#zima #zimowypierdalaj #uwagaslisko #wroclaw
Korespondent z Wrocławia melduje:
Ludzie robio brejkdensy na ulicy niezlaeżnie od wieku.

#zima #zimowypierdalaj #uwagaslisko #wroclaw
Korespondent z Wrocławia melduje:
Ludzie robio brejkdensy na ulicy niezlaeżnie od wieku.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale piękna szklaneczka się robi w #warszawa
Wesoło dziś będzie na #sor już jedną babcię zdejmowałem z parkietu.
Stłuczusi też coś czuję sporo dziś będzie.
#mzawka #mroz #wypadki #lod #szklanka #zima #gololedz


Zaloguj się aby komentować
Dawno się tak dobrze nie bawiłem jeżdżąc po drogach publicznych
#gololedz #zima
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przynajmniej szroniki ładne.
#szronboners #zima #lod #szron #zimonapierdalaj #fotografia #mroz


Zaloguj się aby komentować
W końcu słońce ale za jaką cenę (-14).
Ostatnio słońce widziałem zeszłą środę, przez momencik.
#zima #wschodslonca #mroz #slonce


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Shieeeet, o której tak mróz chycił.
O północy było jeszcze koło zera.
Pożar w burdelu bo niektóre rzeczy na balkonie zamarzły.
#zima #swieta #mroz



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaraz będzie ciemno! #heheszki #nieheheszki #pogoda #zima #mgla

Zaloguj się aby komentować
21 grudnia:
Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek
Dzień Orgazmu
Pierwszy Dzień Zimy
Światowy Dzień Koszykówki
Dzień Pamięci o Poległych na Misjach
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #koszykowka #zima #zimonapierdalaj #orgazm

Zaloguj się aby komentować
A mówili zostań ogrodnikiem.
Zimą będziesz sobie odpoczywał.
Nie tędy droga.
Przyjdzie taki jeden @myoniwy i mówi
mam pomysł...
Jaki?
Sprytny k⁎⁎wa...
#ogrodnictwo
#drzewa
#ogrod
#zima

@Half_NEET_Half_Amazing Nie no skąd ten pomysł. Ani nie pada. Ani nie mam mrozu. Nie jest też gorąco. No nie wiem może gdyby płacili więcej. Lub chociaż cokolwiek.
Ale w sumie no nie mam się czego przyczepić. Jednakże istnieje taki współczynnik jak złośliwość rzeczy martwych. Ale to trzeba przemnożyć razy pi.
Zaloguj się aby komentować
No w końcu się trochę rozjaśnia, bo ile można...
#zachodslonca #natura #chmury #fajnechmurki #fotografia #zima (ta jasne)


Zaloguj się aby komentować

W Jukon w Kanadzie odnotowano -53 stopnie Celsjusza. To najniższa temperatura w tym rejonie od 1977 roku - podali meteorolodzy. Dane pochodzą ze stacji meteorologicznej w Braeburn w Jukonie. Pomiar wykonano w środę rano na wysokości 681 m n.p.m. Meteorolodzy tłumaczą, że ta rekordowa wartość (-53...
#pogoda #zima Ale brzydko jest teraz. A było tak fajnie.

Zaloguj się aby komentować
Żona wie co lubię i podziela moją pasję. W koncu bede mial gdzie schowac igly i nici.
#zima #lyzwy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurde, już zaraz przesilenie zimowe. Idzie w dobrą stronę
#zima
Zaloguj się aby komentować
No i powymieniane, można śmigać bezpieczniej, adidasy już się ślizgają na mokrej nawierzchni, kozaki powinny lepiej się trzymać drogi.
#motoryzacja #opony #zima





Zaloguj się aby komentować