Zaloguj się aby komentować
Podobno kto pyta błądzi razem z innymi, więc zapytam bo w kupie raźniej. Czy klasa energetyczna C w pralce jest spoko czy nie spoko? Nie wiedziałem w ogóle, że zakup pralki może być aż tak skomplikowany xD
#kiciochpyta #pytanie #pralka #zakupy

Zaloguj się aby komentować
![[Ankieta] Drodzy! Pomożecie nam zadbać o prywatność w aplikacjach?](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/531cb52c9c3344169460ca76483d81fc.png)
Zapraszamy do udziału w krótkiej anonimowej ankiecie o ochronie danych i codziennych nawykach związanych z prywatnością na smartfonie.
Wypełnienie zajmuje 5–10 minut
Tylko 15 pytań
Link do ankiety: https://yuno.internet-czas-dzialac.pl/ankieta-ux
Ankieta została opracowana przez zespół UX w...
#temu #pytanie #gownowpis
Chciałem kupić sporo duperel typu etui do telefonów dla całej rodziny, lampkę dla syna do czytania, stojak na słuchawki, folie na winyle w sporej ilości, różne akcesoria do czyszczenia sprzętu audio itp. bzdury. Nawkładałem do koszyka. Jest tego za ponad 200 zł i jednak trochę się waham, że wpierdzielę kasę w jakiś szrot totalny. Kupujecie tam? Może wychodzę na głąba, ale serio nic nigdy nie kupiłem na Temu. Niby dwie stówki nie majątek, ale byłoby mi szkoda.
Zaloguj się aby komentować
Jakas serwerownia płonie czy co, że znów pół internetu zdechło?
#internet #pytanie ?
Zaloguj się aby komentować
Parę dni temu dostałem smsa z Tmobile z pytaniem "czy już nie czas przejść na abonament?" (za jedyne 2x więcej xDD). Dzisiaj z konieczności musiałem jechać do drugiego biura, które jest położone dosłownie 3 minuty z buta od jednego ich salonu i przyszedł mi taki sms. To jest creepy, czy może to być przypadek? Oni mają prawo lokalizować klientów po logowaniach na BTS?
#technologia #szpiegujo #pytanie #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
Czy są jacyś sprawdzeni, ale nie mainstreamowi producenci okularów przeciwsłonecznych? Poszukuje okularów, które będą miały polaryzacje i rzeczywisty filtr UV, a nie tylko w cyferkach na kartce. Lubię Pilotki (Aviator). Nie muszę mieć znaczka Ray Ban na okularach. Nie raz pomagaliście znaleźć coś dobrego to liczę na to, że i teraz pomożecie :)
#cokupic #okulary #zakupy #pytanie #pytaniedoeksperta #modameska #moda
@Miszcz_Joda ja korzystam z tych https://mellerbrand.com/
Fajne kształty, polaryzacja działa fajnie.
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #hejtopytanie #pytanie Ile to gówno warte? Pytam bo nie używam.



Zaloguj się aby komentować
Jestem jak śnięta ryba, wyrwanie zęba wczoraj okazało się nie do końca udane, dzisiaj chirurg - ankyloza, chyba umarłem na tym fotelu
Jakiś Metronidazol dostałem na 5 dni, i walczę ze sobą jakoś funkcjonować, ktoś coś jakieś rady? Hejto pomusz
#pytanie #pomocy
Zaloguj się aby komentować
Może ktoś napisać @Gepard_z_Libii by zdjął mnie z czarnej i mógłbym odpowiedzieć w wątku?
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
W sumie od dawna widuje na drogach takie dziwne zjawisko, a nie mam pojęcia z czego ono wynika.
Otóż - kiedy jedzie się autostradą albo inną większą drogą przez granicę polsko-czeską (najczęściej na końcu A1 albo S22), czasami po wjechaniu na stronę czeską, widać masę TIRów zaparkowanych na pasie awaryjnym. Raz nawet stali całym stadem na prawym pasie autostrady. Droga jest wtedy przejezdna, widuję to niezależnie od pory roku i pogody. Obstawiam, że wynika to czegoś w przepisach, ale nie potrafię skonstruować żadnego scenariusza, który by prowadził do sytuacji, że od razu po przekroczeniu granicy Czech tirowcy stają jak jeden mąż, w sposób średnio legalny. Ktoś może coś słyszał/wie?
#bekaztransa #gownowpis #pytanie #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
#pytanie #elektronika nie mam już siły do tych pilotów do bramy garażowej, bateria po wymianie działa jako tako przez 3 miesiące, czyli z 2m od bramy. Dzisiaj to musiałem pod napęd podejść by się brama otwarła. Miernik pokazuje 11,82V. Na samym początku to z 50m otwierało. To wina bateri czy elektroniki?

Zaloguj się aby komentować
#pytanie #pytaniedoeksperta #noirony #nocringe
Co daje wam nadzieję?
Tylko bez ironizowania.
Zaloguj się aby komentować
Szanuję Was Tomeczki, więc znowu przychodzę z prośbą o polecajkę. Tym razem chciałbym z Waszą pomocą stworzyć listę "formatywnych dzieł kultury" które kolektywnie uważamy że warto polecić do analizy albo spróbowania młodym chłopakom, żeby mieli z czego wyrosnąć na ludzi. Myślę bardziej o płycie "Kilka numerów o czymś" niż "Panu Tadeuszu". O kontrybucję w społeczności typu klan gry MMO a nie wolontariat w schronisku.
Z góry dziękuję
https://www.youtube.com/watch?v=HCHvGI0-ypA
#gownowpis #sztuka #muzyka #pytanie #pytaniedoeksperta #gry #filmy #ksiazki #polskirap
Zaloguj się aby komentować
#placzedudleusa - czarno
Jak rozmawiać z tutejszymi ekspertami by nie diagnozowali mi ciągle nowych zaburzeń i napisali wprost jakie zachowanie świadczy o danym zaburzeniu?
Jak trzeba prawidłowo postrzegać relacje?
Niczego nie mogę napisać by nie zostać zjechanym, że jestem wynaturzony, błędnie postrzegam związki, relacje rodzinę, mam za duże wymagania. Oczywiście ekspert sam pisze jedno a potem zamiast wyjaśnić to masz halucynacje i elo, a screeny pewnie przerobione.
#pytanie #psychologia #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Właściwie to czemu książka "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" była aż tak mocno nielubiana? Mi się wydawała taka średnia, ale nawet polubiłem tego syna Harrego.
#ksiazki #fantasy #pytanie #harrypotter

@Al-3_x bo to był paszkwil, beznadziejny fanfik którego nie dało się czytać. Ta „książka” przypominała mi „opowiadania” które pisały dzieciaki na grupach tematycznych na naszej klasie, tam był identyczny debilny wątek z córką Belli. Pisze to z perspektywy osoby która na Potterze się wychowała i 15 lat temu znała książki na pamięć.
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś do polecenia jakieś książki, jeżeli chciałbym sobie poczytać o mitologii słowiańskiej oraz nordyckiej? #szukamksiazki #pytanie #ksiazki
Zaloguj się aby komentować
#pytanie #telefony
Ma ktoś pomysł jak podłączyć stary Huawei P10 do PC, tak żeby widział pliki? Zgrywam zdjęcia ze starych telefonów i Huawei stawia opory. Mam 2 różne i obu nie widzi. Jest tylko opcja ładowania. Próbowałem HiSuitem i też nic. W ustawieniach też nic nie widzę. Może coś omijam? Ktoś coś wie?
Edit. Z Oppo i RedMi nie było problemów. Ale one są nowsze niż wyżej wspomniany.

@Djnx adb w opcjach programisty. potem instalujesz pakiet adb od googla, wbijasz adb pull /sdcard/ X:\<folder> (gdzie x to litera partycji, a <folder> to ścieżka do folderu) i masz zrzucony cały telefon. poza aplikacjami. możesz precyzyjniej opisać ścieżkę, np. adb pull /sdcard/pictures czy coś tam, ale to wtedy gdy dobrze znasz położenie potrzebnych plików.

Zaloguj się aby komentować
Pytanie do ludzi co się znają na samochodach.
Mam leciwy samochód z przebiegiem kolo 250k silnik 1.2 w gazie.
Do zeszłego roku nie robiłam w niej w sumie nic bo była niesmiertelna i poza serwisem rzeczy bieżących jak filtry, oleje, zawieszenie, hamulce itp to kompletnie nic się nie działo.
W kazdym razie kolo 230k padł mi silnik. Zrobiłam remont silnika. Później sprzęgło, wycieki spod zimmeringu, wahacze, zbieżność itp.
Konkluzja jest taka, że auto się zaczęło sypać na raz. Wszystko. Padły też wtryski. Wymieniłam już pół auta i co chwilę coś się dzieje.
Nie mam już siły do tej k⁎⁎wy. Zastanawiam się co z nią zrobić. Auto niby jest warte kolo 20k ale się boję że komuś to opchne po rynkowej a to sie bedzie dalej sypać I bede miala problemy. (dołożyłam do niej myślę kolo 10k przez ostatni rok)
Co zrobić?
#motoryzacja #samochody #pytanie
Miałem tą samą sytuację rok temu. Auto po 250k przebiegu zaczęło się sypać. Dostałem PTSD od dźwięku błędu. Po tym jak wysiadł komputer centralny stwierdziłem że nie mam już do niego siły. Auto wystawiłem opisując sytuację i naprawione rzeczy, jedyną osobą która była chętna zakupu był handlarz który wziął za 50% ceny.
@hatti-vatti Napisz proszę jakie auto, bo to sporo zmienia. [edit, widzę, Ford]
Jeśli tak dużo rzeczy zrobiłaś, to o ile auto nie ma tony korozji, potencjalne rokowania są dobre. Pytanie też, co chcesz kupić w zamian. Lepszy gruz, którego usterki znasz, niż nowy gruz, który będzie miał niespodzianki.
A jeśli na 100% sprzedajesz, to po prostu bym napisał co kiedy było robione, co jeszcze widzisz zepsute, i wystawić taniej niż średnia, ale nie o połowę taniej. Handlarze i tak się pewnie odezwą, i pozwoli Ci to oszacować ile faktycznie mogą za to dać. A kiedy podpiszesz umowę z handlarzem, to masz po problemie.
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do użytkowników pasów do pomiaru HR.
Mój chyba mi zaczyna szwankować. Zauważyłem że na wykresie mam czasem stałe linie z jedną wartością. Myślałem, że bateria ale na 2 różnych pojawia się tak samo. Więc chyba wina paska. Około 2 lat ma, normalne?
Wymieniacie swoje często?
#pytanie #bieganie #pashr #tetno

@Qwapi Garmin HRM Pro Plus również, ale przerzucam się na Corosa naramiennego, bo wkurwia mnie, że pasek jest git, ale jak raz się zacznie coś sypać z gumą dookoła elektrod to zaczyna się agonia i nie można z tym nic zrobić. A Corosik dwa razy tańszy gdzieś tak, a na moje bieganie amatorskie raczej wystarczy (plus brak gumy, tylko sensor i pasek materiałowy).
Zaloguj się aby komentować