Zdjęcie w tle
Sezonowiec

Sezonowiec

Zawodowiec
  • 12wpisy
  • 220komentarzy
  • 0obserwujących

Potrzebny pas do ćwiczeń, bo powietrze uchodzi z chłopa podczas powtórzeń. Jaki polecają hejtokoksy? A i jeszcze paski może jakieś polecacie?

RzecznyWunsz

Pas najlepiej żeby był szeroki na całej długości, mi osobiście dziwnie się ćwiczy w tych cienkich i tych z poszerzeniem tylko z tyłu. Jako że pas bardzo ciężko zajechać, to możesz od razu zainwestować w taki z dźwignią żeby łatwo było go zapinać - sam mam pas z Powersystem z klamrą i też złego słowa nie mogę powiedzieć poza właśnie tym zakładaniem i ściąganiem. Zwłaszcza jak po serii zakręci się w głowie to jest z nim walka...
Paski mam najtańsze łezki z KFD i są spoko, brat ma z GymBeam camo i też nie narzeka.

Zaloguj się aby komentować

Cardio na dystansie papieskim zostało zaliczone. Teraz niech pambuk zabierze moje sadło.

 

#chlopskadyscyplina

a0f40d88-dc81-4472-a19f-209f4996f9cf
Tylko_Seweryn

@Sezonowiec a dobra, rower. Zdjecir mi sie nie wczytalo wczesniej

vredo

Widzę co tu odwaliłeś szatanisto, przez Ciebie papież w niebie (piekle?) płacze.

ErwinoRommelo

@Sezonowiec ja tam uciekam tylko jak mnie ktos goni a takto only ciezary.

Zaloguj się aby komentować

#pracaspawaczamnieprzeistacza

#emigracja #pracbaza

Dziś dostałem ofertę życia. 2koła €€€ netto na etacie za spawanie dwiema metodami (MAG i TIG). Praca warsztatowa. Od wydechów po większe konstrukcje oraz rury na obrotniku. Czarna, kwasiaka, alu. Mała firma, miła atmosfera, można sobie dorobić soboty i nadgodziny, ale mimo wszystko chyba chujowa kasa co nie? Takie stawki w górnej Austrii.

Co myślicie? Bo rynce chyba opadajo.

 

Załączam atencyjnie zygzaka na alu co by było na co pokurwić

4c3e86a6-5409-4d5b-8730-d3ec5101835b
Half_NEET_Half_Amazing

@Sezonowiec
dieta/mieszkanie?

Sezonowiec

@Half_NEET_Half_Amazing etat bezpośredni więc bez diet. mieszkanie 300m od roboty w cenie 200€\miesiac

Half_NEET_Half_Amazing

@Sezonowiec
1800€ o panie
odezwij się na priv

Zaloguj się aby komentować

Leży jak gówno i muzyki słucha zamiast spać jakby coś to miało dać. Nawet mi siebie nie żal, ale jak jutro nie odjebię planu kołchoz->fucha->trening na picobello to niechęć do siebie chyba przerodzi się w totalny brak szacunku.

 

#chlopskadyscyplina

fd71f40b-2d60-468c-bfd9-618e640cbdea
GODPL

Dasz rade chuopie

panikaman

@Sezonowiec masz pracę, fuszki trzepiesz, uprawiasz sport. jesteś królem życia

e5aar

@Sezonowiec Cisnij, cisnij!

Zaloguj się aby komentować

Serio? Przecież to jest tak tanie i ogólnodostępne. Strzel mi ktoś z otwartej bo chyba jestem w jakiejś alternatywnej rzeczywistości albo ktoś wyniuchał interes w ssaniu $$$ na tę absurdalną kampanię albo kurwa nie wiem na chuj to robić oświeć mnie ktoś, bo lista sponsorów jest nielicha.

 

#niewiemjaktootagowac

2947999e-6ecb-40ad-b2c7-ff5ad7ab2988
FOTEL

to nie szkoły mają być gotowe na menstruację tylko nastolatki

tak_bylo

@Sezonowiec nie jest wcale takie tanie, a sama akcją jest słuszna i potrzebna

Sezonowiec

Czas zweryfikuje co wyjdzie z tej całej akcji. Stawiam że nic, prócz kilku spotów, rozmów w necie może jakiś artykuł gdzieś. Skończy się na tym, że forsa wyjebana w tę całą kampanię mogłaby wystarczyć na zaopatrzenie każdej szkoły w kontener podpasek i srajtaśmy.

zuchtomek

@Sezonowiec Oni jeszcze nic nie zrobili, a już przepalają kasę - strona, serwery, reklama też sponsorowana, a nie viralowa. Na swojej stronie stwierdzają jedynie, że jest 'ŹLE' i 'podpisując' ją też stwierdzasz jedynie, że jest 'ŹLE'.

 

No trudno się z tym nie zgodzić - tylko co dalej, jakie kroki podjąć, jak i za ile rozwiązać problem - to co powinno być podstawą takiej akcji, jest perfidnie pominięte.

 

Przeczytałem sobie nawet ten raport i ogólnie zgadzam się z większością postulatów, że przedstawione tam przypadki to coś niefajnego. Ale ogólnie jednak próba nieco mała i dość precyzyjnie dobrana.

 

A w statystykach jeśli coś jest pozytywnego, ale ma 49% - to jest to BARDZO MAŁA grupa dziewczynek.

 

Natomiast w przypadku kobiet ubogich, które raczej należało by zapytać z JAKICH rzeczy rezygnują bo mają ważniejsze wydatki, zapytano wprost "czy musiały kiedyś zrezygnować ze środków higienicznych na rzecz 'ważniejszych' rzeczy" - i tam 39% to już BARDZO DUŻO. Przy czym tutaj próba jeszcze mniejsza bo zaledwie 200 osób. Podejrzewam, że te kobiety są sobie odmówić nawet jedzenia jeśli mają wydatki na dzieci i takie precyzyjne pytanie też trochę zakłamuje.

 

W prezentacji piszą też oczywiście o tym, że w łazienkach jest źle - co powyżej każdy chyba potwierdzi z autopsji - no i oczywiście też - żadnego pomysłu jak poprawić sytuację - jest źle i tyle.

 

Jedyny pozytywny "rozdział" tego raportu to przedstawienie miesiączki z perspektywy dziewczynek i matek - gdzie promowane są empatyczne i pozytywne zachowania. Myślę jednak, że każdy kto ewentualnie przeczytał ten raport i dotarł do tego miejsca - jest świadomym rodzicem i to wie.

6053771b-cfb2-46e9-8b46-c726b42333a9
45bd9530-6041-4d1a-8a74-cc8cce48340d

Zaloguj się aby komentować

Czy jest na sali jakiś lakiernik? Potrzebna mała instrukcja jak się zająć tym pomarańczowym

94cd6098-1399-4fa4-b902-2c3256b5e710
Okrupnik

@Sezonowiec Po taniości czy porządnie?

Sezonowiec

@Okrupnik raczej po taniości

Okrupnik

@Sezonowiec I słusznie, brunoxem opier*ol i obserwuj

Basement-Chad

Taki mały odprysk to możesz zabezpieczyć sam. Ale z bliska będzie widać ślad. Jeśli chcesz żeby było jak nowe to niestety bez lakiernika nie da rady.

Sezonowiec

@Basement-Chad Nie nie to auto typowo do pracy, ma być tylko estetycznie zrobione.

SuperSzturmowiec

@Basement-Chad dokładnie. jak to auto nie pierwszej młodości to samemu zrobić bo za 100 czy 200zł raczej nikt(a już napewno kto odprowadza podatki) się bawić nie będzie.

LaMo.zord

@Sezonowiec wyczyścić szczoteczką mosiężną, app r-stop, lakier do paznokci:) najlepiej i najtaniej:)

Zaloguj się aby komentować

Co byście zrobili gdybyście mieli robotę w kołchozie, ale za dobre siano, nawet bardzo dobre, ale to nadal kołchoz. Każdy dzień to jakaś spina z magazynem bo nie chcą nic wydać robakowi z hali, współpracownicy nie bardzo chcą nawet rozmawiać, no chyba że o robocie to tak, bo przecież żyją tylko tym. Gadają ze mną tylko dlatego że jestem w miarę dobry w tym co robię. Urlopu praktycznie brak bo firma robi na święta długą przerwę i trzeba wszystko wybrać wtedy. Są też miłe akcenty jak premia na święta o równowartości 50PLN (już bym wolał dostać lepe z otwartej od szefa niż takie kurwa coś). Do tej pory byłem nawet zadowolony bo dobre pieniądze, ale pojawia się oferta od gościa u którego sobie kiedyś dorabiałem na budowach i podobała mi się ta praca. U niego jest tylko kilku ludzi w firmie, wszystkich znam i dobrze się dogadujemy. Praca jest ciężka, ale wysiłek fizyczny dobrze robi na głowę. Zostaję kwestia forsy, nie zapłaci mi tyle ile teraz mam, będzie ponad 1/3 mniej. No chyba, że nauczę się roboty to wtedy będziemy negocjować. Teraz 8-16 i wyjebane trening przegląd Hejto i spanko, a na budowach trzeba cisnąć czasem do wieczora i może być ciężko z utrzymaniem Chlopskiej Dyscypliny.

Ech... Trudne to dla jego. Co Wy byście zrobili?

#chlopskadyscyplina

SpoconaPacha

@Sezonowiec zależy jak przez to przechodzisz, ceń swoje zdrowie psychiczne miras

czomik

Praca ma w pierwszej kolejności zapewnić godziwą wypłatę. Wiadomo, atmosfera w pracy jest ważna ale jak zmieniać pracę to na lepsze warunki. Zawsze.

 

1/3 mniej kasy, praca cięższa i mniej czasu dla siebie.

0c883c08-705c-4d3c-b3d8-53bde2585c6c
Sezonowiec

Dziękuję za odpowiedzi i łapcie piorunki, zawsze dobrze poznać czyjeś zdanie, bo własna perspektywa sporo potrafi zniekształcić.

 

Właśnie wróciłem z fuchy, kiermana pełna, łeb świeży, łapy spuchnięte, robotniczy etos w pełni.
Słusznie zwracacie uwagę żeby stawiać zarobki ponad atmosferą i tym co się robi. Tyle, że właściwe oprócz pracy i treningu nie mam nic. Rozstałem się z kobietą po długim związku, nie mam znajomych ani przyjaciół którzy chcą ze mną spędzać czas, więc to co dzieje się w pracy to chyba obecnie całe moje życie i wjeżdża mi na banię. A z banią zawsze miałem trochę problemów, ale idzie ku lepszemu to pierwsza moja robota bez żadnego fakapu i jakoś ogarniam spięcia i nerwowe sytuacje.

 

Daję sobie jeszcze trochę czasu na przemyślenia i kalkulacje na papierze tymczasem zapadam w robotniczy sen, jako element Chłopskiej DYSCYPLINY.

Zaloguj się aby komentować

Dziś aktywność, która wpisuje się w ramy Chłopskiej DYSCYPLINY. Chłop spędził 6 godzin w lesie na tzw. samowyrobie. Samowyrób polega na zbieraniu drewna potocznie zwanego gałęziówką, czyli tego co zostaje po wycince lasu na cele przemysłowe, eksportowe itd. Trzeba zagadać z leśnikiem więc w tym punkcie chłop musi nawiązać kontakt z drugim człowiekiem i coś załatwić a jak wiadomo wielu którym potrzebny jest zbawienny wpływ Chłopskiej DYSCYPLINY miewa z tym problemy. Po okazaniu granic działki można sobie układać drewno na widoczne sterty, w międzyczasie jest sporo cięcia piłą spalinową. Należy układać drewno bo potem leśnik mierzy stertę na metry przestrzenne, więc lepiej ułożyć ciasną i zwartą stertę aby nie płacić za powietrze. Taki opał wychodzi tanio dla jego, taniej niż cokolwiek innego aby ogrzać izbę.

A dlaczego taka aktywność wpisuje się według mnie w ramy Chłopskiej DYSCYPLINY?

+ Robota fizyczna, Chłop rusza się

+ Obcowanie z naturą sprzyja efektywnej kontemplacji

+ Dąży się do poprawy jakości swojej egzystencji

+ Opłaca się to dla jego, ponieważ ostatnio Oskariat i Normany nie demonizują już ogrzewania drewnem

+ Jest jakieś obcowanie z ludźmi.

 

#chlopskadyscyplina

4917672b-edc8-4f1a-9adc-b7063ab06444
WiejskiHuop

Ooo, ja dzisiaj też w lesie byłem po kołchozie na zbiorze oskoły

Sezonowiec

@WiejskiHuop Oskoła to atrybut Chłopa, dla mnie się to podoba.

PaczeIok

@Sezonowiec @WiejskiHuop i co, filmik nagrałeś?

tschecov

@Sezonowiec ale leśników to Ty za ludzi nie miej.

Sezonowiec

@tschecov Akurat trafiłem na Chłopa swojskiego. Ale często słyszę że to zwykłe dziady borowe są. A Ty dlaczego masz kosę z Lasami Państwowymi?

PaczeIok

@Sezonowiec pewnie go przyłapali na czymś
Ja znam sporo leśników i normalni ludzie

iddqd

@Sezonowiec Suche drewno, wyczyszczony komin, palenie od góry i montaż bufora ciepła- można żyć.

Zaloguj się aby komentować

Chcę nauczyć się mówić płynnie po chorwacku. Czy ktoś z was ma jakieś rady, źródła do nauki, jakiś schemat? Za mną nauka niemieckiego od zera, w szkole prawie przez to nie zdałem, ale musiałem zacząć gadać, bo nie miałem innego wyboru, sam nie wiem jak to zrobiłem xd, więc ciężko będzie mi przełożyć schemat na naukę innego języka.

 

#języki #rozwój

roadie

@Sezonowiec polecam dołączyć do grupy Językowa Siłka na fb i użyć tam lupki. Mógłbym tu pisać jakieś swoje wypociny, ale tam znajdziesz dużo więcej konkretów, nawet chyba jedna dziewczyna oferowała lekcje online.

 

Ja w chorwackim doszedłem gdzieś do poziomu B1, ale chodziłem na lekcje mieszkając tam na miejscu. Korzystałem z podręcznika Hrvatski za početnike (pdf można znaleźć w necie). Ogólnie nie ma zbyt wielu materiałów w necie stricte dla chorwackiego, dlatego się zdecydowałem na lekcje.

 

Jakbyś miał pytania to wal śmiało

Sezonowiec

@roadie Dzięki za konkretną pomoc w temacie, właśnie za to lubię ten portal

roadie

@Sezonowiec na wykopie by zaraz kazali usunąć konto xD

pimenistka

@Sezonowiec @roadie wpis bez nasrania na wykop to wpis stracony xd

roadie

@pimenistka oj widzę komuś się nudzi

Zaloguj się aby komentować

Dzień dobry tagu #perfumy czy ktoś używa YSL Le parfum? Czy rzeczywiście jest tak trwały?

Sezonowiec

@Nitro_Express Y Le Parfum.

etyzer

@Sezonowiec jest i tak się składa, że mam flaszkę z ubytkiem na zbyciu

Sezonowiec

@etyzer oł sieeet. Wczoraj kupiłem flakona ale daj info na priv, może mi to ożenisz bo mi się bardzo spodobały.

b99a1d09-ef9e-459c-abf4-cda6335c9c74

Zaloguj się aby komentować

Jesteś chłopem przed trzydziestką, mimo dbania o styl życia wciąż towarzyszą Ci problemy związane z niskim testosteronem, idziesz po poradę za ciężkie pieniądze. Co otrzymujesz? 50 Cloma codziennie, sajdy i zjebany wzrok w gratisie. Dalsza ścieżka? "Proszę szukać przyczyny problemów w pańskiej głowie, bo terapia hormonalna to nie żarty." Ciekawe, bo wystarczy mieć szparę między nogami i antykoncepcje dostaniesz na pstryknięcie palcami.

Pierdolić to, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, myślę, że pięćdziesiątka enana raz na trzy dni to dobry punkt wyjściowy. Dobrze kombinuję czy może warto rozważyć jakieś inne spostrzeżenia?

Sezonowiec

@BillyFuckboy Spoko. Kontrolnie też pełen zestaw?

BillyFuckboy

@Sezonowiec tak, zrobisz przed i bedziesz mial do porownania jak wprowadzisz Htz

Sezonowiec

Okay @BillyFuckboy mogę zapytać Cię jeszcze o jakieś źródła wiedzy? Fora, literatura, co polecasz do czytania?

Zaloguj się aby komentować