12 243,82 + 7,77 = 12 251,59
seven seven seven moneymaker
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
12 243,82 + 7,77 = 12 251,59
seven seven seven moneymaker
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
12 228,82 + 15,00 = 12 243,82
Po 10km miałem 6,5min przerwy na wezwanie straży pożarnej. Ktoś podpalił suchą trawę przy drodze, w 2 miejscach oddalonych o 50m od siebie. Obok były drzewa i ogródki działkowe, ale chłopaki szybko przyjechali po jakichś 4min i ładnie ogarnęli sytuację.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Osiągnięcie
zostało zaliczone. Proszę nie klaskać.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Spóźnione, ale jest - #podsumowaniesztafeta za marzec 2026. Piękny wynik! W kwietniu zimę zostawiamy w tyle i biegniemy po więcej. Niech noga podaje!
Klasyfikacja szczegółowa:
@enron - 490,94 km (+114,63) / 35 aktywności (+3)
@scorp - 456,04 km (+155,92) / 28 aktywności (+3)
@bacteria - 305,43 km (+72,88) / 27 aktywności (+6)
@Trypsyna - 294,88 km (+6,72) / 23 aktywności (-3)
@AdelbertVonBimberstein - 240,15 km (+50,01) / 20 aktywności (+1)
@mnchk676 - 215,07 km (+78,4) / 18 aktywności (+8)
@Sorokawojcie.ch - 191,26 km (+89,13) / 23 aktywności (+11)
@pluszowy_zergling - 187,69 km (-130,95) / 20 aktywności (-20)
@domin78 - 173 km (+32,93) / 16 aktywności (+2)
@Z_buta_za_horyzont - 168,07 km (+53,43) / 11 aktywności (+2)
@Zioman - 160,04 km (-8,13) / 20 aktywności (0)
@nxo - 154,37 km (+18,22) / 14 aktywności (+1)
@AndyBest - 151,07 km (+74,01) / 18 aktywności (+10)
@splash545 - 133 km (+48,7) / 10 aktywności (+3)
@Pigachu - 100,37 km (+52,47) / 13 aktywności (+7)
@Rossi - 96,74 km (+26,67) / 13 aktywności (+5)
@Ten_koles_od_bialego_psa - 93,92 km (+12,57) / 15 aktywności (0)
@BoriaOddajBulku - 87,57 km (-3) / 9 aktywności (+1)
@Tiger_F6551-x - 71,42 km (-13,3) / 10 aktywności (-1)
@smigool - 68,42 km / 9 aktywności
@lukmar - 60,55 km (-18,22) / 7 aktywności (-1)
@winet - 58,92 km (-30,68) / 4 aktywności (-3)
@pjib - 58,75 km (-38,5) / 4 aktywności (-4)
@minaret - 55,83 km / 9 aktywności
@WatluszPierwszy - 53,66 km (+40,14) / 10 aktywności (+7)
@Morfi_pl - 51,5 km (+23,8) / 14 aktywności (+6)
@notak - 38,97 km (-35,68) / 3 aktywności (-5)
@ostrynacienkim - 38,86 km (+33,73) / 7 aktywności (+6)
@Loginus07 - 33,25 km (+12,35) / 4 aktywności (0)
@Qwapi - 33,18 km / 5 aktywności
@Piechur - 31,1 km (-3,4) / 5 aktywności (-1)
@darek-kantorski - 21,37 km / 1 aktywność
@Bjordhallen - 18,63 km (+7,55) / 3 aktywności (+1)
@Tomekku - 17,72 km (+8,12) / 3 aktywności (+1)
@rith - 16,5 km (+11) / 3 aktywności (+2)
@Onestone - 16,22 km / 5 aktywności
@Seraph - 13,32 km / 2 aktywności
@mahoney - 12 km (-10,6) / 2 aktywności (-2)
@Nimaskalisto - 10 km / 1 aktywność
@Navane - 9,77 km (+4,71) / 2 aktywności (+1)
@cyberpunkowy_neuromantyk - 9,22 km (+4,29) / 4 aktywności (+1)
@Statyczny_Stefek - 6,87 km / 2 aktywności
@Catharsis - 5,45 km / 1 aktywność
@K44 - 4,42 km / 1 aktywność
@renkeri - 3,44 km / 1 aktywność
Gratulacje dla wszystkich, niezależnie od miejsca - każdy kilometr się liczy!
Klasyfikacja przedstawia wyniki z minionego miesiąca wraz z porównaniem do miesiąca go poprzedzającego na podstawie danych z serwisu hejtostats.pl .
#bieganie #sztafeta
Ja na początku marca w poście na tagu:
chciałbym wychodzić pobiegać tak chociaż raz albo dwa razy w tygodniu
Też ja: Trzeci od końca / 1 aktywność xD
A tak na poważnie to po tym moim bieganiu dzień później wyszedłem na spacer i się za słabo ubrałem bo zapomniałem że podczas spaceru to nie będzie mi tak ciepło jak podczas biegania i się totalnie przeziębiłem xD. Najgorzej, że miałem zaplanowany wyjazd i poleciałem niedoleczony i jak wróciłem to czułem się jeszcze gorzej xD. I po tym wszystkim jak widziałem tą pogodę za oknem to mi się odechciało. Wrócę do tematu jak będzie znacznie cieplej bo i tak chyba za mało odporny jestem chyba na bieganie w zimnie i deszczu.
Zaloguj się aby komentować
12 221,10 + 7,72 = 12 228,82
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 211,09 + 10,01 = 12 221,10
Ciężki był ten trening po niedzielnej imprezie. Dodatkowo od piątku bolało mnie gardło ale szczęśliwie już w niedzielę mnie puszczało. Całe obciążenie alkoholowo-gastryczne wylazło niestety w tętnie.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
12 203,96 + 7,13 = 12 211,09
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Tak, niestety to prawda. Osiągnięcie
zostało odblokowane.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
12 191,40 + 7,49 + 5,07 = 12 203,96
Świąteczny wyjazd do rodziny nie nastrajał mnie zbyt optymistycznie w kwestii biegowej, a jednak udało się coś tam potruchtać. Raz nawet na bieżni stadionu miejskiego a raz w plenerze odwiedzając okoliczne zabytki i obserwując pociągi.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
12 183,39 + 8,01 = 12 191,40
Poranna Trypsyna powraca
Ależ wieje
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
12 177,35 + 6,04 = 12 183,39
lajcik
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
12 170,13 + 7,22 = 12 177,35
Miednica z sałatką świateczną jest już pusta więc wracamy z doggo do biegania
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
12 156,99 + 13,14 = 12 170,13
60 minut biegu spokojnego na bieżni
A tuż obok biegła @Trypsyna 🥰😍
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
12 146,96 + 10,03 = 12 156,99
Jakieś podejrzane wichury dziś w Polsce, więc schowałam się pochomikować, baza bazunia
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
12 121,93 + 5,45 + 11,35 + 8,23 = 12 146,96
Bieganka z ostatnich dni cyfrowego detoksu świątecznego
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
12 108,14 + 13,79 = 12 121,93
Siemka, kolejny trening, tym razem "2 pętlę " z przerwą aby zasymulować bieg. Powoli czuję że wracam na dobre tory.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 065,40 + 21,37 + 21,37 = 12 108,14
Jestem prosty enron, mam obowiązki enrońskie.
KRYĆ SIĘ!
I mokrych jajek
#sztafeta #bieganie #2137 #swieta

Tak. To było wystarczające na osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Wow. Zaskoczyliście mnie...
Nie spodziewałem się, że moje wczorajsze „maratońskie wypociny” zostaną tak miło odebrane. Tyle piorunów i komentarzy sprawiło, że aż cieplej robi się na serduchu (✿ ♡‿♡).
Dlatego też czuję się w obowiązku podzielić się z Wami jeszcze jedną rzeczą.
Chciałbym wyrazić głęboką wdzięczność wobec pewnego serwisu społecznościowego, który bez dwóch zdań przyczynił się do przemiany przynajmniej jednego żywota (serio, chyba wyślę im bukiet kwiatów do siedziby!). Serwis ten zrobił coś absolutnie genialnego w swej prostocie – coś, o co nikt nie prosił, a czego jeszcze mniej osób się spodziewało. Wykop.pl (tak Robaczki, mowa o wypoku) wprowadził wersję 2.0 w idealnym momencie.
Co działo się później, pewnie się domyślacie. W wyniku exodusu trafiłem tutaj, między Was. Od razu rzucił mi się w oczy zupełnie inny poziom: merytoryczne komentarze, kultura, brak bezinteresownego chamstwa, a wszystko doprawione odpowiednią dozą sarkazmu. To po prostu bardzo przyjemne miejsce dla starych ludzi.
Kiedy tu zawitałem, społeczność #bieganie na #hejto działała już całkiem sprawnie z „wielką trójcą” na czele (przesympatyczna parka i Jacek). Ja byłem w te klocki kompletnym nowicjuszem – podobnie jak w teamie Garmina, dlatego postanowiłem stworzyć tam naszą grupę. Nieśmiało postowałem swoje pierwsze kilometry, mając inspirację na wyciągnięcie ręki. Widziałem ludzi, którzy pokazywali, że można biegać dużo, często i czerpać z tego autentyczną frajdę. Dlatego głód biegowy rósł, chciałem więcej i więcej, pokonując kolejne kamienie milowe.
Jeszcze większego kopa dała mi obserwacja tagu #pompujwpoprzekziemi. Sam postanowiłem spróbować, zaczynając od 15 pompek w 3 seriach (xD). To właśnie tutaj uczyłem się konsekwencji i determinacji. Nie było zmiłuj – założony plan musiał zostać zrealizowany, zanim w ogóle pomyślałem o kanapie. To stało się bazą do solidnego treningu, w którym trwam do dziś i który sumiennie realizuję każdego dnia.
Podobnie było z alko. Czytałem posty osób, które starały się zerwać z nałogiem, opisywały swoje zmagania i pozytywne aspekty abstynencji. To dało mi impuls do podjęcia jednej z najlepszych decyzji w życiu: sprawdzenia, jak to będzie bez „wieczornego piwka”. No i tak leci mi już ponad dwa lata. Jestem z tego mega dumny, a moje ciało i umysł są mi za to wdzięczne każdego dnia.
Wiem, że za wieloma z tych gratulacji, które mi zostawiliście, kryją się Wasze własne walki – o formę, o zdrowie, o lepsze jutro. Tzymam za Was kciuki i kibicuje z całych sił !
Więc to tyle. Dziękuję Wam. Dobra robota, jako społeczność. #przemyslenia

Zaloguj się aby komentować
12 061,24 + 4,16 = 12 065,40
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 045,09 + 7,1 = 12 052,19
#bieganie #sztafeta
Zaloguj się aby komentować
12 002,63 + 42,46 = 12 045,09
Moje 42 460 metrów wolności.
Oficjalnie jestem MARATOŃCZYKIEM !!
Stało się. Cicha obietnica dotrzymana;) Ukończyłem właśnie Maraton w czasie poniżej 4h !!
Dzisiaj rano, gdy cała Polska siadała do śniadania wielkanocnego, ja meldowałem się na linii startu. Zamiast święconki i kawy na śniadanie miałem żele energetyczne i izotonik :p Taka zamiana tradycji na realizację marzenia, które nosiłem w sobie od lat;)
Przekroczyłem linię, która dla świata jest tylko kreską na asfalcie, ale dla mnie to zwieńczenie drogi, którą świadomie obrałem dawno temu – drogi wyrzeczeń, dyscypliny i nieustępliwości. Drogi walki z własnymi słabościami. Drogi po moje nowe "Ja". To był bieg trwający kilka godzin, ale zaczął się lata temu, gdy podejmowałem pierwsze, najtrudniejsze decyzje.
Ten start to dla mnie coś więcej niż sport. To mój osobisty sposób na uczczenie dwóch przełomowych dla mnie rocznic, właśnie teraz w kwietniu mija mi:
• 10 lat bez papierosa.
• 2 lata bez alkoholu.
Okazało się, że najdalej zachodzi się wtedy, gdy w końcu przestaje się uciekać przed samym sobą, gdy przestaje się szukać wymówek, a zaczyna szukać siły. 42 kilometry pokazały mi jedno: warto było czekać na tę wersję mnie, którą widzę dziś w lustrze, ze spokojem w głowie i siłą w ciele. Najpiękniejsze nie było wcale samo przekroczenie mety, ale moment spokoju tuż po nim. Ten, kiedy siadasz na krawężniku i dociera do Ciebie, że osoba, która zaczynała przygotowania lata temu, której wizja przebiegniecia maratonu była absolutnie obca i abstrakcyjna, oraz ta, która właśnie ukończyła bieg, to zupełnie inni ludzie, z diametralnie odmienionym spojrzeniem na świat.
Pamiętajcie, że wszystko jest możliwe. Każda zmiana na lepsze ma szansę się ziścić - wszystko zależy od nas. Najważniejsze zrobić pierwszy krok i nigdy nie zwątpić w cel. Wiem, droga ta nie jest łatwa, ale satysfakcja wynagradza wszystko;)
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zaloguj się aby komentować
11 996,61 + 6,02 = 12 002,63
Papatony ludzie robią a ja sobie 6km robię. Trzeba było się pod wzgórze nie wpierdzielać może by było lepsze tempo, a tak to śmierć i głód zajzalo w oczy.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować