Zaloguj się aby komentować
Rodzina pojadła, wszyscy poszli sobie grać w Monopoly, a ja mogłam w tym czasie spokojnie posprzątać, naczynia pomyć i nakryć do obiadu 💛 nieironicznie absolutnie najlepsza część świąt.
A teraz książeczka i czytanko, póki się wszystko nie przetrawi 💛
#gownowpis #swieta #wielkanoc

Zaloguj się aby komentować
Będzie Was Piłat r⁎⁎⁎ał w d⁎⁎e!
#heheszki #humorobrazkowy #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i na reszcie trochę odpoczynku. Dzieci się bawio, kiełbaska dochodzi a browar wchodzi :D
Wesołych świąt!
#gownowpis #swieta

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wesołych Świąt ;) Robin Hooda z Costnerem dają na TV4.
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wesołych Świąt Wszystkim!
moje pierwsze święta ever poza domem rodzinnym
#wielkanoc #swieta

Zaloguj się aby komentować
Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.
Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką. Potem znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą. (。◕‿‿◕。)
ʕ•ᴥ•ʔᶘᵒᴥᵒᶅ^̮^
#oswiadczenie #zwiazki #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt mordeczki moje. Niech żyje wam się lekko
Chyba grafik nie dostał premii bo jajek nie ma w logo w tym roku.
#wielkanoc #swieta
Zaloguj się aby komentować
Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim zainteresowanym.
Niezainteresowanym dobrego dnia i może coś dobrego wpadnie do ryjca
Wszystkim zdrowia i pięknej wiosennej pogody
#swieta #wielkanoc
Zaloguj się aby komentować
Ale się zrobiła świąteczna atmosfera...
#niemcy #swieta #terroryzm

Zaloguj się aby komentować
#dodajtag #hydepark #swieta
we Włoszczowie jak we wszystkich świętych.

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #swieta
Zaloguj się aby komentować
Moja mama zawsze, ale to zawsze, znosi mi do domu niedorzeczny szajs okolicznościowy.
Tym razem padło na ogromne jajo z gipsu. Po co? Nie wiem. Ważne, że ją cieszy ^^
Wszystkiego najlepszego hejto i kochajcie swoje mamy! ;)
#swieta #gownowpis #wielkanoc

Zaloguj się aby komentować
Stały punkt wizyt u babci.
Wygląda wspaniale. Dziwne, bo czuję się chujowo.
#swieta #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Mamuśka w tym roku sernik "po dubajsku" robiła czyli z kremem pistacjowym i prażonymi pistacjami na spodzie z ciasteczek typu oreo. Miałem nie ruszać bo na jutro ale nie mogłem się oprzeć xD Będzie opierdol że napocząlem ciepłe ciasto ale warto bo mama robi najlepszy sernik. pieczony na parze wodnej czyli wstawia się blaszkę w inną większą blaszkę z wodą więc jest taki kremowy i puszysty. Oczywiście bez rodzynek.
#pieczzhejto #swieta #gotujzhejto

@Alembik mnie za każdy razem sernik z kąpieli wodnej wychodził bardziej zbity, konsystencją przypominający sernik na zimno.
Zamiast tego do sera dodaję szklankę mleka. Rośnie pięknie i ma bardzo delikatną i puszystą teksturę.
W tym roku upiekłem najlepszy sernik w karierze (a piekłem w sumie z 7 razy
Zaloguj się aby komentować