Pieknie mi dziś szybę w aucie zima pomalowała.
#zima #zimamaluje

Pieknie mi dziś szybę w aucie zima pomalowała.
#zima #zimamaluje

Zaloguj się aby komentować
Fajny klimat. W takim to można posiedzieć.
Byle na zadupiu #pdk
#architektura #zima #nastroj #przyroda #fotografia


Zaloguj się aby komentować
347 332,98 - 15,1 - 2,5 - 2,8 - 14,1 - 3,5 - 8,0 - 2,5 - 1,2 = 347 283,28
Ostatnie dwa tygodnie. Załapałam się na śnieg w górach xd
#gory #zima
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#ksiezycowyspacer




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobra #muzyka na #zima i trochę #hejtoswatki mi się kojarzy - @moll mnie za⁎⁎⁎ie za bezczeszczenie tagu, ale było warto
Zaloguj się aby komentować
Ciekawostka o śniegu: Każdy płatek śniegu jest unikalny! Chociaż wszystkie kryształy śniegu powstają w podobny sposób – zamarzająca para wodna tworzy sześciokątne struktury – to warunki atmosferyczne, takie jak temperatura czy wilgotność, wpływają na ich ostateczny kształt. Dlatego nie ma dwóch identycznych płatków śniegu. Co więcej, największy zmierzony płatek śniegu miał średnicę aż 38 cm i spadł w Montanie w USA w 1887 roku.
#wiedzabezuzyteczna #snieg #byleczymbylecyfa #zima

Zaloguj się aby komentować
Hokus pokus czary mary bałwan leci po browary :].
#niewiemjaktootagowac #zima

Zaloguj się aby komentować
O ile okres zimowy przed nowym rokiem mija mi zawsze dosyć przyjemnie, tak styczeń i luty to jest kompletna porażka. Nie wiem, od lat pogoda w te miesiące to istna depresja i skrobanie szyb samochodu. Nie ma śniegu, ale jednocześnie jest - jak spadnie to po prostu topnieje. Przymrozek czasem chwyci, to jeszcze spoko, da się chodzić po ziemi. Gorzej jak zacznie padać deszcz, bo wtedy robi się warstwa 10cm błota. Szaro, ponuro, dni krótkie. Czasem zawieje wiatr to człowiek się czuje jakby było -40 stopni. Miesiące marazmu, nie przynoszące nic ciekawego. W marcu to chociaż człowiek na kwiecień poczeka, czasem słoneczko się pojawi, a teraz? Teraz to najchętniej bym przespał się aż do wiosny. #zalesie #pogoda #zima

Zaloguj się aby komentować
Taki ostatnio zachód słońca urozmaicił ponure zimowe dni.
#fotografia
#zachodslonca
#krajobraz
#zima

Zaloguj się aby komentować
Ach, wieczór na wsi.
Żadnych kotów, żadnych dzieciaków, żadnej warszawy, tylko ogłuszająca cisza i huczący kominek.
Do kompletu brakuje tylko nagiej kochanki w wianku na głowie, wesoło majtającej nogami siedząc na kolankach.
Ale gdzie ja znajdę wianek o tej porze roku.
#cisza #zima #spokoj #wianki #wies#relaks


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj takie widoki miałem podczas spacerku. Nie mogłem nacieszyć oczu, uwielbiam szadź i szron na drzewach.
#spacer #pogoda #fotografia #zima




Zaloguj się aby komentować
"Romantic feelings", w taki sposób nazwano rzeźbę ze śniegu przygotowaną na mający odbyć się 20 grudnia 2007 roku zimowy festiwal organizowany w chińskim mieście Harbin. Nad dziełem pracowało 600 osób z 40 różnych krajów, dzięki ich zaangażowaniu powstała rzeźba o wysokości 35 i długości 200 metrów. Do dnia dzisiejszego jest ona odnotowana w rekordach jako największa jak do tej pory rzeźba ze śniegu.
Źródło:
https://guinnessworldrecords.com/world-records/largest-snow-sculpture
#necrobook #rekordyguinnessa #rzezba #zima



Zaloguj się aby komentować
A tak w nawiązaniu do wczorajszej dyskusji u @AndrzejZupa. Dwa tygodnie temu. Jak wychodziłem z mieszkania, to nie padało. Jak wyjeżdżałem z garażu, to już tak. No ale przecież nie będę się wracać
#motocykle #zima

Zaloguj się aby komentować
Natura bywa fascynująca XD
#heheszki #przyroda #sadamhusajn #zima

Zaloguj się aby komentować
Dobra, starczy!
Teraz tylko jakieś 6km zjazdu!
#sanki #gory #rodzicielstwo #zima

Zaloguj się aby komentować
Czas trochę pozjeżdżać na saneczkach
#gory #zima #rodzicielstwo

Zaloguj się aby komentować
Mam już trochę dość tego, że te dni są takie krótkie. To mnie psychicznie dobija.
#przegryw #depresja #zima #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się aby komentować
— Twoja czapka - czy to Twój sekret na utrzymanie ciepła?
- Nie.
— Nie? Nie jest?
- Nie. Nie mam żadnych sekretów.
Jestem wściekła, muszę chodzić do pracy, muszę zarabiać na życie, wolałabym mieć pasywne dochody i się bzykać, dobrze i często.
#feels #zima #seks #pracbaza i trochę #zwiazki & #heheszki

Zaloguj się aby komentować

Jeszcze dziś w południowo-wschodniej Polsce występują marznące opady i gołoledź. Trudne warunki pogodowe doprowadziły do oblodzenia trakcji, co znacznie utrudnia przejazdy pociągów, szczególnie na trasach Łódź-Warszawa, Warszawa-Lublin i Warszawa-Gdańsk. Łącznie wszystkie pociągi były opóźnione o...

Staw Bolina Katowice w zimowej odsłonie
styczniowy foto spacer
fot. Piotr Witowski / Urokliwy Śląsk / Śląsk Jest Prze Śliczny
więcej foto na - https://www.facebook.com/groups/slaskjestprzesliczny/posts/8086828468087217
#katowice #slask #zima #fotografia #przyroda #jeziorko