Mmm,-16 na dworze
Fajen
#zima #gownowpis
Mmm,-16 na dworze
Fajen
#zima #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
#zima #spacer #pogoda #fotografia
Pare godzin po czasie




Zaloguj się aby komentować
#chmury #zima #pogoda
Zachód słońca przy opadach śniegu.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zawsze lubiłem srebrniki judasza.
Matka kiedyś używała go do bukietów zimowych z uschniętych roślin. W połączeniu z michunką, różnymi łodygami wysokich traw, i np. jarzębiną czy czym tam jeszcze, ładnie to wyglądało. No i mogło stać miesiącami, zbierając sobie kurz.
Niestety chyba nie mam żadnych zdjęć, ten obraz jest najbliższy temu co pamiętam.
#kwiaty #ogrod #zima #bukiet #suchybukiet



Zaloguj się aby komentować
#zima #lyzwy
Lodowiska są fajne, ale jazdy na kanale/jeziorze to nie zastąpi.
Zaloguj się aby komentować
W końcu spadło trochę śniegu, więc można było wyjść na sanki.
Junior korzysta z sanek, na których sam jeździłem, a jeszcze wcześniej moja mama, więc mają dobre 60 lat i jeszcze dają radę
#rodzicielstwo #dzieci #zima #sanki


Zaloguj się aby komentować
Test filmików z apki, nie piorunować
(Wideo zostało zarejestrowane podczas dzisiejszej wycieczki rowerowej)
#rower #zima #snieg #hejtoapka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od razu widać, że zbliża się Wielkanoc.
#zima #zimowypierdalaj #pogoda #swieta

Zaloguj się aby komentować
#zima #spacer #pies #pogoda
Jak to u Was wygląda bo Ja staram się złapać jak najwiecej zimy



Zaloguj się aby komentować
O 7 rano -6 kto to widział
#zimonapierdalaj #zima

Zaloguj się aby komentować
W tamtym tygodniu praktycznie #wiosna teraz powrót #zima
Ta zmienność pogody jest fatalna.

Zaloguj się aby komentować
Dawno tak u nas nie pośmigalem. Jeszcze 4 pary się udało łącznie objeździc za darmo. Bieganie na jakiś czas odpada
#zima #narty #sportyzimowe #narciarstwo




Zaloguj się aby komentować
#spacer #psy chyba #zima #las
spacerek z pieselem w lesie, wg planu 10km. Zobaczymy czy sie uda.

Zaloguj się aby komentować
#kuprzestrodze #zima #czujedobrzeczlowiek #truestory #ostrzezenie
Łażę sobie po osiedlu i zbieram pokemony, zaraz mam się zbierać na domu. Na swoim osiedlu na wygwizdowie, ale duże miasto. Podchodzi do mnie pani koło 70 lat i że jak dojedzie na osiedle jakieś tam. No to paczam w telefon, że autobus na takie inne osiedle i z buta sobie dojdzie. Ale mówi, że ma tu mieszkanie, że to (tu pada nazwa tego dużego miasta), że kogoś odwiedziła i ją zostawili i jest sama, a w ogóle to w tym mieście mają 2 mieszkania i tak sobie korzystają. I że może do głównej ulicy w tym mieście ją. Albo na rynek. No to lampka mi się pali, ale odprowadzam kawałek i dopytowuję. Już nie prowadzę na autobus pierwszy, tylko na ten do centrum, bo tam niby tramwajem. W międzyczasie mówi, że cały dzień spaceruje, że nic nie jadła, nie piła. Że głodna nie jest. Że tak, jadła obiad. Że tu mieszka w tym mieście od lat. No to pytam dalej i czy nie ma problemów z pamięcią, to nie nie, bo zdrowa, ale ciemno i nie ogarnia ulic. No to cóż. Lampka mi się paliła od kilku chwil, więc dzwonię na policję przy niej i że jej pomogą. Komenda elo dzień dobry już wysyłamy patrol pod stację benzynową tu, bo stoję obok i tam idę z nią. I czekamy 8 minut. Na sygnale podjeżdżają dwaj młodzi i pytają. Ona się tam wyjaśnia, ja opisałem sytuację, mnie spisali i do widzenia. Ale że chyba faktycznie coś z demencją, albo alzheimer. To było półtorej godziny temu.
Teraz do mnie dzwoni numer jakiś, to odbieram i się przedstawia pan policmajster, że to ten sam, co tam czynności wykonywał przy mnie i że dziękuje za wzorową postawę, bo w toku czynności ogarnęli, że mąż szuka pani od kilku godzin i już miał iść na policję zgłaszać zaginięcie. I że nie może mi żadnej nagrody dać, ale dziękuje bardzo i że super postawa i elo nara.
Kurka, ciepło na serduszku za pochwalonko i że nie było potrzebne uruchamianie całej procedury zaginięcia. Ale, ale. Piszę o tym ku przestrodze właśnie, bo sam nie od razu skumałem, że pani nie ogarnia. I na szczęście zaufałem swojej intuicji.
Zaloguj się aby komentować
Potwierdziło się to zrobię małe #chwalesie
Odkąd przyjechałem do Norwegii chciałem odwiedzić jej daleką północ.
Zmieniam pracę i właśnie nowa firma zamówiła mi bilety lotnicze.
80 km w linii prostej od Przylądka Północnego.
Witaj przygodo!*
Jedna z zaplanowanych rzeczy właśnie się spełniła. Za 2 lata platformy wiertnicze.
#norwegia #pracbaza #snieg #pizga #zima #przygoda
*O ile mnie białe niedźwiedzie nie zjedzą.

Zaloguj się aby komentować

W Obihiro w Japonii w ciągu 12 godzin spadło 120 cm śniegu. To rekord w tym kraju. Meteorolodzy ostrzegają, że to jeszcze nie koniec, może być jeszcze gorzej. Mieszkańcy walczą z żywiołem, dziesiątki materiałów wideo trafiło do mediów społecznościowych.
Tak rekordowe opady to wynik układu niskiego...
Knuckle Huck to najlepsze co przytrafiło się freestyle snowboardowi i narciarstwu od lat. W erze "spin to win", gdzie wiadomo, że Best Trick wygra 2160 triple cork ( czy wylądowana ostatnio dwatysiącetrzystaczterdziestka ), w tej konkurencji zawodnicy prezentują niesamowitą kreatywność, sprawność i styl. Tegoroczna edycja w Aspen nie zawodzi - od ciorania klatą po śniegu do nolie frontflipów z grabem. Idealny filmik na te 15C+ w zimę...
https://www.youtube.com/watch?v=jC4lMbmMcZE
#narty #snowboard #zima
Zaloguj się aby komentować