Psst @Taxidriver pa ile śniegu u nas, minimum tydzień ma się utrzymać.

Psst @Taxidriver pa ile śniegu u nas, minimum tydzień ma się utrzymać.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
23 stycznia 2o25 roku dodałem wpis pod tagiem #kocelektryczny
Teraz dodaję drugi, nie będę się powtarzał, no przyjemnie jest.
Ale ten czas leci.
A, i znalazłem martwą młodą myszkę, pewnie rodzeństwo tej maniuni co złapałem w kuchni ile, miesiąc temu? Musiała zdechnąć z pragnienia, niefajna śmierć.
#ogrzewanie #zima #oporniksamnawsi #myszy #cieplo



Zaloguj się aby komentować
Sie porobiło XD
Podstolice, gmina Wieliczka. Uważajcie na drogach dzisiaj
Zdjęcie z Facebooka Wypadki drogowe Zakopianka
#zima #wypadek #hydepark


@ciszej nie pozostaje nic innego niż przytoczyć "aaale urwał"
https://m.youtube.com/watch?v=IBFz7G2YfgI&pp=ygURdXJ3aWUgbmFzdMSZcG5lbXU%3D
Zaloguj się aby komentować
Podniecają się wszyscy tym śniegiem jak by go z dekadę nie było. #zima
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy mróz i już z tirów leci lód.
Prawie dostałem w szybę metrową taflą, bo jakiemuś idiocie nie chciało się odśnieżać przed ruszeniem
#motoryzacja #zima #zalesie

@bori no niestety, ramp nie ma, nawet jakby były to pewnie połowie by się nie chciało tego robić, jak paka załadowana to też nie wjedzie żeby bodaj szczotką od dołu rozkruszyć.
No głupia sytuacja i co roku jest to samo niestety
No i właśnie, kierowcy będą psioczyć na brak ramp bo to dobra wymówka, a jak postawią wszędzie rampy to i tak nie będą tego robić znając życie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś mocno tęsknił za śniegiem to na weekend poleca się ten obszar.
#pogoda #zima #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Autor: Roman Kochanowski
Tytuł/opis: Cztery pory roku: Zima
Rok: 1880
#necrobook #malarstwo #zima #poryroku

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pogoda #zima #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Co zrobić jeśli opony nie mieszczą się do pieca?
#zima

Zaloguj się aby komentować
Poszukuję porady lub doradzenia produktu
W czym problem: Mam wrażliwe (nie wiem czy bardzo) dłonie na zimno. Dokucza mi to na spacerach i jeździe rowerowej. Jak to się objawia? Już przy temperaturze 12 stopni i poniżej, nawet mając rękawiczki na sobie i trzymając dłonie z rękawiczkami w kieszeniach kurtki, bolą mnie dłonie z zimna. I to nie jest kwestia długiej ekspozycji, bo dyskomfort w dłoniach czuję już po paru minutach wyjścia z domu. Resztę ciała nie mam tak wrażliwej. Czy to jest kwestia dobrania odpowiednich rękawiczek? Obecnie noszę rękawiczki rowerowe z decathlonu przeznaczone na zimę. Może są jakieś konkretne parametry rękawiczek na które powinnam zwrócić uwagę? Podczas biegania problem nie występuję, bez problemu się rozgrzewam i biegam w cieńszych rękawiczkach do biegania. #pytaniedoeksperta #zima #zimno #sport #spacer #wedrowki #rower #bieganie #rekawiczki
Podczas biegania problem nie wystepuje bo masz wysokie cisnienie..."na spoczynkowym" możliwe, ze masz Zespół Raynauda i bez dobrych rekawic albo 2 par na raz nic nie zrobisz - ja zakladam cienkie na 5 palcow i wkładam w jednopalczaste. ¯\_(ツ)_/¯ Czy jak przemrozisz palce do białego koloru to przy powracającym krążeniu boli?
Zaloguj się aby komentować

Ośrodek narciarski Céüze demontuje wyciągi. Z powodu braku śniegu spowodowanego zmianami klimatycznymi coraz więcej miejscowości położonych na niższych wysokościach decyduje się na taki krok. Niewielki ośrodek narciarski Céüze, położony na wysokości od 1500 do 2000 metrów n.p.m., od lat boryka się...
W mroźne dni koty szukają ciepła tam, gdzie mogą je znaleźć -często pod maskami samochodów...
Zanim odpalisz silnik, poświęć kilka sekund: stuknij w maskę lub nadkole. Ten prosty gest może uratować życie małemu futrzakowi 🐱❤️
#zima #koty #pomoczwierzetom #bezpieczenstwo #samochod
PS zdjęcie nie moje, z grupki fb

Rok temu jakiś kot przejechał z pl do Chorwacji w ten sposób Kotka Blue spadła z 4. piętra. Odnalazła się 1000 km dalej. Niesamowita podróż https://share.google/OusHpPRZwQPHdIpwe Jednak w tym roku
Zaloguj się aby komentować
Ludzie, już minął 1 listopada, więc.....
https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
#muzyka #zima #swieta #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Jak co roku o tej porze, ciemno robi się na dworze (a do tego szaro, mokro i zimno). I jak co roku jesteśmy już po tej udręce ze zmianą czasu. Dla zaktualizowania danych sonda :)
#pogoda #jesien #zima #zmianaczasu #udreka
Zaloguj się aby komentować
Opony zimowe założone (o dziwo od ręki, bez kolejki). Jak tam Tomeczki, czekacie jeszcze, czy już dawno po. Właściciele wielosezonowych, tak tak, wiemy, nie musicie wymieniać
#samochody #motoryzacja #zima
Ja pie*#ole i jeżdżę na zimówkach cały rok. Nie, nie zedrę ich, bo jeżdżę tylko raz w tygodniu na ryby i raz na kilka miesięcy na jakąś wycieczkę. Letnie miałem, to musiałem wyrzucić, bo już były zbyt stare, by ich używać, a bieżnik prawie nienaruszony. Postanowiłem więc jeździć na zimówkach, które mi zostały i jak będą już za stare by ich używać, kupię wielosezonowe.
Zaloguj się aby komentować
Sezon chorobowy się zaczyna...
Ponoc imbir wzmacnia odporność, i dobrze było trochę się wzmocnić przed zimą.
Do rzeczy,
Znacie jakieś dobre piwa imbirowe?
Bo GINGER już dawno nie widziałem...
#zdrowie #dieta #zima #piwo #heheszki
Warto jednak dodać, że analizując wpływ cukru czy ogólnie węglowodanów, trzeba też wziąć pod uwagę poziom aktywności fizycznej danej osoby. W przypadku osób prowadzących siedzący tryb życia nadmiar glukozy faktycznie może prowadzić do insulinooporności, stanów zapalnych i odkładania tkanki tłuszczowej.
Natomiast u osób aktywnych fizycznie – szczególnie tych regularnie trenujących – zwiększona podaż węglowodanów ma już konkretne uzasadnienie. Glukoza staje się wówczas podstawowym i najszybciej dostępnym paliwem dla mięśni, ułatwia regenerację powysiłkową i odbudowę zapasów glikogenu. W takim kontekście nawet produkty bogate w cukry proste mogą być w określonych momentach (np. po treningu) korzystne dla organizmu.
Czyli jak zwykle – kontekst i indywidualne potrzeby mają kluczowe znaczenie
Zaloguj się aby komentować