#zwierachscontent #zima
Pługuję, ale wykonawca dał ciała i nie ma soli xD
Czego powinienem teraz użyć?

#zwierachscontent #zima
Pługuję, ale wykonawca dał ciała i nie ma soli xD
Czego powinienem teraz użyć?

@dradrian_zwierachs Na pewno użyjesz papierosa. Skoro kładziesz je (wraz z zapalniczką) tuż obok kierownicy, to papierosy stały się jednym z Twoich "Atomowych nawyków", jeśli użyć porównania Jamesa Cleara.
Czytam teraz tę książkę i zacząłem zauważać mnóstwo różnych rzeczy, które kształtują moje nawyki.
Zaloguj się aby komentować
Życie niejebajka, ale od kilku dobrych tygodni w Polsce w dzień i w nocy sypie śnieg, a do tego trzyma mróz. Toć to istny bajkowy klimat! Dla starszych pokoleń, to nic szczególnego, bo tak powinno być, w końcu tak było kiedyś. A jednak, w ostatnich dniach, zobaczyłem coś, co mnie urzekło i złapało za serce: kilkuletnie dziecko, które widziało od przypadku do przypadku trochę śniegu w ostatnich latach, mogło w końcu w niektórych rejonach Polski po raz pierwszy pojeździć na sankach, zjechać z ośnieżonej górki, czy poślizgać się na lodzie. Widok był urzekający. Mnóstwo rodziców i dziadków razem z dziećmi i wnukami na białym tle. Każdy chciał się nacieszyć białym puchem. Jedni lepili dużego bałwana. Drudzy rzucali się śnieżkami, a cała reszta przypadkowych przechodniów po prostu to obserwowała z uśmiecham na ustach. Odżyły wspomnienia. Pomyślałem sobie: nareszcie widzę coś, co było mi dane obserwować za wcześniejszych lat. Domyślam się, że nie wszystkim z nas z racji odśnieżania, czy innych porządkowych prac się to podoba, ale zima rządzi się swoimi prawami i pewnych rzeczy nie przeskoczymy, tym bardziej warto wrzucić na luz...
#snieg #zima #2026 #sanki #sniezki #wiadomoscipolska #mroz #balwan



Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zimno, wieje, mróz, a kotroler szczęśliwy jak dziecko, aż mnie zaczepia do zabawy.
#opornekoty #kotyzdzialeczek #koty #zima #mroz #chlopakizdzialeczek




Zaloguj się aby komentować
- 20 to już jest coś
edit no proszę nawet do -25 xd
https://www.youtube.com/watch?v=folG-ePh7a4
#pogoda #zima

Zaloguj się aby komentować

Przewoźnicy odpierają zarzuty po paraliżu na drodze ekspresowej S7. Dziennikarz RMF FM dotarł do listu, który organizacje zrzeszające firmy transportowe wyślą dzisiaj do Ministerstwa Infrastruktury. Chodzi o ogromne korki, w których setki kierowców utknęło w czasie wtorkowej śnieżycy na wysokości...
z takim wariatem żaden domek w Bieszczadach nie straszny #pdk
#samochody #motoryzacja #audi #zima #offroad

Zaloguj się aby komentować
so_much_cocaine.jpg
#koty #opornekoty #kociakizdzialeczek #chlopakizdzialeczek #snieg #zima #zimonapierdalaj





Zaloguj się aby komentować
O 16:00 odśnieżylem samochód. O 18:00 było już z 5cm. Jak połowę auta odśnieżylem szczotą, druga połowa już była pod śniegiem. Fajnie się jechało, autko robiło ziuuu na boki.
Jak dla mnie super.
Przestało padać chyba koło 20, na szczęście, bo o 02:00 wystarczyło tylko zamarznięte szyby oskrobać.
Patrząc na mury itd, wszystkiego razem spadło min. 25cm.
Do tego brak wiatru, mróz śmieszne -3c.
Wczoraj szczeniaki wyszalały się w śniegu, wróciły przemoczone i przeszcześliwe. Dzisiaj powtórka.
Idealna zima. Zajefajnie, 2 lata czekałem.
#zimonapierdalaj #snieg #zima #sylwester






Zaloguj się aby komentować
Zatęskni za piecem kaflowym ten komu się pompa ciepła zepsuje.
Znajomy rok temu przeszedł na ogrzewanie pompą ciepła. Po 7 miesiącach przestała działać 25 grudnia wydała ostatnie tchnienie. Serwisu wciąż brak..... gdyż nie mają dostępnych serwisantów, pierwszy termin 5 stycznia.
Teraz tylko płakać jak przyjdzie rachunek za grzejniki elektryczne.
#zima

Zaloguj się aby komentować
A dajcie spokój z taką pogodą... Nie pamiętam, kiedy widziałem -18...
Za chwilę będzie potrzeba kabli, żeby odpalić najpierw kierowcę (przed próbą odpalenia auta rano).
No i standardowo jak to u mnie - żółta lampka. Wcześniej była świeca do wymiany, teraz prawa przednia żarówka od świateł. Mam zapasową, ale przy tej temperaturze nie mam zamiaru łapą tam grzebać...
#zima

Zaloguj się aby komentować
#zima
w zimę do samochodu zapakuj:
koc, termos z gorącym napojem, powerbank, latarkę, szczotkę do odśnieżania, małą łopatkę do odkopania się z zaspy.
nie zapomnij bo to jest najważniejsze:
KOMPLET OPON ZIMOWYCH DO TIRA I NACZEPY - barany jeżdżą na wielosezonie a później jest płacz bo drogę blokują

@dej_mam_chorom_curke ten Star od nowości do zlokowania nie zrobi takiego przebiegu co ciągnik siodłowy w rok
Tak to wygląda niestety
Zaloguj się aby komentować
Wyszedłem wczoraj na spacer W Księzycową Jasną Noc, a wracałem jakbym opuszczał Stalingrad.
Gdyby nie to, że nie miałem jak ryja osłonić, aż zaczął piec, a kaptur nic nie dawał, to by było nawet fajne.
#zima #spacer


Zaloguj się aby komentować
Z Marylką na sankach
#zima

Zaloguj się aby komentować
Zima zaskczyła drogwców nie ma co
#pogoda #zima
Zaloguj się aby komentować
Widać zabory. #pogoda #zimowypierdalaj #zima #mapy

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #zima A tak wygląda snieżyca "z boku". Na żywo przypominało gęsty dym. Drugie zdjęcie po wjeździe w "dym". 5 kilometrów dalej słoneczko i czysty asfalt.


Zaloguj się aby komentować
Gdy przedzierasz się przez zaspy jest jedna zasada:
,,Kto hamuje ten przegrywa."
Jednak przyznam się, że zrobiło mi się ciepło, gdy na szybę wpadło tyle śniegu, że wycieraczki go z 10 sekund zrzucały, a z dwóch stron miałem rowy głębokie na dwa metry.
#lesnapracbaza #pracbaza #las #zima

Zaloguj się aby komentować
Obudzony, ale jakimś kosztem?!
Trzeba na psacer, jezioro częściowo zamarznięte, napalone, dzień wolny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #bialegowno #zima #urlopzhejto #psy #kujawy



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować