Gram se w Alien Isolation i tam easter egg od autorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#2137 #grykomputerowe

Gram se w Alien Isolation i tam easter egg od autorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#2137 #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
A zrobię sobie małe #rozdajo Zasady proste, plusik i za 2-3 dni wyniki. Do wygrania 3 kodziki na moją starą grę + DLC, które są teraz na promocji na #steam za jedyne 4.54 zł za zestaw z DLC -> https://store.steampowered.com/bundle/28873/Goats\_Tale\_Deluxe/ )
Gorąco zachęcam do zaobserwowania mojego profilu na Steam (https://store.steampowered.com/curator/42251449 ) bo w przygotowaniu są już kolejne znacznie bardziej zaawansowane projekty i kilka mniejszych więc jest na co czekać (。◕‿‿◕。)
#pixelart t #gamedev #gry #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Boom! Legendarny FPS – Quake II już od dzisiaj dostępny na Nintendo Switch! Gra została niespodziewanie wydana w sklepie eShop, dzięki temu możesz już teraz pobrać ją na swoją konsolę.
Quake II to kontynuacja pierwszej gry z serii, która pojawiła się na Nintendo Switch w 2021 roku. Ta część zawiera usprawnioną wersję oryginalnej gry, zupełnie nową kampanię „Call of the Machine”, tryb gry wieloosobowej lokalnie i online, możliwość cross-play oraz dodatkowo Quake II 64 za darmo.
Wszystko to dostępne za jedyne 39 złotych. To prawdziwa gratka dla fanów strzelanek i nostalgii. Gra oferuje rozbudowaną rozgrywkę, wiele trybów i możliwość gry w wieloosobowym trybie z innymi graczami.
Teraz możesz wcielić się w bohatera Quake II w dowolnym miejscu i czasie, dzięki Nintendo Switch.
Niezależnie czy jesteś fanem serii czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, Quake II na Nintendo Switch będzie niezapomnianym doświadczeniem.
Połącz swoją konsolę ze światem Quake II i ciesz się rozgrywką na najwyższym poziomie.
#przegryw
#wygryw
#retrogry
#darmowegry
#gryplanszowe
#grybezpradu
#wychodzimyzprzegrywu
#staregry
#grykomputerowe

Do switcha niż nie mam fajna konsola, jako jedyna ma dużo gier w coopie na jednym ekranie gdzie nawet nie trzeba nowych padów kupować. Można odnieść wrażenie że wydanie steam decka mocno poruszyło Nintendo bo nie chcą się kojarzyć z typowymi dla siebie markami(ile można jechać na Mario itd). Ale wydawanie starocia który każdy może ściągnąć z kilka sekund z internetu i kazanie płacenia sobie za to 2 dychy jeszcze bym zrozumiał ale 40 złotych?
Zaloguj się aby komentować
Ktoś pyka moze w Battlebit remaster? Może jakąś drużyne udało by się zlożyć bo gra miodna :].
#grykomputerowe #battlebitremaster
Zaloguj się aby komentować
Ależ to była dobra giera. Oby dwójka trzymała klimat jedynki.
#alanwake #grykomputerowe


Zaloguj się aby komentować
Betrayer za darmoszkę do zdojenia z #gog
https://www.gog.com/pl/game/betrayer
będzie grane (⌒ ͜ʖ⌒)
#darmowegry #gry #grykomputerowe

@Jim_Morrison ja w końcu zacząłem w coś z tych rzeczy pogrywać, bo tak to tylko spuszczam albo zbieram wpierdel w kenshi xD
tydzień temu train valley z epica, właśnie kolejna lokomotywka wjechała
a że wpadłem na goga zobaczyć czy mają nowsze anno to się przypadkiem nadziałem na betrayera
lubię fantasy fpp, a że jest szansa zagrania w to na moim kartoflu to będzie siekane
wcześniej pyknąłem chwilę w grime, bardzo fajna giereczka
ogólnie rzecz biorąc przynajmniej raz na 3 tygodnie wpada z epica coś fajnego
kiedyś pamiętam że kompletnie z czapy odpaliłem jakąś legówkę, chyba lotra i zdziwiło mnie że jest bardzo grywalna
teraz to chyba z 5 gierek lego, ale jakoś nie rwie mnie do tego przy liście gier dłuższej niż pasek wypłaty górnika xD
najgorsza jest świadomość, że jak się dostaje za frajer to nawet instalować się tego nie chce.
Dlatego patrzę ile kosztuje na steam czy w gogu i od razu odpalam instalator xD
Zaloguj się aby komentować
U hu hu czyli już tak cienko, że gra za free ląduje. Kurczaki w jedynke na poczatku zagrywalem sie jak dzik szkoda, że dobijali ją dziwnymi nerfami i bufami przez co stała sie kompletnie niegrywalna:/.
#grykomputerowe #overwatch2

Zaloguj się aby komentować
przyczyną zabójstwa były gry komputerowe
#poznan #grykomputerowe
Zaloguj się aby komentować
siemano
Wiecie gdzie znaleźć materiały, które ostatnio wyciekły na temat gta 6?
#gta
#grykomputerowe
#gry
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem już koło 50 runów w #hades mniej więcej z 5-7 razy walczyłem już z Hadesem, ale jeszcze ani razu się nie udało, w końcu skapitulowałem i włączyłem God mode, bo chciałbym kiedyś przejść w końcu. xD
Niemniej bardzo satysfakcjonująca giera, nie idzie się oderwać
#gry #grykomputerowe


Zaloguj się aby komentować
Hej!
Dziś przedstawiam wam skrzynie inspirowaną grą #gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wymiary: 26x20x18
#tworzzhejto #diy #rekodzielo #handmade #handmadezpandzia #chwalesie #hobby #grykomputerowe #game #tworczoscwlasna

@DiscoKhan @Eliasz_Oderman dokładnie to ta skrzynka była inspiracją: https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Skrzynia_ze_skarbem
@NieLubiePomidorow nie mam baryłki rudy
Zaloguj się aby komentować
Mój pierwszy pajączek ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
Jestem trochę zawiedziony prędkością, ale muszę przyznać, że militarnie sprawdza się super. Tak samo przy użyciu pilota.
#grykomputerowe #pcmasterrace #factorio

Zaloguj się aby komentować
Grał ktoś w Gothica 1? Warto? Niedawno skończyłem Tomb Raider 1 i szukam czegoś nowego
#staregry #grykomputerowe #pytanie
Zaloguj się aby komentować

W marcu 2023 roku użytkownik Veddge wrzucił na Doomworld mapę mającą upamiętnić jego zmarłego kumpla.
Z pozoru zwykła mapa kryje za sobą morze tajemnic, w których świat gry przeplata się z rzeczywistością.
#grykomputerowe #staregry #doom #creepystory #ciekawostki #creepy
#gry #darmowegry #grykomputerowe #retrogaming #retrogry

Zaloguj się aby komentować
Siemano, od kilku lat giercze sobie na lapkach firmowych. ale mam juz dosc tego 50 fps i chyba jednak pora na blaszaka xD jak za oldsql.
Ostatniego blaszaka skladalem w latach 00' wiec teraz totalnie sie nie znam.
Co polecacie kupic? Gram raczej w multi tylko glownie lol i cs.
#pcmasterrace #komputery #grykomputerowe
Zaloguj się aby komentować
Czy istnieje jakaś lista gier wydanych tylko w języku polskim i/lub lista gier w języku polskim i innych językach, ale wykluczając język angielski?
#gry #staregry #grykomputerowe #grywideo #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Witamy na wyścigach tunkar!
#nostalgia #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Ktoś coś dzisiaj?
Czym gracie? Jakie plany na tą ligę?
Ja chyba będę 100% meta cuckiem i zaczynam z Impending Doom od Tunnera
#gry #grykomputerowe #pathofexile

Zaloguj się aby komentować