Czas na zmiane z adidasów na kozaki w autku.
#motoryzacja #zima

Czas na zmiane z adidasów na kozaki w autku.
#motoryzacja #zima

Zaloguj się aby komentować
Brr ale paskudnie. Jakieś Silent Hill albo inny Stalker...
#jesien #zima #poranek #mgla #przyroda #drzewa


Zaloguj się aby komentować

Górskie jeziora, w tym Morskie Oko, pokrywają się o tej porze roku pierwszą warstwą lodu. Tatrzański Park Narodowy apeluje jednak, by nie dać się zwieść pozorom, i nie wchodzić na zamarzniętą taflę - ta jest bowiem bardzo cienka i w każdej chwili może się załamać. W niedzielę na Morskim Oku duża...
W końcu była chwilka, żeby wyskoczyć poza asfalt. Śniegu już malutki, więc wystarczył tylko tylny napęd. https://jumpshare.com/s/GWgo40EJ5W7GqzRgNVaA #nivaznegdziedroga #zima #offroad #gownowpis





Zaloguj się aby komentować
#zima
Co narzekasz @zuchtomek jak tu śniegu po kolano xD


Zaloguj się aby komentować
Ciocia śmieszek mi wysłała, wiec podaje wam dalej XDDDDD #grazynacore #zima #memy #humorobrazkowy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj był, a dziś już znika.. Najgorzej.
Dobrze, że nie dałem się długo namawiać i zdążyliśmy skorzystać :3
#snieg #zima #tatacontent #chwalesie #rodzicielstwo #sanki #czujedobrzeczlowiek + bonus #pokazpsa #smiesznypiesek bo nie wiem, która miała większą radochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)




Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry i chyba od razu dobranoc. Zrobiłem kawkę, słonko wstało, dopiłem kawkę i słonko zrobiło "papa, do jutra!".
Pozdrowienia z północnej Norwegii! To moja pierwsza wyprawa na taką północ. Jestem zakochany w ciszy, której nie znajdziesz nawet w naszych Bieszczadach.
#podroze #norwegia #zima


Zaloguj się aby komentować
To jest bałwan na miarę naszych możliwości... #zima #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #zima #prl
https://streamable.com/b0puum
@Alawar kurde... słucha się tego i niby myśli że to była jakaś apokalipsa, ale gdzieś głęboko to marzy mi się taka zima. Taki totalny rozpierdol po -15-25 stopni, od listopada aż do marca. A nie jak od ostatnich 10+ lat, "zima", gdzie na 3 dni temperatura spada do zawrotnego 1 stopnia poniżej kreski, na 2 może napada śniegu, który utrzyma się więcej jak pół dnia, bo albo się sam roztapia, albo zaraz jadą i napierdalają taką ilością soli, żeby razem ze śniegiem rozpuściło też auta, buty i asfalt, a we wszystkich mediach klasycznie pi⁎⁎⁎⁎lą o "zimie stulecia", bo na 5 minut drogi nie były idealnie czarne i matko bosko jak tak można.
@Alawar też pamiętam. Dzikie czasy, kiedy dzieciaki miały w zimę frajdę, bo przynajmniej poznały co to zabawy na śniegu przy -10 i chciały wybywać z domu. Przychodziłeś wymęczony, czasem i przemoczony, obiad się wpierdalało jakby zaraz miał zniknąć, do tego ciepła kąpiel i nie można się było doczekać następnego dnia. A dzisiaj co jest? 1 stopień, więc przewrażliwiona mamuśka ubierze dzieciaka jak na Syberię, przez co nawet jakby tego śniegu było i chciał się pogonić z innymi, to zrobi 5 kroków i zaraz się spoci. Śniegu nie ma nawet na ulepienie jakiegoś faktycznego bałwana, a o zjeżdżaniu z jakiejś górki to można pomarzyć, bo i po czym zjeżdżać. Iść też się nigdzie nie chce, bo i tak wszędzie jest błoto pośniegowe- drogi, chodniki, nawet jakieś parki zajebane syfem, w którego wlezienie od razu powoduje, że masz dość. Autentycznie szkoda mi współczesnych dzieciaków, że nigdy nie poznają jaką zima faktycznie potrafiła dostarczyć frajdę
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tegoroczną edycję #pokazbalwana czas zacząć!
#zima #chwalesie #balwan


Zaloguj się aby komentować
Podczas moich codziennych spacerów po Tychach zacząłem nagrywać krótkie filmy z miasta, lasów i Paprocan. Dziś trafiłem na piękny klimat – mocny opad śniegu i zasypany las.
Jeśli lubicie spokojne ujęcia natury, real-life ambience i takie „życie tu i teraz”, to zapraszam do obejrzenia dzisiejszego spaceru.
W planach mam okoliczne lasy, miasta jak i w miarę możliwości będę wyjeżdzał dalej aby coś fajnego pokazać.
Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś zostawi suba lub komentarz (。◕‿‿◕。)
#ambient #przyroda #natura #relaks #zima
Zaloguj się aby komentować
No i wpadła śnieżyca, na wieczór robi się bajkowy klimat
#snieg #zima #bajka #klimat


Zaloguj się aby komentować
No i stało się. Dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie widziałem chujoczłapy...
#zima #modadamska #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Bombelki somsiadów takie cudo wczoraj stworzyły pod garażami... Polska zima bywa przepiękna - nawet aparat w telefonie przy okazji łapie taki niebieski filtr :)
#zimowypierdalaj #heheszki #zima #pokazbalwana


Zaloguj się aby komentować
ŚNIEEEEG!!!
#zima
lubicie takie rękawiczki z jednym palcem? #zima #zimonapierdalaj #heheszki #koty


Zaloguj się aby komentować