Cybulion★Liderw cybulion jest inny2025-11-29T11:53:41+01:0016#zima Co narzekasz @zuchtomek jak tu śniegu po kolano xD166Udostępnij
zuchtomek2025-12-01T13:38:39+01:000@Cybulion Panie, jak to moja młoda mówi - "nawet do kaloszków by się nie nasypało", gdzie Ty tam do kolan widzisz
Cybulion★2025-12-02T10:48:15+01:002@zuchtomek Panie, pelno sniegu w lakierkach xD. Spodnie mokre do kolana.