Madko, czym on tam pali.
#wies #ogrzewanie #zima #polskawieś


Madko, czym on tam pali.
#wies #ogrzewanie #zima #polskawieś


Zaloguj się aby komentować
#zima przywaliła śniegiem na moje zadupie, połamało parę gałęzi ale do tej pory nie było większych strat. Dzisiaj zaczęło wiać i nie ma prądu. Pewnie jakieś drzewo załatwiło linie. Tak więc #kawa na zasilaniu awaryjnym 😁

Zaloguj się aby komentować
Cóż, kilka cm mokrego śniegu wystarczyło. A4 Góra Świętej Anny kierunek Wrocław . Autorka Laura Nykiel. via meteoprognoza.pl
#pogoda #zima #a4 #tirowcy



Zaloguj się aby komentować
#rower #zima #zuzel #speedwaybike #zycienakrawedzi w ta stronę nie umiem się złożyć xD

Zaloguj się aby komentować
No pięknie, tylko że -7 i wygwizdów.
#zima #wschodslonca #oporniksamnawsi #poranek


Zaloguj się aby komentować
Pierwszy bałwan w tym sezonie zrobiony z dziećmi
#zima #rodzicielstwo #dzieci

Zaloguj się aby komentować
Asstra oberwała w zderzak i błotnik, bo panu w pewrzodzie zachciało się nieustąpić pierwszeństwa.
Bardzo chciał żebyśmy spisali papier i się rozstali, ale ja ani papieru, ani długopisu, ani rozeznania jak ma to wyglądać. Ergo wzywam ijo ijo.
Zanim przyjechali (jakieś 2,5 godziny) pan próbował jeszcze zmienić moją decyzję mówiąc, że po co ta policja, on mandat dostanie, ja mandat dostanę... No ja to chyba nie
Na nagraniu z rejestratora widać, że on nawet nie hamował, choć trąbiłem na niego dużo wcześniej. Niestety nawet jadąc 40 km/h i hamując do 30 nie dałem rady go minąć (i ściąć znaku), bo zjeżdżałem z górki, a na nawierzchni był lód.
Dla niego skończyło się na 1100, punktów nie wiem ile, nie słyszałem. Mnie za to czeka wizyta w ASO, bo do zrobienia jest na pewno błotnik przedni, zderzak, lusterko do lakierowania. Będzie trochę godzin i użerania się.
Dobrze, że nie udało mi się dogadać wcześniej z lakiernikiem na robienie tych błotników.
#macmajster #motoryzacja #asstra #opel #kolizja #zima #zimowypierdalaj #latonapierdalaj


Zaloguj się aby komentować
Zima nie odpuszcza, drzewa się uginają i zaczynają łamać, jest bardzo ciekawie i przede wszystkim przepięknie 😍 #zima #zimajestfajna



Zaloguj się aby komentować
#zima #heheszki no mówiłem że odśnieżę, nie trzeba mi co roku przypominać 🙂

Zaloguj się aby komentować
Ale fajnie, super klimat, śnieg tłumi wszelkie dźwięki, pieknie i nastrojowo.
A jutro pewnie będzie odwilż, jak można śniegu nie lubić, jeszcze bym zrozumiał gdyby ktoś mieszkał na Islandii albo innej Syberii, a nie w Polsce gdzie śnieg jest coraz większą rzadkością z roku na rok.
#zima #zimonapierdalaj #fotografia #przyroda #opornikcontent #oporniksamnawsi #snieg




Zaloguj się aby komentować
Zima zaskoczyła sport warszawski
Aby jednak mieć pewność i być przygotowanym na różne scenariusze, prosimy o zgłaszanie się w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebook'u @Polonia Warszawa S.A kibiców, którzy byliby gotowi pomóc w odśnieżaniu boiska przed meczem

Zaloguj się aby komentować
#zima może czas sprzedać łopatę i kupić SUV-A? 😀


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Brak kośćca w postaci @Cybulion to i bałwan mały. ;( #zima

Zaloguj się aby komentować
Ma ktos z was odśnieżarke do śniegu elektryczna albo spalinowa? Szukam jakiejś takiej nie za dużej zeby nie jakas krowa byla bo nie mam na to miejsca. Stwierdzilem, ze trzeba iść do przodu z technologia :D
#zima #odsniezanie #snieg

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miłej niedzielusi, niech ciepełko kusi.
...w końcu i u mnie śnieżek.
#zima #kominek #ogien #zimonapierdalaj #oporniksamnawsi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować