Może i oczka wodne mają same zalety,
ale są i same zalety
Co tam, upałek? Słonko grzeje? Gorąco?
Ojoooj.
#oczkowodne #chlopakizdzialeczek #lato #oporniknadzialce #stupki

Może i oczka wodne mają same zalety,
ale są i same zalety
Co tam, upałek? Słonko grzeje? Gorąco?
Ojoooj.
#oczkowodne #chlopakizdzialeczek #lato #oporniknadzialce #stupki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#muzyka #muzykaelektroniczna #techno #nostalgia
Algorytm mi podpowiedział, cudny materiał!
Zaloguj się aby komentować
Pięć lat mam auto, właśnie się zorientowałem, że ma funkcję domykania szyb z pilota :D #gownowpis #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
W tym roku ludzie niewiedzą, że trzeba się nawadniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#codziennybrakpiciu

Zaloguj się aby komentować
Ogólnie to zaraz koniec sierpnia, a ja mam do wykorzystania 27 dni urlopu jeszcze.
#chwalesie #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.rtings.com/projector/reviews/jmgo/n3-ultimate
Brzmi jak wymarzony use case biorąc pod uwagę mobilność, do puszczenia w ogrodzie, łatwość ustawiania, granie na plejce i do kina domowego. Normalnie brałbym, ale...
martwi mnie ten judder i nie wiem jak to zrujnuje mi odbiór filmów. Widzę to szczególnie jak są ujęcia krajobrazowe i widać to jak się rozjeźdza.
Nie wiem też jak to się rzutuje na #sport. Nie raz na telewizorach widać te "smugi" przy strzałach piłki.
#projektor #tv #kinodomowe #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo 50m od grządki z truskawkami w trawie obok jodły wyrosła truskawka, czary jakieś

Zaloguj się aby komentować
Ledwo się przyjemnie ciepło zrobiło, a grubasy już narzekają, ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Moim zdaniem, jedna z najładniejszych, naszych latarni morskich. 😄 #niechorze #latarniamorska

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Obserwuję jednego gostka w mojej pracy. Nigdy nie uczył się programowania za to mocno uderzył w promptowanie i to nie w jakiś topowych modelach generujących kod ale w ChatGPT i Gemini. Wypuszcza seryjnie działające apki napompowane funkcjami których nikt nie potrzebuje a on sam ich nie rozumie. Sęk w tym, że apki generalnie robią to co trzeba. Nie ważne jaki język, on to wypromptuje. Tak na oko trzeba by od kilkunastu tygodni do paru miesięcy (zależnie od skilla) by osiągnąć taki wynik który on robi w tydzień. To mi daje dużo do myślenia w jakim kierunku zmierza #programowanie i ścieżka #programista15k . Zawód który wydawał się nienaruszalnym pewniakiem zmierza do w kierunku "technik(specjalista/senior/architekt) promptowania kodu". Tego już nic nie zatrzyma. Oczywiście są jęki o jakość, bugi , trudności w rozwijaniu kodu blablabla ale #sztucznainteligencja sobie z tym z czasem poradzi. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, pozamiatane i tyle w temacie :).
#gownowpis
Niby tak ale nie. I mnie w formie hype na AI, a że wpadło kilka baniek $ to stwierdzili "niech wszyscy mają dostęp". Po kilku miesiącach "prezesie weź mi to wyhostuj". Objebalem 3 takie aplikacje i w tej najlepiej napisanej wyjebałem 9k plików, chyba 30k linii kodu, przebudowalem całe auto itd. by można to było w intranecie puścić. Ogólnie czym więcej mam związku z całym AI slopem to jestem pewien, że nie programista nie wyprodukuje dobrego kodu, działa ale na dziur tyle, że strach to z poza localhost odpalić.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Juz po 12, czyli można
#pijzhejto #piwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna