Witajcie po urlopie! Tęskniliście?
#urlop #zalesie

Witajcie po urlopie! Tęskniliście?
#urlop #zalesie

Zaloguj się aby komentować

Aż 55 procent badanych odpowiedziało twierdząco na pytanie, czy podoba im się pomysł hoteli tylko dla dorosłych, w najnowszym badaniu panelu Ariadna dla Wirtualnej Polski. Hotele dla dorosłych to miejsca, gdzie nie można nocować wraz z dziećmi.
#dzieci #urlop #wczasy #wiadomoscipolska
Cześć, mam pytanie odnoście naliczenia urlopu podczas zmiany pracodawcy. Zmieniałem pracodawcę i poszedłem do nowej pracy w trakcie trwającego urlopu u pierwszego pracodawcy. Z pierwszym pracodawcą sprawa jest jasna. Rozliczyłem się z nim proporcjonalnie czyli do końca miesiąca (koniec umowy), ale u nowego pracodawcy pracowałem 3 miesiące i 2 tygodnie. Czy nowy pracodawca powinien policzyć mi ilość urlopu za 3 czy za 4 miesiące urlopu?
#praca #urlop #prawopracy
Zaloguj się aby komentować
Urlop czas zacząć... Za chwilę na lotnisko odebrać ekipę z Polski i cały tydzień zwiedzamy Szkocję. W planach bunkry, ogrody, pałace, zamki, kaplice, muzea i inne mniejsze lub większe atrakcje. Pogoda oczywiście szkocka ale na szczęście człowiek nie z cukru.
#szkocja #emigracja #zwiedzanie #urlop #uk
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze tylko 1,5h i zawijam stąd... Jutro kierunek Szkocja i wolne: cały tydzień zwiedzania okolic Edynburga.
#zjednoczoneemiratyarabskie #szkocja #urlop #emigracja #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Wstałem, obudzony jakimś kosztem, ale to przez to, że wczoraj zwyczajnie za mało kremu SPV miałem w butelce.
Jak macie tam gdzieś słońce, to sobie posmarujcie twarz kremem.
Ja dziś wyglądam jak menel, cały jestem spalony, a nos jest czerwony jak rak.
Nawet nie mam jak kupić kefiru, chyba już wiem, czemu Kleopatra kąpała się w mleku.
#vinclavspiulka #urlop #opalenizna

Zaloguj się aby komentować
Niegociński wschód słońca raz jeszcze.
Telefonem bez statywu trochę lipa, ale żaden obraz i tak nie przekaże tego klimatu.
#mazury #wschodslonca #zuchwedruje #przyroda #fotografia #urlop #krajobraz #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
Taaak. Dobry to był weekend <3
1.06 4:10-4:17
Jezioro Niegocin
#mazury #wschodslonca #zuchwedruje #przyroda #fotografia #urlop #krajobraz #tworczoscwlasna





Zaloguj się aby komentować
Spacerek, zaraz spanko.
Ale się wyśpię!!!! Uu aaa.
#spanko #urlop #bartek555
Zaloguj się aby komentować
Spaceruje, bardzo ładnie.
#urlop
Zaloguj się aby komentować
Dziś jestem w SPA.Pani masuje mi pupę. Jest cudownie. Mam zalecone picie wody w sanatorium, mam nawet flakonik. A wieczorem spacerek. Polecam.
#wyspanyzadnymkosztem
#urlop
#spanko
Zaloguj się aby komentować
Bardzo ładnie. Koleje w Czechach to inny wymiar. Polecam.
Bardzo wygodnie. Chyba się tu przeprowadzę.
#spanko #urlop
Zaloguj się aby komentować
Następna stacja, Carlsbad.
#urlop
Zaloguj się aby komentować
Obiad zjedzony, Czesi bardzo fajne chłopaki.
#urlop
Zaloguj się aby komentować
Zaraz koniec trasy. Wyjdę sobie pogadać z dzikami i kunami.
Bestia z Wadowic na mnie czycha.
Zjem kremówkę. Potem idę nad Wisłę.
#wadowice #urlop
Zaloguj się aby komentować
Droga społeczności, uprzedzam, że internet posiadam i podstawowe umiejętności szukania informacji również, ale przychodzę do was z zapytaniem:
Jakie atrakcje z dziećmi (lvl 4-7) można zaliczyć na Mazurach w okolicach Giżycka właśnie.
W planach na pewno Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, jakiś rejs 'tramwajem' i w sumie z planów to tyle.
#czerwcowka #bozecialo #gizycko #mazury #warminskomazurskie #urlop #tatacontent #warminskomazurskie

Zaloguj się aby komentować
#zaglisujnamnie !
Teoretycznie #polityka
W to miejsce zaproponowałbym 34 dni urlopu wypoczynkowego, 8 dni urlopu na żądanie i podwójną dniówkę za pracę w takie dni, oczywiście zachowujemy 40 godzinny tydzień pracy + pomysł nowoczesnej, że co drugi weekend wolny.
Poprzecie moja partię?
#zakazhandlu #praca #swieta #wolne #urlop

Zaloguj się aby komentować

Wczasy pod gruszą. Brzmi jak relikt czasów minionych? Być może, ale opcja takiego dofinansowania na wakacje wciąż jest możliwa. W zakładzie pracy muszą być jednak spełnione konkretne warunki, a urlop nie może być zbyt krótki.
Dziś mało kto spędza urlop pod przysłowiową gruszą, ale ta nazwa na...
Pierwszy urlop w tym roku, za godzinę samolot, potem Uber, pociąg, flixbus i za 13h w domu. Zapomniałem słuchawek ale jest książka - polecam Zapiski oficera Armii Czerwonej.
#emigracja #urlop #polska #szkocja
@pol-scot tak, dlaczego pytasz?
Edit; Nie znałem tej książki ale teraz po Twoim komentarzu sprawdziłem co to za książka więc rozumiem irytację moim pytaniem ale reakcja mi sie nie podoba. Moje pytanie było bez ironi i bluzgów, nie chciałem Cię obrazić a zareagowałeś jak Mariusz k. na pytanie Jońskiego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
02.05.24 macie urlop/wolne?
#praca #urlop #gownowpis

Zaloguj się aby komentować