Czy to znaczy że jestem w 26% gejem?
#gownowpis #zalesie

Czy to znaczy że jestem w 26% gejem?
#gownowpis #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Ale te wszystkie nowe radia są popierdolone, chciałem sobie podładować telefon na porcie usb w samochodzie bo zapomniałem swojej ładowarki usb.
Nie da sie bo to gowno radio wymusza użycie android auto i fak się rozłącza i próbuje połączyć co trzydzieści sekund mimo że ustawiłem sobie w telefonie opcje tylko ładowanie.
Projektantowi i programiście k⁎⁎as w rzyć za takie wymuszania.
#gownowpis #programowanie #telewizja #android #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jaki #blackweek to gówno w tym kraju... XD
Od jakiegoś czasu monitoruję ceny telewizora. Chcę kupić LG OLED, 55 cali z serii C, odpowiadałby mi 2025 rok produkcji. Chcę go kupić bliżej świąt, lub po świętach, no chyba żeby jakoś zaraz pojawiła się super okazja na niego, no bo ten Black frajer.
Na Allegro widziałem że stabilnie się utrzymywało około 4000.
Szanowni państwo, od poniedziałku bomba. Zbliża się finał tej wspaniałej okazji i w związku z tym najtańszy jest już za 4100 xd
Co będzie w piątek? 4500 czy szalona obniżka do 4000?
#patologiazmiasta #telewizory #zalesie
@ZohanTSW blackweek to ściema jak c⁎⁎j i to nie tylko u nas. Nakręcają korporacje nasze konsumenckie zapędy żeby kupować. Kuszą promocjami, ofertami 2+2 wyjdzie taniej w momencie kiedy trzeba Ci sztukę. Handel w Internecie też nie pomaga bo przez niego siadają małe sklepy osiedlowe. W pewnym momencie to wszystko j⁎⁎⁎ie. Skąd wiem? Bredzę i za dużo grałem ostatnio w Cyberpunka xD
Zaloguj się aby komentować
I po co mi to kurde całe klikanie było.
#gownowpis #zalesie #zebropioruny

Zaloguj się aby komentować
Te opony to jeszcze dużo mięsa mają co będę wymieniać.
Też opony:
#zalesie #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
W mojej odśnieżarce do śniegu, żeby zdjąć potężne wystające rączki, trzeba najpierw zdemontować koła xd super rozwiązane
#zalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
No i stało się. Dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie widziałem chujoczłapy...
#zima #modadamska #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Ehhh, 22 a na siłowni znowu pełno pedalstwa. Rzygać mi się chce. #silownia #zalesie #gownowpisie
Zaloguj się aby komentować
Plan byl taki, ze pojadę do roboty zrobic tylko oferty i wrócę lezec zatoki mnie napchane napieprzają ale zrodziła sie aferka z urwanym kablem, drugi kierowca byl po towar i wjechał w bramę garażowa u gościa xD stwierdził, ze sie stresował bo zakorkowal droge. następnie dwóch magazynierów o godzinie 13 sie najebało tłumacząc, ze im zimno bylo (maja ode mnie kurteczki, serdeczki jakby co!), zrobiło sie zamieszanie ogólnie juz i dopiero teraz wróciłem. Plus jest taki, ze ogarnąłem dowozki suszu wigilijnego na ten rok i jestem z siebie dumny. Zrobilem se herbatkę i leżę. Nudzi mi sie wiec to napisałem, nie mam ochoty na żaden film, czytam książkę ale tez nie mam ochoty jakoś (Goloborze - polecam) i pozostaje czekać na mecz Chelsea - Barca. Pozdrawiam Pomijając kierowców, bo ogólnie uwazam, ze sa ogarnięci tylkk ostatnio cos im nie idzie to nie rozumiem tego chlania w pracy. Goście przyjeżdżają samochodem, ochlali sie i c⁎⁎j z robotą, z tym ze maja prowadzić potem do domu. Nie wiem czy to jest kwestia pracowników na wsi magazynierów w tym przypadku, czy ogólnie tak jest.. szok #gownowpis #pracbaza #przeziebienie #zalesie #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
JA PI⁎⁎⁎⁎LE grałem sobie w lige legend no i teemo mówi że musimy wygrać w 20 min bo jak nie to on idzie bo dziewczyna pozwoliła mu tylko do 14 grać xD myślałem że on żartuje a ty w 20 min wyszedł z gry j⁎⁎⁎ny cuckold xD Chryste boje się takiego życia #leagueoflegends #gry #zalesie #zwiazki
Ja NIGDY, ale to PRZENIGDY nie zwalam winy na brak umiejętności, stabilnego łącza, nadmiar chromosomów u innych graczy z mojego teamu.
Prawda jest taka, że większość tych klaunów na jakich nadarza mi się trafić, gra jakieś comfort picki na linie, a potem się dziwią, że jak przychodzi midgame, to przeciwnicy nas grillują, bo team comp ch⁎⁎⁎wy xD
Ale to też nie wyklucza problemów o których wspomniałem na początku 😅
Zaloguj się aby komentować
Ehh, było tak blisko, a się człowiek starał. Chyba za mało SPAMu dałem

Zaloguj się aby komentować
ZUS xD
Dostałem maila, że mam od nich jakąś odpowiedź.
Wchodzę na stronę we wszystkie miejsca i nic nie ma
#zus #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Ja to nie wiem z jakiego kuriera teraz korzystać żeby nie leciał w c⁎⁎ja...
Cały dzień dzisiaj żona siedziała w domu, mało tego do 15:40 też byłem w domu i żadnego frajera nie było... Sprawdzasz okazuje się, że "nikogo w domu nie zastał" a do punktu nie oddał bo ten niby przepełniony.
Już mnie c⁎⁎j strzela z tymi zjebami
#kurier #zalesie

Zaloguj się aby komentować
No pojebie mnie zaraz.
Będąc jeszcze na Hawajach dostałem info z banku, że minął jakiś termin na wypisanie hipoteki innego banku, który złożyłem pół roku temu. No więc mail do doradcy, po którym dostaję info, że muszę złożyć wniosek o przyspieszenie rozpatrzenia wniosku (jak w Asteriksie). Mówi mi jeszcze, że mogę mailem to wysłać do sądu, ale nie może znaleźć adresu.
No więc dzień po przylocie dzwonię do sądu się upewnić gdzie to mam złożyć i jeszcze raz dostaję informację, że mogę mailowo, ale że ma być podpisany elektronicznie. Super, jakiś progres. Podpisuję więc profilem zaufanym i kolejnego dnia (piątek) rano wysyłam owy podpisany wniosek na maila konkretnego wydziału sądu. Późnym popołudniem dostaję zwrotkę, że halo, co to za wysyłanie wniosków, takie coś to tylko pocztą lub osobiście... No k⁎⁎wa...
Sąd zaraz się zamknie, więc idę do sądu dnia kolejnego (dzisiaj, w poniedziałek) (idę, bo oczywiście przed wylotem na Hawaje zapomniałem zmienić opony na zimówki, a śniegu dzisiaj po kostki). Po odczekaniu pół godziny w kolejce podchodzę do okienka i Pani będąca tam chyba za karę oznajmia mi, że nie przyjmie tego wniosku bo nie ma potwierdzenia. Na pytanie jakie do cholery potwierdzenie mówi mi, że mojego kresytu. Oczywiście sam dowód osobisty nie wystarczy. Co za różnica dla sądu, czy to mój kredyt, przecież nie wnoszę o udostępnienie poufnych danych tylko kurde chcę, żeby mój oryginalny wniosek nie był rozpatrywany rok. Oczywiscie korelacja, że oba wnioski zostały złożone przez tą samą osobę, co jest równoznaczne z tym, że to mój kredyt jest już dla sądu górą nie do przejścia.
Może jutro mi się trochę poszczęści...
#chujmiwdupe #wolnesady #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Przez to białe gowno mam klasycznie zapalenie zatok jak co roku w pierwsze śniegi. Jakby mi ktos po łbie jeździł igłą. #zalesie

@kopytakonia
Jakby mi ktos po łbie jeździł igłą.
A też masz tak jak ja?
Wszystko jest ok, po chwili czujesz, ze powolutku zaczyna Ci sie zatykać jedno nozdrze, az w końcu zatyka sie całkowicie. Potem czujesz jak powooooli zatyka sie cała zatoka i wtedy już wiesz ze masz przejebane i zaraz zacznie napierdalać. Nie cierpię tego uczucia zapełniającej sie zatoki -_-
Zaloguj się aby komentować
#zalesie miałem być w teatrze oglądać kamile barr,ale nie wyszło i słucham czeskie piosenki

@PlatynowyBazant https://youtu.be/IX3j84DJAGo mój ulubieniec ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
Zaloguj się aby komentować
Moze i ptaszki nakarmione, widoki za oknem piękne ale to dalej białe gówno. Zważywszy że dziś nocka w robocie
#zimowypierdalaj #pracbaza #ogrodnictwo #zalesie #gownowpis #ptaki #100twarzykolejarzy #kolej


Zaloguj się aby komentować
Przepraszam bardzo, proszę mi stąd zabrać to białe g*wno. Z góry dziękuję.
#zimowypierdalaj #zalesie #gownowpis #radom

Zaloguj się aby komentować
Ale jestem dzisiaj smutny i przybity.
Trzy tygodnie temu wziąłem od babci i dziadka ze wsi trzy małe kotki, które tam miały małą szansę na przeżycie zimy.
Wyleczyłem je i szukałem im nowego domu.
Na początku tego tygodnia napisała do mnie jakaś dziewczyna, że chciałby kota, bo ma dwóję dzieci. Powiedziałem, że jak ma dwójkę dzieci, to może weźmie dwa koty
Mówię do mojej dziewczyny, że może ostatniego sobie zostawimy. Dwa pójdą razem, to nie będą tęsknić, a ten ostatni przyzwyczai się do naszego kota i wszyscy zadowoleni. A ona, że "po co", "mamy jednego, wystarczy".
Kilka godzin później napisała inna dziewczyna, że też wzięłaby kotka. Zastanawiałem się mocno, czy na pewno chcę oddawać tego ostatniego, ale moja trochę naciskała, że ona nie chce drugiego kota. No to odpisałem, że jest jeden do oddania.
Wczoraj poszły dwa, przez co czułem duży smutek, bo przez te trzy tygodnie mocno się do nich przywiązałem, szczególnie że wyłącznie ja się nimi zajmowałem w 100%.
A dzisiaj poszedł ostatni, którym najbardziej musiałem się opiekować przez problem z oczami, który wskakiwał mi często na ramię, wspinając się po ubraniu. Nawet myślałem, że ta dziewczyna zrezygnuje, bo nie chciałem odwalać jakichś dziwnych akcji, że przyjedzie i nie dam jej kota, bo też wyglądała na taką zaangażowaną, żeby go wziąć. Jeszcze pół godziny przed oddaniem spał mi na bebzonie mrucząc. Musiałem go łapać, bo zaczął uciekać od przyszłej właścicielki i oddawałem go z żalem i myślą, że sam mógłbym go przygarnąć, bo dobrze dogadywał się z moim kotem i był niesamowicie grzeczny.
A moja mi mówi teraz po oddaniu, że w sumie to fajny był i faktycznie mogliśmy go zostawić. NO K⁎⁎WA MAĆ JA PI⁎⁎⁎⁎LE.
I niby spoko, że zapewniłem im nowy, zapewne sporo lepszy dom. A z drugiej strony czuję żal po stracie, bo była możliwość go zostawić, tylko zjebałem bo posłuchałem baby.
#koty #zalesie

Zaloguj się aby komentować