Taki wczoraj widoczek ustrzeliłem z Pilska.
W tle Tatry.
#zdjecie #pilsko #tatry #widok #zima #chwalesie

Taki wczoraj widoczek ustrzeliłem z Pilska.
W tle Tatry.
#zdjecie #pilsko #tatry #widok #zima #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień 9
Janek Śniegowski padł.
Pięknym byłeś bałwanem, nie zapomnę cię nigdy
RIP in peace
#zima #balwan #pokazbalwana #zimonapierdalaj #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#zima #samochody #kierowcy
Myślę, że tu raczej na zasadzie "zaraz się zatrzymam i to zrzucę, widzę trochę jeszcze" po tym jak mu to spadło z czegoś (z dachu chyba nie..) niż "a c⁎⁎j, szyby nie ma czasu odśnieżać", ale i tak..

Zaloguj się aby komentować
Dzień 8
#zima #balwan #pokazbalwana #zimonapierdalaj #gownowpis



Zaloguj się aby komentować
Rudawka Rymanowska to jedno z ciekawszych miejsc na Podkarpaciu, które zimą przyciąga miłośników przyrody i fotografii. W okresie mrozów powstają tam niezwykłe lodospady, sprawiające że miejsce to zamienia się prawdziwą krainę lodu.
Lodospady te tworzą się na wysokich, piaskowcowych ścianach przełomu Wisłoka. Woda, sącząca się ze ściany, zamarza, tworząc spektakularne lodowe nacieki. Ich barwa, zależna od minerałów obecnych w wodzie, przybiera odcienie bieli, błękitu, a czasem nawet lekko zielonkawego koloru.
Miejsce to jest szczególnie popularne wśród turystów i pasjonatów wspinaczki lodowej, bo dzięki dogodnemu położeniu i różnorodnym...
Dzień 7
Walka trwa nadal, ale on już jest wielki.
#zima #balwan #pokazbalwana #zimonapierdalaj #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Sytuacja z dnia na dzień jest coraz bardziej dramatyczna, ale walka trwa nadal.
#zima #balwan #pokazbalwana #zimonapierdalaj #gownowpis





Zaloguj się aby komentować
Mało że zimno, jeszcze musi śniegu napadać.
Oczywiście tylko tyle żeby blota narobić bo na sanki to zabraknie
#zima #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pizga mrozem jak za cara w 1939r.
#zimonapierdalaj #zima #mroz

Zaloguj się aby komentować

Kiedy była najniższa temperatura w Polsce w historii? Gdzie jest polski biegun zimna?
Polska doświadczyła wielu srogich zim, ale jeden dzień zapisał się w historii jako rekordowy pod względem mrozu. Najniższa temperatura w Polsce w historii miała miejsce 11 stycznia 1940 roku w Siedlcach, gdzie...
Takiego pana spotkałem.
wyglądał na trochę sponiewieranego, może po prostu zziębnięty strasznie (było -17). Nawet nie uciekał jakoś gwałtownie.
To futro na plecach też jakieś dziwne, może ranny?
widziałem jak podchodzi do strumienia i szuka wody ale nie znalazł, wszystko zamarznięte.
#dzikiezwierzaczki #lis #zima #przyroda #zwierzaczki



Zaloguj się aby komentować
Człowiek smarka przy -10 a w Tatrach prawdziwe mrozy
#zimonapierdalaj #zima #tatry

Zaloguj się aby komentować
Ale z tymi temperaturami to dajcie spokój, kto to słyszał, żeby w lutym było poniżej 0 (heheszki tu robię)?
#zima #zimowypierdalaj #zimonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest #zima więc musi być zimno.
Rekord w tym sezonie
#mroz

Zaloguj się aby komentować