Przeglądałem zdjęcia i przypomniało mi się jak kiedyś grałem w #kingdomcomedeliverance . Wyższy poziom immersji. xD
#sredniowiecze #rekonstrukcjahistoryczna #grykomputerowe

Przeglądałem zdjęcia i przypomniało mi się jak kiedyś grałem w #kingdomcomedeliverance . Wyższy poziom immersji. xD
#sredniowiecze #rekonstrukcjahistoryczna #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Die Young - pełna giera, nie prolog - jest do zdojenia za free z indiegala
https://www.youtube.com/watch?v=wJRHKah1S-w
linczor: https://freebies.indiegala.com/die-young
#darmowegry #grykomputerowe #indiegala
Zaloguj się aby komentować
Tak bylo
#heheszki #grykomputerowe #wiedzmin #wiedzmin3 #wiedzmin2

Zaloguj się aby komentować
Dorośli ludzie nie powinni grać w gry komputerowe.
#gry #grykomputerowe #doroslosc #spoleczenstwo #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Czy tez czekacie jak glupi na #wiedzmin4 ?
Ja juz oszczedzam na nowego lapka( inb4- wiem,ze stacjonarka bedzie miala lepsze parametry za te same pieniadze).
Ciagle ogrywam #wiedzmin3 i dalej jest 10/10.
#gry #grykomputerowe

@cyberpunkowy_neuromantyk
Jedynka i dwojka byly calkowicie agrywalne,natomiast trojka bije je pod tym wzgledem.
Owszem,fabula w dwojce lepsza,ale co z tego jak nie ma w ogole przyjemnosci z gry?
@jimmy_gonzale
Oby nie,bo to bylby dramat.
Ale moga to zrobic,bo gnojaki lubia takie pierdy.
I wszystko musi byc multiplayer.
@Helpdesk
Nie jestem zainteresowany.
Jedynka była taka... kościana i drętwa jak szkielet XD Ale cholera... coś w sobie takiego miała, że lubię do niej wracać (do fabuły, za mechaniką nie tęsknię nic a k⁎⁎wa nic xD) "Nie chcę żadnej k⁎⁎wa bratniej pomocy... to stwierdzenie źle mi się jakoś kojarzy".
Dwójka była bardzo krótka, ale postaci było cholernie pyskate tam i za to ją kocham
"Iorweth: No no, Vernon Roche (i cała litania zasług, kim Roche nie jest)
"Vernon: Iorweth - zwykły sk⁎⁎⁎⁎syn"
No i na kurwich dupach przed ocean to klasyk.
W Trójce mi wieśka mocno ugrzecznili
@jajkosadzone Mam nadzieję, że ten system walki zmienią, bo jest zbyt prostacki. Nie jestem jakimś hardkorowy graczem i męczyłem się trochę w Dark Soulsach, ale w W3 to zakładaliśmy się ze znajomym kto się podejmie zadania z większą różnicą poziomów. Skończyliśmy chyba na różnicy 12 poziomu względem przeciwnika. Nikomu nie chciało się już bić tych bossów dłużej niż godzinę.
Zaloguj się aby komentować
Szukam gier opartych na budowaniu lub zwiedzaniu podziemii w klimatach Morii/Khazad-Dum z Władcy Pierścieni, planszowe lub komputerowe. Kojarzy ktoś takowe?
Do tej pory przypasowało mi Diablo i Dwarf Fortress.
Tylko proszę mi nie pisać o Minecrafcie 😉
#gry #gryplanszowe #grykomputerowe #pytanie

@bori jak grałeś w Dwarf Fortress to dobrą alternatywą jest Rimworld
a jak chcesz podziemne lochy to podsyłam klasyka jak dungeon keeper 1 i 2
Z innej beczki gry ale też gdzie często siedzi sie w podziemiach i błądzi to Grimrock
Może jeszcze Darkest Dungeon 2 ale to taki crawler.
A jak diablo podobne to Grim Dawn, a ze staroci Nox, Shadow Flare,
takie azjatyckie diablo: Throne of Darkness
A klasyczne to Dragon Age, Evil Island, Dungeon Siege..
No jest tego sporo do wymienienia jeszcze
Zaloguj się aby komentować
#grykomputerowe #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
Właśnie jestem po sesji Resident Evil Village i ło k⁎⁎wa, co ja sobie myślałem i czego oczekiwałem. Siódemkę przeszedłem jako pierwszego Residenta w karierze bo nigdy nie jarała mnie ta seria ale ta część zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Wszystko tam było jakieś takie bardziej wiarygodne, poważne i mniej "growe" i u mnie to za⁎⁎⁎⁎ście zagrało a momentów strachu znalazłem tam sporo. Choć widziałem jakieś tam trailery Village to nie dotarło, że jest to bezpośrednia kontynuacja siódemki przez co mam w tej chwili konkretne WTF, żeby nie powiedzieć iż jestem wręcz zażenowany. Co oni z tego, k⁎⁎wa, zrobili? Początek zapowiadał naprawdę godny sequel ale jak dotarłem do zamku no to k⁎⁎wa koła mi siadły - groteska i normalnie pastisz gatunku. To zwyczajnie nie pasuje do klimatu poprzedniczki, no jakby kompletnie inne uniwersum. A te postaci, które w poprzedniczce były lekko groteskowe ale chociaż wiarygodne, to tak tutaj wyglądają jak zbieranina bohaterów Marvella czy k⁎⁎wa Power Rangers. Z lekkiego horroru zrobili parodję bajki fantasy. Jeszcze tylko brakuje Szalonego Kapelusznika albo Królewny Śnieżki. Coś tam czytałem, że według twórców siódemka wyszła im "za mocna" i chcieli trochę zluzować ale bez jaj - to jak do tej pory najzabawniejsza - niestety niezamierzenie - gra w jaką grałem od lat. Ładnie tam ćpają w tym Capcomie.
Gusta, guściki. Osobiście mi Village podobał się znacznie bardziej, niż 7. Uważam także, że pasuje do gatunku znacznie bardziej, niż taka 5. Może właśnie przez to, że grałem we w sumie prawie wszystkie Residenty, bo 7 była znaczną odskocznią od serii.
Seria zawsze była poganiana przeplatana poważna historią i pastiszem I kiczem, z emo Leonem i jego "no thanks bro", cycata Jill Valentine w miniówce, boksujacym kamienie Redfieldem etc. To właśnie 7 była "najmniej" Residentowym Residentem (z głównych odsłon oczywiście), a Village wrócił trochę do korzeni, rozkrakiem stojąc między starymi seriami a zmianami w 7.
Ale rozumiem, dlaczego może się Tobie nie podobać - przeskok w tonie jest znaczny od 7, która była całkowicie poważna oprócz synka.
@Jim_Morrison - jako, że nie grałeś w poprzednie część to nie wiesz, iż to siódemka odbiegała klimatem.
Mi się podoba ta groteskowość w całej serii oraz podoba mi się bardziej "poważny" klimat siodemki - generalnie grałem we wszystkie oryginalne części oraz wszystkie remejki i każda gra z serii mi przypasowała i zapadła mi w pamięci z innego powodu.
Zaloguj się aby komentować
Po robocie odpalilem po latach wieska 3 i powiem, ze gra caly czas wciaga w opor- ciagle wciaga i ma ten hype, ze chcesz przejsc jeszcze jedna misje, odkryc jeszcze jeden znak zapytania...
Z ciekawosci sprawdzilem czy tworcy przewidzieli, ze ktoa bedzie chcial przejsc od konca( najpierw krew i wino, potem serce z kamienia, na koncu glowny watek) - niestety w trakcie rozmowy z Regisem Geralt zawsze odpowie, ze pokonali juz dziki gon...
A watki glowne przejde ze zlymi zakonczeniami- smierc syanny, evereca i ciri.
#wiedzmin3 #3wiedzmin3najlepszy #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
To będzie trochę z cyklu #internetexplorer
Red Dead Redemption 2 jest nieprzyzwoicie dobre. Nie widziałem bardziej immersyjnej gry. Ilość detali i szczegółów jest nie tyle porażająca, co wręcz... niepokojąca.
Mam wrażenie jakbym był uczestnikiem #westworld Normalnie odczuwam niepokój wchodząc w interakcje z NPCami, poruszając się po miastach itd. Niesamowita produkcja. Na pewno nie dla każdego (w tym mnie), ale jehowo, to jest arcydzieło.
#rdr2 #ps5 #ps4 #konsole #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, prawdopodobnie najlepsza gra RPG w historii, został wydany 25 lat temu, 30. października 1998 roku.
Piorunuje najlepszego z Falloutów, nie ma czasu na wyjaśnienia.
#fallout #grykomputerowe #pcmasterrace #postapo #survival #rpg #retrogaming

@jelonek chyba już żadna gra nie zbliży się do Fallouta 2 jeśli chodzi o moje top1. Ech, że to już 25 lat, czas zapieprza, a z drugiej strony dalej mało która gra może się równać swobodą daną graczowi z klasycznymi Falloutami. Co ciekawe parę dni temu po raz pierwszy skończyłem Grim Fandango, i ona też kończy dzisiaj 25 lat
Zaloguj się aby komentować
Nie podoba mi się Diablo IV.
Gdyby nie to, że gram z żoną w co-opie to już bym dawno to wy⁎⁎⁎ał w pizdu.
Nie wiem co jest ze mną nie tak. Nudzę się strasznie. Mamy coś koło 55 poziomu. Ja gram tym całym łotrem, a żona druidem-niedzwiadkiem. Jesteśmy jakby w trzecim akcie (?), no w każdym razie robimy zadania z trzeciego. Umiejętności bezbarwne. Krainy monotonne. Lochy identyczne. Walki albo nudne (stoję poza zasięgiem przeciwka i trzymam X) albo zupełnie chaotyczne (nie widzę co się dzieje na ekranie i tylko patrzę jaki um mi się zrestartował i kontroluję poziom życia). Brak epickich bosów.
To już trójka która była słaba, była dla mnie jakaś taka bardziej grywalna. Jak dla mnie porażka zupełna. Zrewitalizowana dwójeczka top top.
#ps5 #blizzard #diablo4 #grykomputerowe

@jelonek Dude, masz Grim Dawna, masz Path of Exile a męczysz grę, która w parę miesięcy straciła 99.9% graczy. Path of Exile ma dobre darmowe demo (demo, bo powodzenia grać, bez wydania 100zł na podstawowe stashe xD) - ale da się do endgame'a spokojnie dojść bez wydawania kasy (można też gildię założyć i korzystać ze wspólnego guild stash). A Grim Dawn to taki jakby prawdziwy Diablo 3.
Obie te gry mają to do siebie, że jest liniowy przyrost mocy - więc nie ma sytuacji jak w diablo 3, że dropisz jakiś itemek, i nagle druga osoba się ciągnie jak smród po gaciach nie mogąc nic zabić xD
@jelonek A daj Pan spokój, najgorzej wydane pieniądze na grę w tym roku. Se stary dziad jak ja pomyślał, że kupi coś, co za dzieciaka dawało mu frajdę, i o ile jeszcze na początku wyyglądało to bardzo fajnie-mrok, klimat, filmiki i Stenka jako Lilith, to im dalej w las, tym coraz gorzej. Loot nie ma znaczenia, poziom nie ma znaczenia, wielki świat obsrany questami, które nie mają znaczenia, D4 jako gra to niezjadliwa breja.
I jeszcze te ciągłe nagabywanie cię na kase w jednej z najdroższych gier na rynku.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#skillspecialforce2 #skillsf2
Pamięta tu ktoś jeszcze SKILL Special Force 2? Niedawno wrócił do żywych. Niby azjatycki gówno fps a jak wciąga ( ͡o ͜ʖ ͡o).
https://sf2.papayaplay.com/sf2.do
#gry #grykomputerowe #darmowegry

Zaloguj się aby komentować
Orientuje się ktoś czy jest jakaś opcja do ustawienia na laptopie, żeby podczas grania z podłączonym ładowaniem laptop nie nagrzewał się a wentylator nie pracował na pełnych obrotach?
W momencie, gdy gram na samej baterii, laptop nie nagrzewa się, wentylatora nie słychać, gra się w ogóle nie zacina.
Gdy tylko włączę ładowanie, sytuacja jak na początku, wentylator 100% i można jajka smażyć. Mam ustawioną najwyższą wydajność zasilania i na baterii, i podczas ładowania.
Po prostu chcę, żeby bateria się ładowała, ale nie, żeby wzrastała wydajność...
#komputery #gry #windows #kiciochpyta #grykomputerowe #laptopy
wyłączenie komputera z gorącym gpu może spowodować uszkodzenie lutu płyty głównej/gpu-rób jak z samochodem z turbiną-kosą spalinową-ciągnikiem rolniczym-niech pochodzi trochę na wolnych obrotach bez obciążenia. lap hp omen g-force 1050, nowa pasta pod clu/gpu, podkładka chłodząca. temp. 1 -gram w gry, temp. 2-chwila przed wyłączeniem komputera skryptem shutdown t -600sekund


Zaloguj się aby komentować
Benfica najlepsza
#2137 #footballmanager #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Jak wam sie podoba moja armia?
#heroes3 #homm3 #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Co jak co ale grafika w cyberpunku jest kapitalna a sama gra, mimo występujących sporadycznie błędów, jest świetna i na prosiaku daje rade! °(❛ᴗ❛)°
#gry #grykomputerowe #cyberpunk2077 #playstation #ps4 #ps4pro

@RzecznikHejto czekam na ten dodatek i ogram od nowa, niestety grałem na premierę i gra nie dowiozła. Później multum patchy, zmiany balansu itd, ale to dalej było za mało żeby mi się chciało grać od nowa. Jak wyjdzie PL przeczytam jeszcze raz opinie (ofc. nie "dziennikarzy" growych tylko kilku obiektywnych kanałów) i jeśli będą pozytywne to kupię, w końcu skończę wątek główny chociaż.
Pamiętam jak grałem tym cyberhakerem to jednym hackiem się ściągało grupę wrogów, wciągający gameplay xD
@RzecznikHejto a daj spokój, następna gra, w której wydali 5x tyle na marketing co na development. Pamiętam ile o tym cymbergaju trąbili, billboardy w miastach, nawet autobusy były nim obklejone. I oczywiście zatrudnianie normickich celebrytów do promocji. ŁAŁ KIJANU RIWS będzie w tej gierce!
Gurwa co mnie jakiś normicki celebryta obchodzi? Celebrytami to się gry sprzedaje tzw "dad gamerom" czyli takim podstarzałym typom i typiarom co to w grę zagrają 3 godziny na tydzień na jakimś plejaku. A nie entuzjastom którzy mają wylatane 3 000h w path of exile na przykład.
CDPR trochę wjebał (nawet bardziej niż trochę), bo Wiedźmin 3 to była produkcja zupełnie pomijająca "dad gamerów", zebrała grono raczej entuzjastycznych odbiorców. Hardcorowych graczy, którzy grają w gry od małego. I ci hardcorowi gracze śledzili z zaciekawieniem tego cyberpunka. I co? I c⁎⁎j, dostali solidnego pierda w mordę.
Przeszedłem dwa razy. Główny wątek fabularny wciągnął mnie jak serial, fajnie stworzone postacie, jak Pam na przykład. Parę tygodni zabawy mi to dało.Niestety skopali parę rzeczy, jeżdżenie po mieście jest nudne, zmiana pojazdu nie robi praktycznie żadnej różnicy, a jak się dobrze rozwinęło hackowanie to żaden przeciwnik nie stanowił wyzwania. To, że w mieście nic się nie dzieje to już nie wspominam nawet...
Zaloguj się aby komentować
#gry #grykomputerowe
Znalazłem ciekawą recenzję: https://www.youtube.com/watch?v=8Yl4d9E-lhM
co jest z tą grą? #starfield
( ͡o ͜ʖ ͡o)
Zaloguj się aby komentować
Co sadzicie o takim pomysle. na wieczor?
#heroes3 #homm3 #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Jedyne, czego żałuję w zakupie Evercade to fakt, że tak długo zwlekałem. Wspaniały handheld ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest ze mną już tydzień i póki co, używam go częściej niż Switcha czy Steam Decka
#staregry #grykomputerowe #gry

@Mortadelajestkluczem granie na handeldzie ok ale kupowanie gier? Meh.
Mam google tv i działają mi na nim emulator psx, neogeo, nes/snes itp.
Mam podłączony pad od x360 i gram sobie wygodnie w romy na mojej kanapie. Przechodziłem ostatnio front mission 3.
No i wszyskie gry jakie chce a nie wybrane.
Mam jeszcze ps2 i ps3.
Zaloguj się aby komentować