No elo jak tam u was? U mnie już zima.
#sniezyca #zima #pogoda #dom #wies #monitoring #noktowizja

No elo jak tam u was? U mnie już zima.
#sniezyca #zima #pogoda #dom #wies #monitoring #noktowizja

Zaloguj się aby komentować
Takie pytanie z powodu dziwnej pogody za oknem.
#motoryzacja #zima
@30ohm jak wyżej - co do zasady powinno się zmieniać gumy jak temperatura utrzymuje się na 6 stopniach lub niżej. Taki umowny rozdział, kiedy warunki dla mieszanki są optymalne - w tym momencie jeszcze trzymam lato, bo mamy deszczową pogodę a z reguły letnie lepiej odprowadzają wodę. Chociaż oczywiście jak ktoś zmieni teraz, to też świat się nie skończy, asfalt już się raczej nie będzie mocno nagrzewać więc zimówka nie dostanie mocno po d⁎⁎ie.
Pracuje w warsztacie, więc kiedy mi się chce :p ludzie generalnie nie planują tego wcale, więc jak tylko się pojawi pierwszy śnieg wszyscy wpadają na ten sam pomysł... Kiedyś zadzwoniła Pani umówić się na wymianę: -Nie dobrze, termin za dwa tygodnie -... Nie może mi pan tego zrobić! -Nie rozumiem -Bo jadę i muszę zmienić pojutrze! -To co, mam innego klienta wykreślić, bo Pani się spieszy? Niestety, inni zadzwonili wcześniej -To ja jadę gdzie indziej!
Po 20 minutach zadzwoniła jeszcze raz i wzięła ten termin ;)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Inwestycja w kryte lodowisko w #tychy zapowiada się na jedną z największych sportowych przedsięwzięć w ostatnich latach. Całkowity koszt budowy oszacowano na 36 milionów złotych. Miasto ma nadzieję pozyskać maksymalnie 10 milionów złotych z rządowego programu "Program budowy lodowisk...
Pierwsze skrobanie szyb w tym sezonie. Jakoś wcześnie w tym roku. #pogoda #zima

Zaloguj się aby komentować

Jak tylko temperatura spada i dni staja się chłodniejsze uwielbiam sobie puszczać ten kawałek. Ma w sobie coś magicznego i uspokajającego. Najlepiej działa w zimowy wieczór przy przyciemnionym świetle i z dobrą herbatą w dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°) #royksopp #muzyka #feels #zima
Podobno lawina w Tybecie.
#zima #lawina #turystyka #ciekawostki #nagrdadarwina
Zaloguj się aby komentować
Ui wlasnie przyszla nowa ksiazka do mojej kolekcji, jaram sie jak pochodnia.
Czy wiecie ze Wiener EislaufVerein to najstarszy, nadal dzialajacy klub łyżwiarski na świecie?
Oczywiście, ze nie bo kogo to obchodzi
250 kart historii w pieknym jezyku Goethego ah bedzie czytane
@UmytaPacha idz pojezdzic bo ich lodowisko to też kawal historii - jedno z najstarszych lodowisk na kontynencie


Zaloguj się aby komentować
Już niedługo #skoki jesień i #zima #wszystkichswietych #swieta
Zaloguj się aby komentować
Jest mróz, będzie grzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Człowiek wyspany, morale wysokie, trzeba utrzymać
#heheszki #zima

Zaloguj się aby komentować
Z okazji opadów śniegu szmira dla wszystkich.
#zima #pogoda #chwytak #djwiktor #szmira
Zaloguj się aby komentować
Jak wspomniał @myoniwy
Podzielę się dalszą częścią przeglądu prasowego z przed 60 lat.
Na domiar tematycznie w tym dzisiejszym iście wiosenno-zimowym poranku.
Humoreska rysowana.
A także coś dla miłośników sprośnego humoru
oraz polityki.
A na zakończenie, zakończenie sezonu jeździeckiego w Warszawie
#historia
#humorobrazkowy
#humor
#starszezwoje
#zima
#wiosna



@Fly_agaric W tytule chodzi, prawdopodobnie o kitę, czyli ogon lisa.
Natomiast w całej tej zabawie podczas uroczystości Świętego Huberta zwłaszcza dla jeźdźców konnych, chodzi o pogoń za lisem. Gdzie w tym przypadku jest to jeździec który, dzierży kitę zdobytą w zeszłym roku. A inni uczestnicy zabawy muszą ją odebrać.
Zasady tej zabawy mogą być różne ponieważ lis może się schować może uciekać, może nawet wejść na drzewo. A ten który, złapie Lisa i odbierze kitę będzie lisem w przyszłym roku.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śnieg nawurwia. #zima #wiosna
Zaloguj się aby komentować
#koty #zima czy łopatę do śniegu można już schować?

Zaloguj się aby komentować
- Jedna jest na Szczyrk a druga na Alpy?
- Obie są na Szczyrk
No i mam swoje nowe ulubione miejsce na ziemi...
#zima #narty #podroze





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest szansa że na tagu #garmin będę w tym miesiącu najszybszy
#narty #podroze #zima



Zaloguj się aby komentować
Za tydzień wiosna więc wrzucam moje ulubione fotki z, w końcu #zimowypierdalaj -ącej zimy.
#zima #fotografia #fotografiaamatorska






Zaloguj się aby komentować
Wyruszyłem sobie wczoraj na #snowboard i przyznaję, że to chyba najpodlejsza i najsłabsza zima w #norwegia od kiedy pamiętam. Śniegu malutko, mniej niż połowa średniej. Stoki sam lód i sztuczny śnieg bo opadów nie było od kilku tygodni. Bryndza i nędza aż się jeździć odechciewa
Ehhh życie
#zalesie #zima

Zaloguj się aby komentować