Kiedy masz wiecej niż 1 MB ramu i Amiga stwierdza, że właduje cała grę do pamieci ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#amiga

Kiedy masz wiecej niż 1 MB ramu i Amiga stwierdza, że właduje cała grę do pamieci ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#amiga

Zaloguj się aby komentować
Najbardziej pożądanym terminem wrocławskiego ogniska został 27 czerwca
Tak więc zapiszcie sobie w kalendarzu i oczekujcie kolejnych wpisów ze szczegółami spotkania
Jeśli tego dnia pogoda nie dopisze (upraszam o nie mycie aut przed tym terminem), przesuniemy ognisko na kolejną sobotę
Jeśli chodzi o miejscówkę to na 99 będą to okolice Rędzina/Osobowic/Kozanowa, możecie wrzucić w komentarze swoje potrzeby, wstępnie przydałoby się:
- przystanek MPK w pobliżu
- możliwość dojazdu autem jak najbliżej
- w pobliżu miejsce gdzie można podejść za potrzebą
- trawka aby można było rozłożyć kocyk, lub ławki aby co najmniej 15 osób się zmieściło
#hejtopiwo #hejtopiwowroclaw #wroclaw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrolne spływy supem po Wiśle zaliczone. Pora na coś ambitniejszego – płynę do Szwecji!
#sup #morzebaltyckie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Koń załadowany, jutro start - kierunek Bośnia.
#motoryzacja #motocykle #podroze

Zaloguj się aby komentować
Co Wy na to? 26.05.2026
W piątek polska opinia publiczna zagotowała się za sprawą ukraińskiego influencera, który Corvettą wjechał w Tatrach w niedostępny dla aut rejon Morskiego Oka, a spotkał go jedynie mandat w wysokości 100 PLN. Już następnego dnia pojawiły się pełne oburzenia reakcje samego premiera, ministra spraw wewnętrznych, policji i szeregu innych instytucji i osobistości. W ekspresowym tempie Ukrainiec został de facto wydalony z kraju przez najwyższe władze RP z zakazem ponownego wjazdu i zapowiedzią surowych konsekwencji wobec tego typu zachowań. Nie była to pierwsza tego typu bardzo gorąca i gwałtowna reakcja na wykroczenia czy przestępstwa popełniane przez obcokrajowców. Dużym echem odbiły się również wydarzenia z zeszłorocznego koncertu na Stadionie Narodowym , gdzie w obliczu pojawiających się flag OUN-UPA wśród publiczności, policja zatrzymała 109 osób za m.in. przeskakiwanie przez barierki i starcia z ochroną czy posiadanie i wnoszenie środków pirotechnicznych, po czym 63 osoby z nich zostały z Polski deportowane. Za podobne wykroczenia czy przestępstwa, dokonywane przez obywateli Polski, reakcja jest dużo słabsza i wolniejsza, bez udziału medialnego najwyższych przywódców kraju.
Pytanie na dziś: Czy w Polsce osoby innych narodowości powinny być surowiej karani od Polaków?
Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie oraz kulturalnej dyskusji w komentarzach. Zastrzegam, że treści niezgodne z polskim prawem i obraźliwe wobec innych użytkowników będę usuwał niezależnie od poglądów.
#cowynato #ankieta #polska #polityka #obcokrajowcy #prawo
#owcacontent
To zależy.
Generalnie nie, jest jedno prawo i powinno być równe dla wszystkich ALE imo obcokrajowiec powinien mieć przy każdej kolejnej odjebanej akcji trochę pod górkę więc i surowiej karany powinien być. No i jakiś "limit" też powinien mieć, 1 gruba akcja i out, 3 mniejsze i out. Mamy rodowitej patoli i debili nadmiar, nie potrzebujemy kolejnych z zewnątrz.
Zaloguj się aby komentować

Polska stanęła na czele potężnej koalicji 16 państw, które rzucają wyzwanie projektowi nowego budżetu Unii Europejskiej na lata 2028-2034. We wtorek w Brukseli, podczas posiedzenia ministrów ds. europejskich, Warszawa położy na stół deklarację, w której 16 krajów domaga się zwiększenia środków na...
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Unijny zakaz importu rosyjskiego gazu przesyłanego gazociągami w ramach krótkoterminowych kontraktów wszedł w życie 17 czerwca. To element planu UE zmierzającego do stopniowego wyeliminowania importu rosyjskiej energii. "Cel jest jasny: dojście do zera" - poinformował unijny komisarz ds....
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Hmmmm.
Naprawdę jestem ciekaw czy pójście w ostrą prawą stronę i uprawianie aż tak agresywnej polityki opłaci się PiSowi.
Według mnie nie.
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #zajebanezreddita #chiny #opel

Zaloguj się aby komentować
Chyba szykuje się kolejny babyboom :) #heheszki #bociany

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wyższa #matematyka czy test pracowników? Ja bym zwalniał każdego który weźmie kompot 200ml
To stołówka tego zakładu co się nazwa zaczyna na 3 a kończy na M
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Parafrazując tekst Rau Performance - Winko:
Ten weekend mnie dojechał
Za dużo latania
Wpis za sobotę, a link do poprzedniego tutaj: https://www.hejto.pl/wpis/moooj-jest-ten-kawalek-podlogi-poprzedni-dzien
Szybki raport w przerwie niedzieli.
W sobotę w planie były docinki płytek. Poszło szybko i tak jak @100mph sugerował, diaxem najpewniej. Chociaż diax zostawiał grube cięcie, musiałem o tym pamiętać wymiarując docinki.
Ale gilotyna też dała radę, 4 płytki idealnie odkroiła. Ale musieliśmy na każdej z płytek zrobić dobre 10-15 rzezów rysikiem zanim łamałem płytkę (nie wiem czy wina rysika czy naszych umiejętności, ale dało radę).
Niestety rzuciliśmy się też na zrobienie zwrotów w sklepach w sobotę i dokupieniem rzeczy na niedzielę (j⁎⁎ać niedziele niehandlowe) na czym straciliśmy mnóstwo czasu i przez to wieczorem musieliśmy zaklejać puszki i czyścić fugi z kleju przed fugowaniem.
Aaa w międzyczasie byłem na szybkiej fuszce i dzisiaj też muszę być, ale jak wrócę to już mamy pogruntowane ściany i w planach jest gipsowanie.
Miłej niedzieli, wrócę z updatem
#remontujzhejto #remont #gsautorsko #zwykłeŻyćko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować