podlanie kwiatów i wysłanie paru maili związanych z robotą - tym samym finalizując pewne tematy.
W końcu przyszedł czas na meczyk, po którego pierwszej połowie ruszyłem do garażu, a z niego po odbiór pizzki swoją furą.
Taki plan sprawił przy okazji, że do tego momentu trzymałem się z dala od piwerka.
Na to przyjdzie czas kiedy zacznie się drugi mecz., który zamierzam oglądać - z mniejszą bądź większą uwagą.
#czujedobrzeczlowiek #gownowpis #zyciejestdobre





Zaloguj się aby komentować