Zdjęcie w tle
grzmichuj_gniezno

grzmichuj_gniezno

Specjalista
  • 8wpisy
  • 84komentarzy
  • 2obserwujących

Zna ktoś jakąś drukarkę, którą mogę drukować na karteczkach 83mm x 83mm z tych bloczków biurowych (pic rel)?

Minimalne rozmiary papieru wszystkich drukarek jak przepatrzyłem to 73mm x 127mm (3 x 5 cala).

 

#diy #komputery #informatyka #pcmasterrace

7eb1bb01-fab9-4505-b3da-4d3fcd821891
grzmichuj_gniezno

@Zielonypomidor No właśnie ta cena mnie trochę odstrasza. Nawet te 2k co ta kosztuje to trochę jednak sporo za drukarkę to pierdół Ale nic, w najgorszym przypadku najwyżej kupię bloczki 76x127 i na takich będę drukował.

0
SailorMoon

@grzmichuj_gniezno nożyczkami, lub gilotynką do papieru dotniesz z dużej. Ewentualnie jeszcze opcja wykonania pieczątki, jeżeli treść ma być powtarzalna.

0

Zaloguj się aby komentować

Ktoś się tutaj zna na myjkach ciśnieniowych?

Potrzebuję myjki, którą regularnie będę używał do zdrapywania błota z samochodu. Sporej ilości, muszę dodać. A w przyszłości może i więcej. Fajnie by było gdyby wytrzymała więcej niż 2-3 lata, a bardzo bym się cieszył gdyby wytrzymała np 20 lat ;D

Z https://promur.pl/pompy-w-myjkach-cisnieniowych/ wynika, że piętą achillesową myjek są pompy. Plastikowe całkiem do dupy, aluminiowej mniej, mosiężne ok. Ale trzeba uważać na tzw "gównosiądz".

 

Teraz na allegro jest sporo myjek z pompą mosiężną firmy Riwall i to można kupić w granicach 1k PLN. Miał ktoś z tym do czynienia? Jest sens to kupować? Czy lepiej w tych pieniądzach nie zawracać sobie głowy mosiądzami tylko kupić jakąś z aluminiową pompą? Z tym, że jeśli ma mi się to rozwalić po 100h pracy to chyba już wolę zostać przy jeżdżeniu na myjnie ręczną...

 

#majsterkowanie #diy

grzmichuj_gniezno

@Zly_Tonari Ok, sprawdzę. Dzięki.

1

Zaloguj się aby komentować

Na #wykop krąży screen jak admin pogonił jednego przegrywa z #hejto . Teraz się nakręcają jakie Hejto jest do dupy i tylko dla "normictwa". Z tego miejsca chciałem tylko pogratulować @Moderacja - o ile raczej się nie ekscytuję za bardzo ostatnim exodusem ludzi z wykopu, bo odkąd przeniosłem się tu to kija wbijam w to co się u nich dzieje, to trochę się zaniepokoiłem właśnie że wśród wartościowych ludzi przyjdą tu przegrywy czy inne patostreamy (stąd zacząłem monitorować mirko). Ale jednym prostym ruchem temat został załatwiony

e0f2afad-128a-4467-a9c9-7ed05e9ac9c4
grzmichuj_gniezno

@Rusty Tak, to ta afera co teraz okupuje gorące.

3
Rusty

@grzmichuj_gniezno uff teraz właśnie widzę. No nieźle udało im się zrobić speedrun, spodziewałem się takiej afery za dwa miesiące a nie wlewa dni.

2
FilipTerka_OFPR

@shoneys https://eufigames.com/forum/forums/aary-archiwalne.289/ proszzz. Raferti dalej hostuje aar-y i archiwum działu pomocy.

3

Zaloguj się aby komentować